תוצאות מושב (אונליין)
סניף ירושלים - ימי חמישי אחר הצהרים - אוקטובר נובמבר 2020 | |||
מושב 1 מתוך 8 | תאריך: 08/10/20 | סניף: ירושלים | מקדם: 12.50 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שטרית אבי - שנפ שולמית | 66.980 | 7748 | 4513 | 16 | ירושלים |
2 | אקרמן ראובן - ניימן יוסף | 65.920 | 3799 | 7739 | 13 | ירושלים |
3 | כהן דוד - אלישר שלמה | 63.310 | 4537 | 2005 | 10 | ירושלים/ת"א - אביבים |
4 | שזיפי אילן - שזיפי חנה | 62.640 | 984 | 983 | 8 | ת"א - אביבים |
5 | חכמי מיכל - יהל נילי | 62.610 | 3912 | 11658 | 6 | ירושלים |
6 | סימבליסטה ג'ורג' - שושן איתמר | 61.820 | 16433 | 22384 | 5 | סביון - קרית אונו |
7 | (רובוט) - בנציוני יואל | 61.480 | ROBOT | 9222 | 4 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
8 | יוגב דוד - לביא שלומי | 61.280 | 3026 | 15132 | 4 | כפר סבא |
9 | לירן ינון - ora_g | 60.200 | 11122 | ora_g | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות | |
10 | שמיון דגן ג'ודי - סולניק אריה | 59.140 | 15048 | 3038 | 3 | ת"א - אביבים |
11 | רפאלי דוד - כהן שבתאי | 58.620 | 4087 | 14630 | 3 | ירושלים |
12 | מיוחס מושיקו - ללוש יעל | 58.400 | 14777 | 13303 | 3 | ת"א - אביבים |
13 | אלתר חגי - הלל מאיר | 58.390 | 18423 | 20227 | 2 | השרון |
14 | וינוגרד עודד - קליינר טניה | 57.650 | 40551 | 40687 | 2 | ירושלים |
15 | קידר-ויסמן עפרה - בך ורדה | 57.390 | 18272 | 4529 | 2 | ירושלים |
16 | רחמני סתיו - גיא יואל | 56.870 | 16364 | 17603 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
17 | זיו ישראל - חן אברהם | 56.200 | 4584 | 9276 | 2 | ירושלים |
18 | (רובוט) - שואל דוד | 55.460 | ROBOT | 42068 | 2 | לא חבר בהתאגדות /זיכרון יעקב - עמיחי |
19 | זילברברג אסתר - זילברברג אבי | 54.550 | 19711 | 40752 | 1 | פ"ת - אם המושבות |
20 | (רובוט) - ליבוביץ דוד | 54.330 | ROBOT | 18294 | 1 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
21 | הרדון עפרה - מזרה יונה | 53.810 | 14930 | 17679 | 1 | ירושלים/ת"א - אביבים |
22 | רגב יורם - אלול סימה | 53.130 | 15877 | 11811 | 1 | כפר סבא |
23 | (רובוט) - דיין רחל | 53.050 | ROBOT | 40734 | 1 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
24 | (רובוט) - בן-שיטרית ניסים | 52.000 | ROBOT | 40425 | 1 | לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג' |
25 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 51.870 | 13470 | 16618 | 1 | כפר סבא |
26 | בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | 51.440 | 19027 | 16231 | 1 | ת"א - אביבים |
27 | דרגוצקי חנה - שיינר אליעזר | 50.880 | 24805 | 19131 | 1 | ירושלים |
28 | מלמד גילה - טננהאוז אסתר | 50.730 | 15230 | 15264 | 1 | ירושלים |
29 | רבינוביץ ריטה - רבינוביץ' יונתן | 50.670 | 40728 | 40489 | 1 | פתח תקווה - ברידג' קורס |
30 | שילה ראובן - גור משה | 50.330 | 17368 | 13928 | 1 | ירושלים/רמת השרון |
31 | dazaria - בנימין ג'וזפין | 49.710 | dazaria | 16200 | לא חבר בהתאגדות /אשדוד | |
32 | יערי דליה - בקר ג'ני | 49.210 | 20270 | 41452 | רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט | |
33 | (רובוט) - רגב שרי | 48.630 | ROBOT | 42169 | לא חבר בהתאגדות | |
34 | פוקס איזבלה - ענבר דן | 48.600 | 13063 | 15231 | ירושלים | |
35 | קסירר ויויאן - ברנע יהודית | 48.580 | 22007 | 22900 | ירושלים | |
36 | (רובוט) - עוזר יורם | 47.750 | ROBOT | 16082 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין | |
37 | רקם בתיה - מרין רחל | 47.540 | 15883 | 16371 | לא חבר בהתאגדות | |
38 | שמש ורדה - פדהצור פועה | 47.200 | 15371 | 18142 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
39 | רחימי רחמים - בילר תודי | 46.790 | 13241 | 4546 | רחובות/רמת השרון | |
40 | (רובוט) - בן חנוך סימה | 46.570 | ROBOT | 3924 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
41 | גרינשפן אורי - דנן אלן ארי | 46.360 | 16335 | 21726 | ירושלים | |
42 | (רובוט) - גרינברג טדי | 46.330 | ROBOT | 41444 | לא חבר בהתאגדות /כרמיאל | |
43 | פרי סוזנה - פורת רחל | 46.300 | 22920 | 22538 | ירושלים | |
44 | rosen1937 - חסין נטשה | 46.220 | rosen1937 | 19019 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
45 | ספיר מרים - קשת דוד | 45.880 | 16245 | 16997 | ירושלים | |
46 | סונדר לילי - urilevy101 | 45.380 | 23136 | urilevy101 | רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות | |
47 | קציר שבח - קפלן טלי | 45.090 | 19123 | 14642 | ירושלים | |
48 | רגב נחום - רז ניסן | 45.060 | 18285 | 15461 | ירושלים | |
49 | קרמנשהי אריה - שידלוב שלמה | 44.620 | 24625 | 18283 | ירושלים | |
50 | צימרמן צבי - וינברג ליאורה | 44.350 | 42171 | 19886 | ירושלים | |
51 | הורביץ חנה - יאראק יהודית | 43.630 | 15719 | 18998 | השרון/ירושלים | |
52 | ז'אק טובה - שרון זמירה | 41.640 | 41432 | 19117 | ת"א - אביבים/פ"ת - אם המושבות | |
53 | רגב ציון - רז מזל | 40.540 | 19132 | 14589 | ירושלים | |
54 | ברזילי ליאורה - נאון דניס | 39.830 | 17093 | 23024 | ירושלים | |
55 | וייס פאולה - שידלוב מרים | 39.720 | 16244 | 18320 | ירושלים | |
56 | (רובוט) - אופיר מאירה | 38.500 | ROBOT | 14620 | לא חבר בהתאגדות | |
57 | אלקובי רגינה - שקד שושנה | 37.830 | 14790 | 23862 | לא חבר בהתאגדות | |
58 | (רובוט) - כהן אבנר | 35.600 | ROBOT | 9199 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
59 | עירון טובה - למדן יצחק | 35.210 | 42917 | 41948 | השרון/ירושלים | |
60 | מנדלבאום יצחק - אקסלרוד אשר | 34.920 | 2054 | 444 | ירושלים | |
61 | ברדיצבסקי ולדימיר - גולן דוד | 34.510 | 40837 | 41810 | לא חבר בהתאגדות | |
62 | didi1313 - צידון רבקה | 30.710 | didi1313 | 19373 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |