תוצאות מושב (פרונטלי)
ארצית סניף פתח תקווה ע"ש יוני אראל | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 12/10/19 | סניף: אם המושבות | מקדם: 19.26 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שוורץ אדריאן - חץ נתן | 61.780 | 391 | 10642 | 14 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו |
2 | כהנא ישראל - סולניק אריה | 61.440 | 3510 | 3038 | 11 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים |
3 | פז שרה - בנימין סלביה | 59.250 | 8631 | 10037 | 9 | רמת השרון |
4 | אלקלעי משה - ארנון גדי | 59.000 | 21482 | 4592 | 7 | ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
5 | אליהו סיגל - פורת רמי | 58.110 | 17903 | 55 | 6 | ת"א - אביבים/רמת השרון |
6 | ליבסטר בני - בנבניסטי רונן | 56.330 | 3642 | 23717 | 4 | השרון/פולג- ברידג' פוינט |
7 | לבנה דורון - יסלסון לאוניד | 55.780 | 9605 | 17462 | 4 | רחובות/פולג- ברידג' פוינט |
8 | הלל דן - זמיר עמי | 54.130 | 14302 | 19705 | 3 | ת"א - אביבים/י"ם - בית בלגיה |
9 | חן ליאת - הרבסט אילן | 53.670 | 17491 | 5935 | 2 | טבעון |
10 | פיברט גל - פיברט יוסף | 51.500 | 40647 | 8778 | 2 | אשקלון |
11 | מרקוס עמירם - סדיס ג'ובינה | 51.380 | 13526 | 14831 | 1 | כפר סבא/השרון |
12 | יוגב דוד - לביא שלומי | 50.670 | 3026 | 15132 | 1 | כפר סבא |
13 | קגן יבגני - בוגנים אתי | 50.560 | 40729 | 17901 | 1 | פתח תקווה - ברידג' קורס/סביון - קרית אונו |
14 | קליין יעקב - נוימן יוכבד | 50.440 | 21311 | 15789 | 1 | פ"ת - אם המושבות |
15 | גינוסר איתמר - שפירו לאה | 48.500 | 19061 | 18524 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
16 | ארבל דייויד - שרו חורחה | 48.440 | 6534 | 3456 | לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה | |
17 | מיוחס מושיקו - רום שושנה | 48.380 | 14777 | 3509 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
18 | קיש תמר - מזרחי יפה | 47.500 | 10948 | 9032 | כפר סבא/רמת השרון | |
19 | אילוז קלוד - אטוויל אלן | 47.330 | 1015 | 41802 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות | |
20 | סף יעל - פרלשטיין אינגה | 47.000 | 16743 | 19378 | חדרה - קדימה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
21 | הרבסט מיכאלה - קורן תקוה | 45.500 | 5638 | 4908 | פולג- ברידג' פוינט | |
22 | ברקמן מאיר - שאקי דן | 44.440 | 8312 | 2090 | רחובות/נס ציונה | |
23 | פקר רות - פקר אביר | 43.250 | 5181 | 5182 | סביון - קרית אונו | |
24 | ברוידא שרה - קרביץ אירית | 42.110 | 16556 | 4419 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
25 | שמחוני רינה - פאר מלכה | 39.110 | 16762 | 23251 | ראשל"צ - מרכז ספורט | |
26 | בורודצקי אדי - עלימה מאיר | 37.440 | 14378 | 18108 | חולון - הקנטרי | |
27 | רונן מרים - קרביץ אריה | 36.890 | 10192 | 4418 | סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מרקוס עידו - טרומר נדב | 61.000 | 16571 | 19692 | 14 | כפר סבא/ת"א - אביבים |
2 | מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה | 59.000 | 9130 | 8688 | 11 | ת"א - אביבים |
3 | מנצור אור - צור שניר | 57.440 | 24278 | 24577 | 9 | פ"ת - אם המושבות |
4 | ממן גיא - שגב חן | 57.220 | 17554 | 16820 | 7 | אשקלון/רחובות |
5 | שמש רותי - שמש סמי | 56.890 | 18560 | 18561 | 6 | סביון - קרית אונו |
6 | אורון דוד - בילגוראי שרה | 56.220 | 3379 | 12562 | 4 | טבעון - רקפת /ת"א - אביבים |
7 | עזרא משה - מנחם אבינועם | 56.110 | 7291 | 8888 | 4 | ת"א - אביבים |
7 | אנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול | 56.110 | 991 | 41800 | 4 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
9 | ידלין דורון - ברא"ז ינאי | 55.560 | 4830 | 4438 | 2 | פ"ת - אם המושבות |
10 | פרקש רות - פולק אוסקר | 54.890 | 5305 | 1061 | 2 | כפר סבא/נס ציונה |
11 | חץ קלרה - ערמי רות | 53.560 | 10643 | 4512 | 1 | סביון - קרית אונו/רמת השרון |
12 | קורנט עמית - פטלקו ליה | 52.670 | 24984 | 24895 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
13 | אדטו אבי - אלון אלכס | 50.110 | 18873 | 14907 | 1 | כרמיאל |
14 | מסיקה דניאל - סמואלוב טל | 49.670 | 23958 | 40524 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | לוין יואב - לוין יובל | 49.000 | 10463 | 1857 | כפר סבא | |
16 | שמיון דגן ג'ודי - רוזנטל אבי | 46.440 | 15048 | 17556 | ת"א - אביבים/ירושלים | |
17 | גיסין איתן - רז מזל | 45.890 | 41972 | 14589 | מודיעין/ירושלים | |
18 | קופליוביץ חיה - ישראלי דן | 45.110 | 18693 | 14669 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
19 | רויטמן זיו - פטלקו אדל | 44.670 | 24891 | 24894 | לא חבר בהתאגדות | |
20 | רגב נחום - רז ניסן | 44.560 | 18285 | 15461 | ירושלים | |
21 | מילנר חיה - כהן שמואל | 44.440 | 9800 | 4938 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
22 | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 43.330 | 24090 | 23959 | ת"א - אביבים | |
23 | אוריצקי לב - דודקו סופי | 40.890 | 41600 | 17392 | פתח תקווה - ברידג' קורס/חדרה - קדימה | |
24 | רול יוסף - אורן טננבאום אפרת | 40.220 | 9402 | 12991 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
25 | לוי יצחק - גולדרינג אהובה | 39.890 | 17092 | 16231 | ת"א - אביבים | |
26 | לובוצ'קוב אלכסנדר - וימנץ ולדימיר | 39.110 | 42137 | 42389 | פתח תקווה - ברידג' קורס/ לא חבר בהתאגדות |