תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-20:00 | |||
מושב 1 מתוך 4 | תאריך: 06/10/20 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 11.20 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | לירן ינון - זינגר מריקה | 63.300 | 11122 | 5765 | 9 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא |
2 | מורן אורית - שמעון ציפי | 62.370 | 3724 | 744 | 8 | פולג- ברידג' פוינט/נתניה |
3 | מינץ יעקב - מינץ ורד | 62.330 | 175 | 4062 | 6 | רמת השרון |
4 | cumhurhoca - taonta | 59.330 | cumhurhoca | taonta | לא חבר בהתאגדות | |
5 | רסין רותי - פן אסתר | 59.240 | 9040 | 5520 | 4 | רמת השרון |
6 | (רובוט) - אגוזי נילי | 58.830 | ROBOT | 11419 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
7 | ענבר דוד - פלאי רענן | 58.480 | 18135 | 6272 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רמת השרון |
8 | שני חנוך - גבע חיים | 56.570 | 42203 | 810 | 2 | רעננה/השרון |
9 | פז שרה - בנימין סלביה | 55.200 | 8631 | 10037 | 2 | רמת השרון |
10 | שפירא ורדה - שפירא דני | 54.050 | 18764 | 18763 | 2 | רמת השרון |
11 | (רובוט) - אבישר שוש | 53.880 | ROBOT | 18501 | 1 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
12 | מרקוס דינו - מרקוס אסתר | 53.850 | 13264 | 13263 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
13 | יקיר דני - מימון שרית | 53.800 | 19116 | 17412 | 1 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
14 | (רובוט) - בקר ג'ני | 53.160 | ROBOT | 41452 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
15 | (רובוט) - פלץ משה | 53.130 | ROBOT | 24363 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
16 | ענבר ציפורה - לבסקי שלומית | 51.550 | 4053 | 13890 | 1 | ת"א - בית הלוחם אפקה/פ"ת - אם המושבות |
17 | פולק רותי - ליימן וייס ענת | 49.430 | 22488 | 22491 | פ"ת - אם המושבות | |
18 | (רובוט) - ניצן רינה | 48.400 | ROBOT | 20459 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
19 | (רובוט) - הומל אסתר | 48.340 | ROBOT | 21412 | לא חבר בהתאגדות | |
20 | (רובוט) - קרניאל דליה | 47.680 | ROBOT | 42069 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט | |
21 | (רובוט) - זהר יעל | 47.160 | ROBOT | 23414 | לא חבר בהתאגדות /השרון | |
22 | מילנר חיה - גל טיבור | 46.690 | 9800 | 13841 | לא חבר בהתאגדות /קריות | |
23 | אורון צילה - ולרשטיין בתיה | 46.440 | 40371 | 42504 | זיכרון יעקב - עמיחי/פולג- ברידג' פוינט | |
24 | itaitieger - danal06 | 46.410 | itaitieger | danal06 | לא חבר בהתאגדות | |
25 | דורון דורית - שטרן טוביה | 45.380 | 5967 | 40076 | פולג- ברידג' פוינט/רעננה - ההגנה | |
26 | (רובוט) - טוויג אהרון | 45.040 | ROBOT | 11720 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
27 | דקל אברהם - הרץ רוג'ר ד"ר | 44.540 | 15521 | 5886 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות | |
28 | רגב יורם - בנבניסטי רונן | 44.020 | 15877 | 23717 | כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט | |
29 | גור משה - מנשה יעקב | 43.280 | 13928 | 16040 | רמת השרון/סביון - קרית אונו | |
30 | (רובוט) - קופלביץ דולי | 42.060 | ROBOT | 22490 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
31 | כפיר שושי - גל קידר עדנה | 41.340 | 15723 | 19100 | השרון | |
32 | רודניק שמואל שחר - קרונקופ דליה | 38.790 | 24158 | 9901 | פ"ת - אם המושבות | |
33 | lotan oren - linzvia | 37.340 | lotan oren | linzvia | לא חבר בהתאגדות | |
34 | בונים רוני - פרסטיי ברכה | 28.600 | 41837 | 41831 | אילת |