תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-20:00 | |||
מושב 5 מתוך 5 | תאריך: 31/10/20 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 13.22 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שפירא דני - שפירא ורדה | 41.000 | 18763 | 18764 | 14 | רמת השרון |
2 | רונן שושנה - סדיס ג'ובינה | 40.000 | 947 | 14831 | 11 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
3 | מורן אורית - ידלין ישראל | 38.000 | 3724 | 468 | 9 | פולג- ברידג' פוינט |
4 | ידלין דורון - שיפטר שושי | 26.000 | 4830 | 9198 | 7 | פ"ת - אם המושבות/רמת השרון |
5 | פרידלנדר דודי - בר-שוע רן | 25.000 | 12719 | 7811 | 6 | נס ציונה/השרון |
6 | גנוט ישראל - גבע חיים | 22.000 | 18048 | 810 | 5 | כפר סבא/השרון |
7 | (רובוט) - ולרשטיין בתיה | 19.000 | ROBOT | 42504 | 4 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
8 | בלוך גלעד - שמואלי רן | 18.000 | 15199 | 3112 | 3 | רמת השרון |
9 | רסין רותי - פן אסתר | 14.000 | 9040 | 5520 | 2 | רמת השרון |
9 | בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר | 14.000 | 23717 | 15700 | 2 | פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה |
11 | גינוסר איתמר - בקר ג'ני | 12.000 | 19061 | 41452 | 1 | ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט |
12 | הלל מאיר - אלתר חגי | 7.000 | 20227 | 18423 | 1 | השרון |
13 | שיף סמדר - גולדורגר חנה | 5.000 | 41358 | 12098 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
13 | קוליש חנן - ולטר עופר | 5.000 | 17574 | 17576 | 1 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
15 | (רובוט) - וזינה אורי | -1.000 | ROBOT | 14064 | לא חבר בהתאגדות /נתניה | |
16 | (רובוט) - גורן עודד | -1.050 | ROBOT | 16436 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
17 | (רובוט) - גל טיבור | -4.000 | ROBOT | 13841 | לא חבר בהתאגדות /קריות | |
18 | גיא חנה - רום מיכל | -6.000 | 9306 | 3406 | ת"א - בית הלוחם אפקה/כפר סבא | |
19 | אברמוביץ ענת - מזרחי בתיה | -9.000 | 16263 | 12954 | כפר סבא/זיכרון יעקב - עמיחי | |
20 | פז שרה - בנימין סלביה | -11.000 | 8631 | 10037 | רמת השרון | |
21 | (רובוט) - מילנר חיה | -13.000 | ROBOT | 9800 | לא חבר בהתאגדות | |
22 | כהן אילן - נוה גל | -14.000 | 17258 | 18889 | רמת השרון | |
22 | אבישר שוש - שחר מגי | -14.000 | 18501 | 21065 | סביון - קרית אונו/השרון | |
24 | (רובוט) - קופלביץ דולי | -15.000 | ROBOT | 22490 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
25 | (רובוט) - חוטר משה | -22.000 | ROBOT | 6813 | לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון | |
26 | (רובוט) - שטרן טוביה | -29.000 | ROBOT | 40076 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה | |
27 | (רובוט) - ניצן רינה | -30.000 | ROBOT | 20459 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
28 | עינת אוה - שברצמן אילנה | -31.000 | 19332 | 20084 | פ"ת - אם המושבות | |
29 | (רובוט) - ענבר ציפורה | -40.000 | ROBOT | 4053 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
30 | בונים רוני - פרסטיי ברכה | -50.000 | 41837 | 41831 | אילת |