תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 | |||
מושב 4 מתוך 4 | תאריך: 29/12/20 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 12.97 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | גלברד מרדכי - פולק גו | 60.000 | 612 | 23835 | 12 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
2 | וכט רפאל - פז שרה | 49.000 | 3191 | 8631 | 10 | רמת השרון |
3 | (רובוט) - לויתן שרה | 47.000 | ROBOT | 23836 | 7 | לא חבר בהתאגדות |
4 | כץ שריל - דוקטורס מרים | 44.000 | 17509 | 17278 | 7 | השרון/נתניה |
5 | (רובוט) - מילנר חיה | 38.000 | ROBOT | 9800 | 4 | לא חבר בהתאגדות |
6 | שפלר עפרה - safta11 | 28.000 | 13187 | safta11 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
7 | ליבסטר בני - רונן שושנה | 24.000 | 3642 | 947 | 4 | השרון/ לא חבר בהתאגדות |
8 | בנזראי לולה - בן-אברהם זאב | 17.000 | 1445 | 3122 | 3 | רמת השרון/ירושלים |
9 | גיא יואל - ידלין ישראל | 16.000 | 17603 | 468 | 3 | ירושלים/פולג- ברידג' פוינט |
10 | קליין יעקב - ליימן וייס ענת | 15.000 | 21311 | 22491 | 3 | פ"ת - אם המושבות |
11 | גוטמן בטי - זומר אהרון | 14.000 | 17236 | 24413 | 3 | סביון - קרית אונו/פ"ת - ויצו |
12 | שטיינפלד אבי - ידלין דורון | 11.000 | 41942 | 4830 | 2 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
13 | שמעון ציפי - פן אסתר | 10.000 | 744 | 5520 | 2 | נתניה/רמת השרון |
13 | (רובוט) - נוי יצחק | 10.000 | ROBOT | 24350 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
15 | זילברברג אסתר - קופלביץ דולי | 8.000 | 19711 | 22490 | 2 | פ"ת - אם המושבות |
16 | (רובוט) - זילבר משה | 7.000 | ROBOT | 9181 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו |
17 | קוסטו דורית - תמרי גדי | 2.000 | 24143 | 1448 | 2 | יבנה/רמת השרון |
18 | אורנשטיין איתן - קונפינו יוסי | 0.000 | 801 | 6516 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
19 | בורלא קלמי - בקר ג'ני | -2.000 | 7658 | 41452 | רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט | |
19 | וילקנסקי כרמלה - וילקנסקי אבנר | -2.000 | 23531 | 23532 | לא חבר בהתאגדות | |
21 | שטיימן ישראל - בני רות | -4.000 | 1577 | 1011 | לא חבר בהתאגדות | |
21 | ולרשטיין בתיה - הראל אתי | -4.000 | 42504 | 19766 | פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון | |
23 | אברמוביץ ענת - שטרן אורי | -5.000 | 16263 | 22539 | כפר סבא/השרון | |
23 | (רובוט) - olaitman | -5.000 | ROBOT | olaitman | לא חבר בהתאגדות | |
25 | בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה | -7.000 | 5637 | 5638 | פולג- ברידג' פוינט | |
26 | (רובוט) - שנפ מאיה | -9.000 | ROBOT | 23993 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
27 | (רובוט) - שקד גדעון | -10.000 | ROBOT | 24355 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
28 | פרוינד רחל - שיף מכאלה | -12.000 | 21045 | 21078 | רמת השרון | |
29 | (רובוט) - גודר שמעון | -17.000 | ROBOT | 41065 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
29 | שפירא ורדה - שפירא דני | -17.000 | 18764 | 18763 | רמת השרון | |
31 | אנטין דוד - רום מיכל | -21.000 | 3524 | 3406 | ת"א - בית הלוחם אפקה/כפר סבא | |
32 | (רובוט) - בנציוני יואל | -22.000 | ROBOT | 9222 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
33 | טל ריבה - טולדנו חנה | -23.000 | 8791 | 12833 | השרון/ת"א - אביבים | |
34 | (רובוט) - כפיר שושי | -32.000 | ROBOT | 15723 | לא חבר בהתאגדות /השרון | |
35 | גל-לוי ארנה - לבל טליה | -35.000 | 40351 | 10397 | רעננה - ההגנה/רמת השרון | |
36 | (רובוט) - ניצן רינה | -42.000 | ROBOT | 20459 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
37 | עינת אוה - שברצמן אילנה | -46.000 | 19332 | 20084 | פ"ת - אם המושבות | |
38 | דילנברגר זיוה - קרידי אילנה | -85.000 | 19775 | 19762 | ת"א - אביבים/רמת השרון |