תוצאות מושב (פרונטלי)
ארצית ויצו פתח תקוה | ||
מושב 1 מתוך 2 | תאריך: 05/07/19 | סניף: ויצו פתח תקוה |
מנהל תחרות: שזיפי אילן | ||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קיש תמר - מזרחי יפה | 65.600 | 10948 | 9032 | 13 | כפר סבא/רמת השרון |
2 | לירן ינון - אורן טננבאום אפרת | 63.920 | 11122 | 12991 | 11 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה - ברידג' מחניים |
3 | שיינמן רמי - ספינקה גילי | 61.630 | 2 | 18858 | 9 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
4 | לביא שלומי - רשתי שאול | 60.300 | 15132 | 10470 | 7 | כפר סבא |
5 | פוקסמן ירחמיאל - שמואלי שרת | 58.160 | 1750 | 24267 | 6 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
6 | חיות אבי - בן שמחון אמליה | 56.920 | 5366 | 23108 | 4 | רמת השרון |
7 | מרקוס עמירם - סדיס ג'ובינה | 56.630 | 13526 | 14831 | 4 | כפר סבא/השרון |
8 | בירן מיכאל - פלדבוי גיל | 54.950 | 643 | 243 | 3 | כפר סבא/פ"ת - אם המושבות |
9 | בנימין סלביה - פז שרה | 52.390 | 10037 | 8631 | 2 | רמת השרון |
10 | רונן שושנה - ליבסטר בני | 52.200 | 947 | 3642 | 2 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
11 | פז מרדכי - קראוסהר יהודה | 51.690 | 8943 | 2761 | 1 | ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון |
12 | בקלצוק ארז - טל יוסף | 51.040 | 7115 | 6585 | 1 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
13 | פרץ אביבה - קדם משה | 50.080 | 163 | 3590 | 1 | ר"ג - מרום נווה/ לא חבר בהתאגדות |
14 | טל משה - ורד רונית | 49.620 | 2176 | 17425 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | ברט יורם - מוסקוביץ הקטור | 48.910 | 14358 | 9130 | ת"א - אביבים | |
16 | שמש רותי - שמש סמי | 48.810 | 18560 | 18561 | סביון - קרית אונו | |
17 | רוזנטל אבי - שמיון דגן ג'ודי | 48.480 | 17556 | 15048 | ירושלים/ת"א - אביבים | |
18 | הרציג רבקה - גרבר זיוה | 48.430 | 13391 | 14033 | רמת השרון | |
19 | אלון הדסה - ברקוביץ אריה | 45.820 | 7835 | 2502 | ת"א - אביבים/חיפה - ברידג' מחניים | |
20 | קופלביץ דולי - שפר אילנה | 45.450 | 22490 | 23397 | פ"ת - אם המושבות | |
21 | ברוידא שרה - קרביץ אירית | 44.850 | 16556 | 4419 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
22 | שפירו לאה - בן דוד יובל | 44.800 | 18524 | 17852 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
23 | כהן שמואל - פקר אביר | 38.000 | 4938 | 5182 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו | |
24 | שוובה דני - בכר אורה | 37.300 | 13866 | 2205 | לא חבר בהתאגדות | |
25 | נתן מיכה - הנדל אביהו | 36.670 | 12111 | 23784 | פ"ת - ויצו | |
26 | סגיב מירה - זמש משה | 25.780 | 9011 | 12249 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | גלברד מרדכי - לבל טליה | 65.600 | 612 | 10397 | 13 | ת"א - אביבים/רמת השרון |
2 | אורי עמי - רום מיכל | 60.960 | 3135 | 3406 | 11 | כפר סבא |
3 | רונן מרים - קרביץ אריה | 60.750 | 10192 | 4418 | 9 | סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
4 | בילגוראי שרה - אורון דוד | 60.010 | 12562 | 3379 | 7 | ת"א - אביבים/טבעון - רקפת |
5 | פרקש רות - טובביס אלכס | 59.490 | 5305 | 15895 | 6 | כפר סבא/ת"א - אביבים |
6 | פאר יוסף - מלאך יעקב | 59.090 | 1998 | 14443 | 4 | נס ציונה |
7 | אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | 57.370 | 801 | 8266 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים/ת"א - אביבים |
8 | רגב נחום - דנן אלן ארי | 53.370 | 18285 | 21726 | 3 | ירושלים |
9 | בלס אביבה - זילבר ריטה | 53.130 | 11586 | 9182 | 2 | פ"ת - ויצו |
10 | אביטבול מרדכי - כהן יהודה | 50.910 | 40327 | 6866 | 2 | פולג- ברידג' פוינט/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
11 | אלול סימה - חוטר יפה | 50.810 | 11811 | 5687 | 1 | כפר סבא |
12 | יקיר דני - קליין יעקב | 49.830 | 19116 | 21311 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
13 | ברקמן מאיר - רחימי רחמים | 48.640 | 8312 | 13241 | רחובות | |
14 | שרו חורחה - ארבל דייויד | 48.590 | 3456 | 6534 | חדרה - קדימה/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | לביא נירה - בן דוד אבישי | 48.550 | 14641 | 17851 | ת"א - אביבים | |
16 | וכולדר איתן - כהן יוסי | 46.890 | 6622 | 18280 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
17 | מור פנחס - בן נון אביבה | 46.420 | 8455 | 19027 | ת"א - אביבים | |
18 | שניידר רני - סולקוביץ אלכס | 46.200 | 6373 | 21945 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
19 | גולדרינג אהובה - לוי יצחק | 44.320 | 16231 | 17092 | ת"א - אביבים | |
20 | יעקב אברהם - שעובי אביהוא | 44.130 | 40496 | 21278 | רחובות | |
21 | וסרמן גילדה - ערמי רות | 43.090 | 24115 | 4512 | ת"א - אביבים/רמת השרון | |
22 | קלר יצחק - שינבאום שלמה | 42.730 | 9105 | 23421 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
23 | שזיפי חנה - רונן בני | 39.400 | 983 | 10193 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו | |
24 | אלספל חנן - גוטמן בטי | 35.700 | 16044 | 17236 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו | |
25 | הרבסט מיכאלה - הרבסט אפרת | 34.040 | 5638 | 40721 | פולג- ברידג' פוינט |