תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שלישי ערב | |||
מושב 1 מתוך 5 | תאריך: 03/12/19 | סניף: הלוחם אפקה | מקדם: 13.37 |
מנהל תחרות: מינץ יעקב | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ליפין סוזי - זמיר גורי | 59.500 | 4923 | 40655 | 14 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
2 | גלר אורי - בואנו יעקב | 57.420 | 209 | 200 | 11 | לא חבר בהתאגדות |
3 | ארצי מרגלית - בלס יהודית | 57.370 | 3347 | 1187 | 9 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
4 | גביש יורם - לייפר רולנדה | 56.650 | 9773 | 9888 | 7 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
5 | כסיף דפנה - בן בסט גלילה | 56.410 | 18218 | 12514 | 6 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
6 | עזורי איוון - כהן שמואל | 55.730 | 2425 | 4938 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
7 | שמואלי רן - בלוך גלעד | 55.540 | 3112 | 15199 | 4 | רמת השרון |
8 | קרסו יעקב - נאמן אריה | 52.950 | 6312 | 8734 | 3 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | שמעוני כרמלה - שיפטר שושי | 50.310 | 2088 | 9198 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
10 | בן שמואל אשר - קוזיק סוניה | 48.150 | 5160 | 20776 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
11 | ענבר ציפורה - חייט קלרה | 45.930 | 4053 | 6954 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | פיק מיכל - בן-דוד לאה | 43.560 | 7318 | 7319 | פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
13 | וולפיילר שרה - לבינסקי יעל | 43.190 | 41638 | 18016 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
14 | פרחי לינה - בסן לינה | 42.430 | 15050 | 7676 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | נאור אירית - אללוף אסתר | 42.340 | 12215 | 19470 | לא חבר בהתאגדות | |
16 | ברוור נדב - בריפמן מיכאל | 41.810 | 19510 | 2776 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
17 | מינסקי אסתר - מינסקי מנחם | 37.310 | 16288 | 16289 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | הכרמלי עמליה - מוסקוביץ הקטור | 69.600 | 8688 | 9130 | 14 | ת"א - אביבים |
2 | צפריר חיה - כהן שלמה | 56.350 | 9697 | 11268 | 11 | רמת השרון |
3 | פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה | 54.740 | 8132 | 15117 | 9 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
4 | אנטין דוד - אגוזי נילי | 53.570 | 3524 | 11419 | 7 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
5 | מצא שמואל - פין מלקולם | 53.530 | 19699 | 1336 | 6 | לא חבר בהתאגדות |
6 | סחר יונה - שור יעקב | 53.310 | 41919 | 41900 | 5 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
7 | ורם מנחם - דנציגר אלכס | 52.940 | 6393 | 3258 | 4 | רמת השרון |
8 | ובר רביב - אדר דניאל | 51.760 | 10991 | 23556 | 3 | מודיעין |
9 | בלו אבי - ערמי רות | 51.560 | 7954 | 4512 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רמת השרון |
10 | סדן נגה - חיות אבי | 50.970 | 17024 | 5366 | 2 | ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון |
11 | זמיר יוסי - פורת גילה | 48.860 | 41688 | 6096 | רמת השרון | |
12 | ויגלר (גל) אורית - טל שחר עופר | 48.540 | 15388 | 21323 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
13 | לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה | 47.770 | 5398 | 23306 | לא חבר בהתאגדות | |
14 | בלילוס אלי - גור משה | 43.500 | 11437 | 13928 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
15 | שמלצר חנה - שמלצר יזהר | 41.030 | 13705 | 24121 | לא חבר בהתאגדות | |
16 | אמדו דליה - נויפלד שולמית | 39.890 | 40356 | 17023 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
17 | רז בן-ציון - גולובי שרי | 35.070 | 4056 | 12859 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |