תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות סגל קרייתי לזוגות 2020 | |||
מושב 3 מתוך 8 | תאריך: 25/09/19 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 20.59 |
מנהל תחרות: מונטאנו אאורליה | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי | 40.400 | 8215 | 5419 | 12 | קריות |
2 | בר רבקה - מאר ריבי | 38.200 | 4002 | 11346 | 10 | קריות |
3 | טל לביאה - טל חיים | 31.600 | 5719 | 5720 | 8 | קריות |
4 | תמיר טובה - איסק מנחם | 30.500 | 667 | 3080 | 6 | קריות/חיפה - ברידג' מחניים |
5 | גל שמואל - טל עופר | 26.200 | 530 | 3813 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות |
6 | גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן | 9.800 | 9069 | 801 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים |
7 | גולן אודי - דב אלכס | 8.700 | 2181 | 12008 | 3 | קריות |
8 | גוטמן סרג'יו - ארד יאיר | -16.400 | 9644 | 14431 | לא חבר בהתאגדות | |
9 | אידלמן עזרא - פלור יהודה | -31.600 | 1812 | 1813 | נהריה/קריות | |
10 | גונן שרה - קוגן זאב | -36.000 | 5363 | 13018 | לא חבר בהתאגדות | |
11 | בטצייג רחל - בטצייג ישראל | -37.100 | 2669 | 2665 | לא חבר בהתאגדות | |
12 | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | -51.300 | 1940 | 4631 | חיפה - ברידג' מחניים |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ורד נח - קפלן אהרון | 49.000 | 2656 | 1763 | 12 | חיפה - בית הלוחם |
2 | לייבוביץ אנטון - בן נחום גילי | 25.000 | 10306 | 17526 | 10 | קריות/חיפה - ברידג' מחניים |
3 | תמרי אבא - גולדשמידט נחמן | 21.000 | 11063 | 10404 | 8 | קריות/ לא חבר בהתאגדות |
4 | דרמר שלמה - בן מאיר יוסף | 9.000 | 1911 | 808 | 6 | קריות/ לא חבר בהתאגדות |
5 | בוך משה - טל ישראל | 5.000 | 1864 | 1780 | 5 | כפר תבור |
6 | גל טיבור - פואה דורית | -1.000 | 13841 | 11064 | קריות | |
7 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | -2.000 | 850 | 2218 | קריות/כרמיאל | |
8 | שני גילה - שקדי צבי | -4.000 | 14956 | 590 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות | |
9 | אהרונוביץ מיכאל - פסטרנק יוסף | -13.000 | 803 | 1273 | חיפה - ברידג' מחניים | |
10 | ברב בנימין - ניסר לאון | -23.000 | 664 | 772 | קריות | |
11 | שקד יצחק - לוי אבי | -78.000 | 5414 | 5415 | קריות |