תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי ראשון - ערב | |||
מושב 5 מתוך 6 | תאריך: 16/02/20 | סניף: סביון-קרית אונו | מקדם: 12.40 |
מנהל תחרות: שחר קובי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | זוהר נאוה - זינגר מריקה | 45.000 | 14714 | 5765 | 14 | סביון - קרית אונו/כפר סבא |
2 | אילת מיכאל - פוקסמן ירחמיאל | 25.000 | 13246 | 1750 | 11 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
3 | נסלרוט אברהם - חכימי תמר | 20.000 | 8393 | 2427 | 9 | סביון - קרית אונו |
3 | קניגסברג דרורה - קניגסברג מודי | 20.000 | 1950 | 473 | 9 | סביון - קרית אונו |
5 | מימון שרית - יקיר דני | 17.000 | 17412 | 19116 | 6 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
6 | טובים רחל - אילת מלכה | 8.000 | 7725 | 13247 | 5 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו |
7 | שדה אורי - רונן מרים | 2.000 | 2630 | 10192 | 4 | רחובות/סביון - קרית אונו |
8 | נסלרוט חגית - רוזן רחל | -2.000 | 10391 | 8698 | סביון - קרית אונו | |
9 | סימבליסטה ג'ורג' - פדון עמליה | -9.000 | 16433 | 8425 | סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים | |
10 | כהן מזל - צויק אילנה | -10.000 | 13927 | 10251 | השרון/סביון - קרית אונו | |
10 | אבישר שוש - אצבעוני זהבה | -10.000 | 18501 | 18879 | סביון - קרית אונו | |
12 | שני מיכל - מושקוביץ תמר | -11.000 | 7719 | 1368 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
13 | רוזנצוויג אלחנן - רוזנצוייג אסתר | -19.000 | 24022 | 1148 | סביון - קרית אונו | |
14 | רגב זאב - פקר אביר | -21.000 | 2813 | 5182 | סביון - קרית אונו | |
15 | שרון זמירה - קוסטיס ג'וש | -23.000 | 19117 | 23946 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות | |
16 | מנשה יעקב - בובל סרגיי | -28.000 | 16040 | 24150 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
17 | לב שמואל - קציר דיתה | -35.000 | 2848 | 1064 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | זומר אהרון - גוטמן בטי | 37.000 | 24413 | 17236 | 14 | פ"ת - ויצו/סביון - קרית אונו |
2 | שניצר אריה - גלילי שלמה | 31.000 | 7722 | 21102 | 11 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
3 | ירום יוסף - ירום עקיבא | 28.000 | 10975 | 10974 | 9 | סביון - קרית אונו |
4 | ארידור לילי - פרוסט דליה | 22.000 | 13637 | 22666 | 7 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו |
4 | אביב עופר - ג'קמן לילית | 22.000 | 42032 | 11161 | 7 | ר"ג - מרום נווה/מודיעין |
6 | בן-דוד רוני - שפירא ירון | 19.000 | 7728 | 2963 | 5 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
7 | וסטרייך יואל - צויק יעקב | 16.000 | 11306 | 10250 | 4 | סביון - קרית אונו |
8 | כרמון אלי - שושן איתמר | 3.000 | 42187 | 22384 | 3 | ת"א - האקדמיה לברידג'/סביון - קרית אונו |
9 | סברלו מרי - ליברמן ארנון | -1.000 | 7711 | 40047 | סביון - קרית אונו | |
10 | הלפרן בלהה - ואראס אלי | -4.000 | 13944 | 41029 | לא חבר בהתאגדות | |
11 | שמש סמי - שמש רותי | -11.000 | 18561 | 18560 | סביון - קרית אונו | |
12 | גרינגרד נדב - פלדמן יהודה | -12.000 | 2823 | 41177 | סביון - קרית אונו | |
13 | ינובסקי טובה - גכטמן ג'קלין | -13.000 | 19630 | 21468 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
14 | מילנר חיה - שווץ לאה | -14.000 | 9800 | 10869 | לא חבר בהתאגדות | |
14 | גלילי נתן - עוזר יורם | -14.000 | 17844 | 16082 | מודיעין | |
16 | מורביץ רוקי - פישר אהובה | -30.000 | 15441 | 24341 | סביון - קרית אונו | |
17 | בקנשטיין אהובה - קמחין נורית | -48.000 | 12247 | 41354 | סביון - קרית אונו |