תוצאות מושב (אונליין)
סניף ירושלים - שבת אחר הצהרים - אוקטובר נובמבר 2020 | |||
מושב 7 מתוך 9 | תאריך: 14/11/20 | סניף: ירושלים | מקדם: 12.87 |
מנהל תחרות: ניימן עירית | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי | 63.740 | 10766 | 10767 | 16 | ירושלים |
2 | רפאלי דוד - כהן שבתאי | 63.510 | 4087 | 14630 | 13 | ירושלים |
3 | רז צילה - רז אמנון | 61.020 | 12307 | 12306 | 10 | י"ם - בית בלגיה |
4 | שטרית אבי - זיו ישראל | 60.850 | 7748 | 4584 | 8 | ירושלים |
5 | (רובוט) - נתן מיכה | 60.690 | ROBOT | 12111 | 7 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו |
6 | לבל טליה - גלברד מרדכי | 58.130 | 10397 | 612 | 5 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
7 | שרעבי יורם - חן אברהם | 58.060 | 18198 | 9276 | 4 | ירושלים |
8 | גל-אור אלכס - קידר-ויסמן עפרה | 57.230 | 17575 | 18272 | 3 | רחובות/ירושלים |
9 | גולומב יורם - הרדון עפרה | 56.950 | 6553 | 14930 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
10 | שפי חיה - אלה סו | 56.650 | 14509 | 16521 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
11 | מרמר רוני - יהל נילי | 56.320 | 16315 | 11658 | 2 | ירושלים |
12 | (רובוט) - הורביץ חנה | 56.180 | ROBOT | 15719 | 2 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
13 | פוקס איזבלה - ענבר דן | 55.560 | 13063 | 15231 | 2 | ירושלים |
14 | אקרמן ראובן - ניימן יוסף | 54.780 | 3799 | 7739 | 2 | ירושלים |
15 | (רובוט) - אבנית אבי | 54.720 | ROBOT | 14008 | 2 | לא חבר בהתאגדות |
16 | (רובוט) - ליברמן ארנון | 53.760 | ROBOT | 40047 | 1 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
17 | (רובוט) - urilevy101 | 53.430 | ROBOT | urilevy101 | לא חבר בהתאגדות | |
18 | (רובוט) - בן-שיטרית ניסים | 53.310 | ROBOT | 40425 | 1 | לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג' |
19 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 52.820 | 13470 | 16618 | 1 | כפר סבא |
20 | יודסין שלומית - מוסטובוי דמיטרי | 52.380 | 15863 | 41218 | 1 | ירושלים |
21 | וייס גרשון - רוזנברג ריקי | 51.840 | 13812 | 6002 | 1 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
22 | שגיב אירית - דורי צביה | 51.630 | 15817 | 4507 | 1 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
23 | וינוגרד עודד - קליינר טניה | 51.230 | 40551 | 40687 | 1 | ירושלים |
24 | Minus4000 - jjvjjv | 50.990 | Minus4000 | jjvjjv | לא חבר בהתאגדות | |
25 | (רובוט) - פינטו תמר | 50.940 | ROBOT | 23661 | 1 | לא חבר בהתאגדות /יבנה |
26 | עמרם ציפי - ברזילי ליאורה | 50.730 | 18193 | 17093 | 1 | ירושלים |
27 | דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי | 50.650 | 11054 | 10316 | 1 | רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
28 | עצמוני עוזי - מירון מאירה | 49.960 | 937 | 21326 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/ב"ש - בית הברידג' | |
29 | שזיפי חנה - גוטמן הנרי | 49.920 | 983 | 13774 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
30 | רגב ציון - כהן אבנר | 49.650 | 19132 | 9199 | ירושלים | |
31 | דוזה רות - דוזה אליעזר | 48.820 | 2032 | 2031 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
32 | מרין רחל - גרינברג רבקה | 48.760 | 16371 | 6452 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
33 | גולדרינג אהובה - לוי יצחק | 48.160 | 16231 | 17092 | ת"א - אביבים | |
34 | אלקובי רגינה - ירדני יעל | 47.580 | 14790 | 15266 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
35 | בן חיים כרמלה - פישר אהובה | 47.060 | 22526 | 24341 | נס ציונה/סביון - קרית אונו | |
36 | ביגון מרים - אלול סימה | 46.880 | 17608 | 11811 | כפר סבא | |
37 | (רובוט) - פסרמן רחל | 46.210 | ROBOT | 8580 | לא חבר בהתאגדות | |
38 | ברקן הלנה - ברקן יואל | 45.350 | 20063 | 16613 | רעננה - ההגנה | |
39 | כליף אילנה - לבנה דורון | 45.130 | 11003 | 9605 | ת"א - אביבים/רחובות | |
40 | חסין נטשה - ברדיצבסקי ולדימיר | 45.090 | 19019 | 40837 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות | |
41 | שרון זמירה - שילה ראובן | 44.990 | 19117 | 17368 | פ"ת - אם המושבות/ירושלים | |
42 | (רובוט) - רטר דורון | 42.900 | ROBOT | 41492 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
43 | (רובוט) - אופיר מאירה | 42.850 | ROBOT | 14620 | לא חבר בהתאגדות | |
44 | אופנהיים מרים - חרלפ ברברה | 42.640 | 5981 | 15034 | ירושלים | |
45 | בלושבסקי מיכאל - חוזמן אלכסנדר | 42.580 | 42785 | 42419 | ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
46 | שידלוב שלמה - שידלוב מרים | 42.000 | 18283 | 18320 | ירושלים | |
47 | (רובוט) - בן עמי יעקב | 41.430 | ROBOT | 9021 | לא חבר בהתאגדות | |
48 | נאון דניס - פרי סוזנה | 41.400 | 23024 | 22920 | ירושלים | |
49 | דרגוצקי חנה - שיינר אליעזר | 41.020 | 24805 | 19131 | ירושלים | |
50 | (רובוט) - לייכטר שרית | 35.660 | ROBOT | 23998 | לא חבר בהתאגדות /להבים | |
51 | ברקלי חזי - טננהאוז אסתר | 33.720 | 8602 | 15264 | ירושלים | |
52 | (רובוט) - סגל ציפי | 33.160 | ROBOT | 40180 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |