תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שלישי ערב | |||
מושב 3 מתוך 3 | תאריך: 24/09/19 | סניף: הלוחם אפקה | מקדם: 13.86 |
מנהל תחרות: מינץ יעקב | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | זמיר גורי - רז בן-ציון | 62.360 | 40655 | 4056 | 14 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
2 | ארצי מרגלית - בלס יהודית | 61.110 | 3347 | 1187 | 11 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
3 | לבל טליה - לויתן שרה | 60.720 | 10397 | 23836 | 9 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
4 | פין מלקולם - מצא שמואל | 57.590 | 1336 | 19699 | 7 | לא חבר בהתאגדות |
5 | אליהו סיגל - בראונשטיין יעל | 56.970 | 17903 | 14651 | 6 | ת"א - אביבים |
6 | גביש יורם - לייפר רולנדה | 54.190 | 9773 | 9888 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
7 | ענבר ציפורה - חייט קלרה | 53.420 | 4053 | 6954 | 4 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
8 | נאור אירית - אללוף אסתר | 52.770 | 12215 | 19470 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
9 | בירקנפלד רוני - שוורץ אבי | 51.780 | 8391 | 423 | 2 | רמת השרון |
10 | טל שחר עופר - ויגלר (גל) אורית | 51.290 | 21323 | 15388 | 2 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
11 | וולפיילר שרה - לבינסקי יעל | 46.940 | 41638 | 18016 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
12 | מרקוס עידו - מרקוס עמירם | 43.400 | 16571 | 13526 | כפר סבא | |
13 | אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט | 42.430 | 10846 | 13106 | לא חבר בהתאגדות | |
14 | מינסקי מנחם - מינסקי אסתר | 42.270 | 16289 | 16288 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
15 | פיק מיכל - בן-דוד לאה | 39.290 | 7318 | 7319 | פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
16 | קרסו יעקב - נאמן אריה | 37.470 | 6312 | 8734 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
17 | שפירא עטי - גולובי שרי | 35.140 | 23102 | 12859 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | גלר אורי - בואנו יעקב | 65.380 | 209 | 200 | 14 | לא חבר בהתאגדות |
2 | אנטין דוד - מינץ יעקב | 59.730 | 3524 | 175 | 11 | ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון |
3 | ערמי רות - בר גילי | 58.910 | 4512 | 6772 | 9 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
4 | לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה | 57.310 | 5398 | 23306 | 7 | לא חבר בהתאגדות |
5 | שלומי טובית - לוטן אביבה | 55.660 | 11528 | 10802 | 6 | רמת השרון |
6 | נחום ניסים - אבידור יהודה | 54.320 | 4558 | 6886 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
7 | גלברד מרדכי - פולק ג'ו | 53.560 | 612 | 23835 | 4 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
8 | בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה | 50.000 | 12515 | 12514 | 3 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | פינקוביץ רבקה - שטרק איתי | 49.370 | 10681 | 10670 | רחובות/רמת השרון | |
10 | נחום ארז - וינר שמואל | 46.560 | 22567 | 19458 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
11 | זמיר יוסי - פורת גילה | 46.080 | 41688 | 6096 | רמת השרון | |
12 | כהן שמואל - עזורי איוון | 44.810 | 4938 | 2425 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
13 | סחר יונה - שור יעקב | 43.360 | 41919 | 41900 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
14 | דנציגר אלכס - ורם מנחם | 40.960 | 3258 | 6393 | רמת השרון | |
15 | ברוור נדב - בריפמן מיכאל | 39.080 | 19510 | 2776 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
16 | שמלצר חנה - שמלצר יזהר | 34.540 | 13705 | 24121 | לא חבר בהתאגדות |