תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי חמישי ערב | |||
מושב 1 מתוך 4 | תאריך: 05/03/20 | סניף: הלוחם אפקה | מקדם: 14.89 |
מנהל תחרות: מינץ יעקב | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ויאלגוס פרלה - אללוף אסתר | 59.170 | 23306 | 19470 | 12 | לא חבר בהתאגדות |
2 | גיא חנה - לויתן שרה | 56.694 | 9306 | 23836 | 10 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
3 | פולק ג'ו - ליפין סוזי | 56.691 | 23835 | 4923 | 8 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
4 | ארצי מרגלית - בלס יהודית | 53.620 | 3347 | 1187 | 6 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
5 | פרחי לינה - נאמן אריה | 53.440 | 15050 | 8734 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
6 | כסיף דפנה - גולדפינגר חנה | 51.940 | 18218 | 5511 | 4 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
7 | ירון צבי - עילם משה | 51.930 | 2767 | 8972 | 3 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים |
8 | נחום ארז - רשף דבורה | 49.500 | 22567 | 1665 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
9 | פיק מיכל - בן-דוד לאה | 49.450 | 7318 | 7319 | פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
10 | גולומב יורם - סדן יעל | 48.020 | 6553 | 10855 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
11 | עזורי איוון - שיראזי שושנה | 45.160 | 2425 | 5801 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | זמיר גורי - וינר שמואל | 44.990 | 40655 | 19458 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
13 | קרסו יעקב - צווקר מריאנה | 41.740 | 6312 | 2943 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
14 | גביש יורם - לייפר רולנדה | 35.690 | 9773 | 9888 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ברייטמן קלוד - מינץ יעקב | 65.440 | 18721 | 175 | 12 | ת"א - אביבים/רמת השרון |
2 | ללוש יעל - מיוחס מושיקו | 59.150 | 13303 | 14777 | 10 | ת"א - אביבים |
3 | ורם מנחם - דנציגר אלכס | 55.270 | 6393 | 3258 | 8 | רמת השרון |
4 | אטס יצחק - נוה יאיר | 54.610 | 10111 | 1326 | 6 | לא חבר בהתאגדות |
5 | קוזיק סוניה - בן עמי יעקב | 53.040 | 20776 | 9021 | 5 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות |
6 | רז בן-ציון - בלס רמי | 51.430 | 4056 | 1188 | 4 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
7 | שקד תלמה - ורם חיה | 48.670 | 6376 | 8983 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
8 | אליהו סיגל - כהן יוסי | 47.990 | 17903 | 18280 | ת"א - אביבים | |
9 | זומר יגאל - מיטלמן אפרים | 45.770 | 6766 | 19912 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
10 | עזרא משה - מנחם אבינועם | 45.750 | 7291 | 8888 | ת"א - אביבים | |
11 | גולובי שרי - לבינסקי יעל | 44.690 | 12859 | 18016 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
12 | רוטשטיין אדלה - בנקהלטר פנינה | 41.870 | 2788 | 3759 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
13 | שלומי טובית - יולזרי ישראל | 37.650 | 11528 | 42145 | רמת השרון |