תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-20:00 | |||
מושב 3 מתוך 4 | תאריך: 19/01/21 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 11.88 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | גלנטי עמית - בקר ג'ני | 66.790 | 41960 | 41452 | 11 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
2 | רגב יורם - בנבניסטי רונן | 61.830 | 15877 | 23717 | 9 | כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט |
3 | ליפין גנאדי - דנציגר אלכס | 61.740 | 20896 | 3258 | 7 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רמת השרון |
4 | יליסבטסקי גנאדי - מורן אורית | 60.740 | 23718 | 3724 | 6 | נתניה/פולג- ברידג' פוינט |
5 | כפיר שושי - גל קידר עדנה | 59.350 | 15723 | 19100 | 5 | השרון |
6 | (רובוט) - פז שרה | 59.050 | ROBOT | 8631 | 3 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
7 | גוליק אורי - גוליק איתן | 57.650 | 1414 | 1413 | 4 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות |
8 | רודניק שמואל שחר - קרונקופ דליה | 57.100 | 24158 | 9901 | 3 | פ"ת - אם המושבות |
8 | רסין רותי - אנטין דוד | 57.100 | 9040 | 3524 | 3 | רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
10 | גבע עדנה - גבע חיים | 56.790 | 21964 | 810 | 3 | השרון |
11 | בירקנפלד רוני - מור ליבי | 55.710 | 8391 | 14258 | 2 | רמת השרון |
12 | לירן ינון - ora_g | 54.880 | 11122 | ora_g | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות | |
13 | גיא יואל - ידלין ישראל | 52.630 | 17603 | 468 | 2 | ירושלים/פולג- ברידג' פוינט |
14 | גור משה - yargi | 52.370 | 13928 | yargi | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | (רובוט) - ולרשטיין בתיה | 51.580 | ROBOT | 42504 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
16 | moab34 - מילנר חיה | 51.550 | moab34 | 9800 | לא חבר בהתאגדות | |
17 | Bilsov - shimee | 51.540 | Bilsov | shimee | לא חבר בהתאגדות | |
18 | דורון דורית - גוטמן בטי | 50.850 | 5967 | 17236 | 2 | פולג- ברידג' פוינט/סביון - קרית אונו |
19 | (רובוט) - אלקלעי משה | 50.020 | ROBOT | 21482 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה |
20 | שטרן אורי - זהר יעל | 48.460 | 22539 | 23414 | השרון | |
21 | הוך ג'ק - הוך מורין | 47.070 | 12655 | 12656 | כ"ס - הדר | |
22 | אברמוביץ ענת - גולומב יורם | 46.070 | 16263 | 6553 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות | |
23 | לפידות אילנה - זוהר יורם | 45.810 | 23455 | 41396 | חדרה - קדימה/קיסריה | |
23 | פין מלקולם - מצא שמואל | 45.810 | 1336 | 19699 | לא חבר בהתאגדות | |
25 | לינצר צביה - אורן עמוס | 43.580 | 42985 | 43019 | פ"ת - אם המושבות | |
26 | טוויג אהרון - יקיר דני | 42.360 | 11720 | 19116 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות | |
27 | ברגר אבי - ולטר עופר | 42.300 | 1142 | 17576 | ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות | |
28 | בלוך גלעד - שמואלי רן | 42.120 | 15199 | 3112 | רמת השרון | |
29 | שמעון ציפי - פן אסתר | 40.160 | 744 | 5520 | נתניה/רמת השרון | |
30 | (רובוט) - כוגן רעיה | 40.000 | ROBOT | 9385 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
31 | בונים רוני - פרסטיי ברכה | 38.390 | 41837 | 41831 | אילת | |
32 | (רובוט) - בלזר שמעון | 37.740 | ROBOT | 42172 | לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה | |
33 | ליימן וייס ענת - פולק רותי | 36.000 | 22491 | 22488 | פ"ת - אם המושבות | |
34 | אורון צילה - פרידמן טליה | 34.870 | 40371 | 41397 | זיכרון יעקב - עמיחי/קיסריה |