תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמהש-השרון-שני-10:00 | |||
מושב 4 מתוך 5 | תאריך: 23/11/20 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 10.54 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ידלין דורון - ארנון לואי | 63.100 | 4830 | 3425 | 8 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות |
2 | יערי דליה - פרולינגר איל | 59.980 | 20270 | 19940 | 6 | רעננה - ההגנה/השרון |
3 | (רובוט) - אגוזי נילי | 59.650 | ROBOT | 11419 | 5 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
4 | (רובוט) - בסמן רפאל | 59.250 | ROBOT | 23524 | 4 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
5 | מילנר חיה - קליין יעקב | 57.590 | 9800 | 21311 | 3 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
6 | (רובוט) - כפיר שושי | 57.460 | ROBOT | 15723 | 3 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
7 | וכט רפאל - בנימין סלביה | 56.130 | 3191 | 10037 | 2 | רמת השרון |
8 | טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה | 55.950 | 8643 | 20459 | 2 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | (רובוט) - מן פנינה | 54.670 | ROBOT | 24470 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
10 | (רובוט) - פן אסתר | 53.500 | ROBOT | 5520 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
11 | דינוביץ חני - רמר אסתר | 53.450 | 19727 | 19712 | 1 | פ"ת - אם המושבות |
12 | (רובוט) - פרוינד רחל | 52.600 | ROBOT | 21045 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
13 | (רובוט) - ויסבוך לוציה | 51.450 | ROBOT | 8001 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
14 | (רובוט) - שנקמן מנחם | 49.070 | ROBOT | 40753 | לא חבר בהתאגדות | |
15 | מזרחי יפה - פז שרה | 48.340 | 9032 | 8631 | רמת השרון | |
16 | דוקטורס גפרי - דוקטורס מרים | 48.090 | 17276 | 17278 | נתניה | |
17 | (רובוט) - אלקלעי משה | 47.530 | ROBOT | 21482 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה | |
18 | צימרמן מרקוס - ברנע גיורא | 47.420 | 19737 | 21424 | פ"ת - אם המושבות | |
19 | ליבסטר בני - רונן שושנה | 45.970 | 3642 | 947 | השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
20 | (רובוט) - קופלביץ דולי | 45.050 | ROBOT | 22490 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
21 | (רובוט) - שוובה דני | 44.580 | ROBOT | 13866 | לא חבר בהתאגדות | |
22 | גבע חיים - קופרמן זאב | 44.440 | 810 | 3716 | השרון | |
23 | (רובוט) - בבס סופיה | 43.770 | ROBOT | 20467 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
24 | מנחמי אבשלום - גיא יואל | 43.180 | 3103 | 17603 | פ"ת - אם המושבות/ירושלים | |
25 | (רובוט) - זילבר משה | 41.910 | ROBOT | 9181 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו | |
26 | פרייסלר אתי - לפידות אילנה | 39.810 | 22696 | 23455 | חדרה - קדימה | |
27 | שגיב ורדה - קלעי אדריאנה | 39.530 | 24945 | 40852 | קיסריה/ת"א - אביבים | |
28 | (רובוט) - קרניאל דליה | 35.830 | ROBOT | 42069 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |