תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמהש-השרון-שלישי-20:00 | |||
מושב 3 מתוך 4 | תאריך: 17/11/20 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 14.19 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פולק רותי - ליימן וייס ענת | 66.090 | 22488 | 22491 | 10 | פ"ת - אם המושבות |
2 | ענבר ציפורה - ידלין דורון | 65.040 | 4053 | 4830 | 8 | ת"א - בית הלוחם אפקה/פ"ת - אם המושבות |
3 | פרידמן טליה - זהר יעל | 64.050 | 41397 | 23414 | 6 | קיסריה/השרון |
4 | (רובוט) - גורן עודד | 62.950 | ROBOT | 16436 | 5 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
5 | יליסבטסקי גנאדי - מורן אורית | 62.700 | 23718 | 3724 | 4 | נתניה/פולג- ברידג' פוינט |
6 | גוליק אורי - גוליק איתן | 56.730 | 1414 | 1413 | 3 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות |
7 | אורנשטיין איתן - קונפינו יוסי | 56.670 | 801 | 6516 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
8 | גנוט ישראל - גבע חיים | 55.640 | 18048 | 810 | 2 | כפר סבא/השרון |
9 | מינץ יעקב - מינץ ורד | 54.960 | 175 | 4062 | 2 | רמת השרון |
10 | פז שרה - בנימין סלביה | 54.590 | 8631 | 10037 | 1 | רמת השרון |
11 | זילברברג אסתר - זילברברג אבי | 54.350 | 19711 | 40752 | 1 | פ"ת - אם המושבות |
12 | רודניק שמואל שחר - קרונקופ דליה | 53.770 | 24158 | 9901 | 1 | פ"ת - אם המושבות |
13 | וינקלר עמית - ידלין ישראל | 52.960 | 5148 | 468 | 1 | מודיעין/פולג- ברידג' פוינט |
14 | קוליש חנן - ולטר עופר | 51.980 | 17574 | 17576 | 1 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
15 | טוויג אהרון - יקיר דני | 50.020 | 11720 | 19116 | 1 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות |
16 | ליפין גנאדי - דנציגר אלכס | 49.590 | 20896 | 3258 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רמת השרון | |
17 | יערי דליה - בקר ג'ני | 49.370 | 20270 | 41452 | רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט | |
18 | (רובוט) - אלקלעי משה | 48.490 | ROBOT | 21482 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה | |
19 | (רובוט) - אגוזי נילי | 48.040 | ROBOT | 11419 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
20 | (רובוט) - מילנר חיה | 48.020 | ROBOT | 9800 | לא חבר בהתאגדות | |
21 | פדהצור פועה - גרוסו גבריאל | 47.160 | 18142 | 10315 | טבעון - רקפת /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
22 | אליהו סיגל - פורת רמי | 46.670 | 17903 | 55 | ת"א - אביבים/רמת השרון | |
23 | מנשה יעקב - גור משה | 45.300 | 16040 | 13928 | סביון - קרית אונו/רמת השרון | |
24 | דקל אברהם - הרץ רוגר דר | 44.060 | 15521 | 5886 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות | |
25 | לפידות אילנה - זוהר יורם | 42.230 | 23455 | 41396 | חדרה - קדימה/קיסריה | |
26 | שמואלי רן - גיא יואל | 42.210 | 3112 | 17603 | רמת השרון/ירושלים | |
27 | (רובוט) - פישר אהובה | 41.490 | ROBOT | 24341 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
28 | (רובוט) - חנוך גיורא | 41.260 | ROBOT | 2094 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
29 | שפיר אבי - חרפק צבי | 40.810 | 40173 | 40471 | זיכרון יעקב - עמיחי | |
30 | lotan oren - linzvia | 37.720 | lotan oren | linzvia | לא חבר בהתאגדות | |
31 | כפיר שושי - גל קידר עדנה | 34.420 | 15723 | 19100 | השרון | |
32 | (רובוט) - ניצן רינה | 31.210 | ROBOT | 20459 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |