תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי חמישי בערב | |||
מושב 2 מתוך 4 | תאריך: 13/02/20 | סניף: הלוחם אפקה | מקדם: 13.94 |
מנהל תחרות: מינץ יעקב | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פולק ג'ו - ליפין סוזי | 65.530 | 23835 | 4923 | 14 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
2 | נחום ארז - רשף דבורה | 64.410 | 22567 | 1665 | 11 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
3 | גיא חנה - לויתן שרה | 58.920 | 9306 | 23836 | 9 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
4 | רז בן-ציון - בלס רמי | 56.580 | 4056 | 1188 | 7 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
5 | ארצי מרגלית - בלס יהודית | 53.220 | 3347 | 1187 | 6 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
6 | זמיר גורי - וינר שמואל | 52.100 | 40655 | 19458 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
7 | גולובי שרי - לבינסקי יעל | 50.980 | 12859 | 18016 | 4 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
8 | ברודט ירח - ברודט ענת | 49.690 | 17868 | 14107 | רמת השרון | |
9 | טל אלה - סבו אהובה | 49.640 | 9215 | 708 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
10 | ירון צבי - עילם משה | 46.920 | 2767 | 8972 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים | |
11 | גביש יורם - לייפר רולנדה | 45.450 | 9773 | 9888 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
12 | נאור אירית - אללוף אסתר | 43.370 | 12215 | 19470 | לא חבר בהתאגדות | |
13 | עזורי איוון - שיראזי שושנה | 43.250 | 2425 | 5801 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
14 | אופנהיים נגה - גולומב יורם | 43.060 | 42058 | 6553 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | קייזמן לילי - קרסו יעקב | 41.740 | 41341 | 6312 | כרמיאל/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
16 | חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה | 35.550 | 13106 | 10846 | לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | לבל טליה - גלברד מרדכי | 59.130 | 10397 | 612 | 14 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
2 | ללוש יעל - מיוחס מושיקו | 57.890 | 13303 | 14777 | 11 | ת"א - אביבים |
3 | חייט קלרה - סיוני מרדכי | 55.660 | 6954 | 11418 | 9 | לא חבר בהתאגדות |
4 | שגיב אירית - אטלס יעקב | 55.480 | 15817 | 2467 | 7 | ת"א - אביבים |
5 | מינץ יעקב - רוטשטיין אדלה | 52.770 | 175 | 2788 | 6 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
6 | לביא נירה - בן נון נון אביבה | 52.080 | 14641 | 19027 | 5 | ת"א - אביבים |
7 | פרחי לינה - נאמן אריה | 51.310 | 15050 | 8734 | 4 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
8 | דורי צביה - דורי ישראל | 50.810 | 4507 | 4506 | 3 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה | 50.360 | 12515 | 12514 | 2 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
10 | סדן נגה - סדן יעל | 50.120 | 17024 | 10855 | 2 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
11 | שלומי טובית - יולזרי ישראל | 49.620 | 11528 | 42145 | רמת השרון | |
12 | אטס יצחק - נוה יאיר | 49.240 | 10111 | 1326 | לא חבר בהתאגדות | |
13 | שפט מירי - פורת גילה | 44.630 | 5231 | 6096 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
14 | זומר יגאל - מיטלמן אפרים | 42.290 | 6766 | 19912 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | ברוור נדב - בריפמן מיכאל | 40.010 | 19510 | 2776 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
16 | קסירר אסתר - וולפיילר שרה | 39.020 | 10117 | 41638 | ת"א - בית הלוחם אפקה |