תוצאות מושב (פרונטלי)
תחרות לימודית יום ג בוקר יולי - אוגוסט 2019 | |||
מושב 1 מתוך 9 | תאריך: 02/07/19 | סניף: השרון | מקדם: 1.00 |
מנהל תחרות: פכטמן רון | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | סניף | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ליבני ורדה - פפרני פנינה | 71.230 | 16029 | 14407 | לא חבר בהתאגדות |
2 | אוריך זלדה - סוי אילנה | 61.690 | 29-00106 | 40103 | לא חבר בהתאגדות |
3 | גפשטיין איריס - קלין מאיר | 60.810 | 29-00706 | 29-00958 | לא חבר בהתאגדות |
4 | ולדמן אורה - קורן נילי | 59.720 | 19382 | 29-00077 | לא חבר בהתאגדות |
5 | בורמן חנה - קולינר לילי | 58.650 | 23233 | 15757 | לא חבר בהתאגדות |
6 | גלבוע דניאלה - בילס שרה | 54.700 | 21387 | 29-00096 | השרון/ לא חבר בהתאגדות |
7 | יפה יצחק - שחף סימה | 54.170 | 40743 | 22016 | לא חבר בהתאגדות |
8 | אבנטל טובה - רוזנברג נחמה | 51.290 | 29-00430 | 23184 | לא חבר בהתאגדות |
9 | לורברט מרלן - שיינפלד אדלינה | 47.320 | 41511 | 19172 | לא חבר בהתאגדות |
10 | טל רנה - הלפרן נעמי | 46.050 | 41478 | 24247 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
11 | לב כרמלה - גונן אריאלה | 45.040 | 29-00566 | 29-00422 | לא חבר בהתאגדות |
12 | רובין היידי - גינוסר אירית | 44.840 | 29-00927 | 15881 | לא חבר בהתאגדות |
13 | עליזה פינחסי - וינגרטן שרה | 44.350 | 29-00420 | 29-00246 | לא חבר בהתאגדות |
14 | יוגב רמי - כהנא רבקה | 43.850 | 13329 | 29-00316 | לא חבר בהתאגדות |
15 | קלו-סיני מרי - סלומון בתיה | 42.960 | 29-00560 | 29-00147 | לא חבר בהתאגדות |
16 | לבנטר סימה - כהנא גילה | 40.280 | 29-00935 | 29-0101 | לא חבר בהתאגדות |
17 | עוז טובה - פרלמוטר יונה | 39.780 | 42459 | 21609 | השרון/ לא חבר בהתאגדות |
18 | נגור מוטי - מלמד מרגלית | 34.920 | 23418 | 29-000102 | לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | סניף | |
---|---|---|---|---|---|
1 | אבן יעל - גומר שמואל | 68.060 | 8122 | 29-00834 | לא חבר בהתאגדות |
2 | כהן ורד - פלד פמלה | 67.520 | 29-00704 | 29-00402 | לא חבר בהתאגדות |
3 | כץ לולה - פינקלשטיין איליין | 59.720 | 29-00771 | 29-00705 | לא חבר בהתאגדות |
4 | ברוידא אלירם - אילן משה | 57.840 | 20187 | 40742 | סביון - קרית אונו/השרון |
5 | ברגמן צילה - שחראי ציפי | 56.550 | 41512 | 19642 | השרון/פולג- ברידג' פוינט |
6 | בליטנטל בני - ברנע דבורה | 55.060 | 11916 | 21390 | לא חבר בהתאגדות |
7 | טל ג'ו - אורן רות | 54.370 | 23861 | 40613 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות |
8 | דייג שלום - נדיבי אריה | 52.880 | 29-00893 | 41547 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
9 | בן תורה שאול - בן תורה יערה | 51.090 | 19562 | 16174 | לא חבר בהתאגדות |
10 | אקסנפלד אבי - פלג פיאה | 50.500 | 41279 | 19383 | השרון/ לא חבר בהתאגדות |
11 | גלילי טליה - גלילי טליה | 49.210 | 29-00101 | 29-00933 | לא חבר בהתאגדות |
12 | חארסט אנה - קוארטלר אולין | 45.190 | 19088 | 41464 | לא חבר בהתאגדות |
13 | כבביה שלמה - רבין חיה | 44.660 | 4781 | 29-00317 | לא חבר בהתאגדות |
14 | שלווין משה - פרץ בקי | 40.380 | 29-00879 | 29-00920 | לא חבר בהתאגדות |
15 | גלוזמן אסתר - ראובן שורץ | 40.280 | 29-00878 | 29-00449 | לא חבר בהתאגדות |
16 | קושרניר לורה - קשוב דורון | 39.580 | 29-00997 | 42297 | לא חבר בהתאגדות |
17 | בינו תחיה - קופ זהבה | 35.420 | 29-00074 | 29-00144 | לא חבר בהתאגדות |
18 | ויצמן שלמה - ויצמן שרון | 32.940 | 41862 | 42204 | השרון |