תוצאות מושב (אונליין)
שבת בוקר ברומטר IMP פברואר | |||
מושב 3 מתוך 4 | תאריך: 20/02/21 | סניף: חיפה/כרמל | מקדם: 11.59 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - (רובוט) | 48.500 | ROBOT | ROBOT | 12 | לא חבר בהתאגדות |
2 | הרמתי עפר - אולגה סימיכ | 45.120 | 1657 | 25063 | 11 | ת"א - אביבים |
3 | (רובוט) - שפנר מיכל | 30.750 | ROBOT | 23720 | 8 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
4 | (רובוט) - מרמלשטיין עליזה | 27.110 | ROBOT | 41137 | 6 | לא חבר בהתאגדות |
5 | (רובוט) - מאור מלי | 27.080 | ROBOT | 17366 | 5 | לא חבר בהתאגדות |
6 | (רובוט) - אנדרמן דוריאן | 23.310 | ROBOT | 15338 | 4 | לא חבר בהתאגדות |
7 | ללוש יעל - מיוחס מושיקו | 20.970 | 13303 | 14777 | 4 | ת"א - אביבים |
8 | אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר | 20.090 | 1035 | 23543 | לא חבר בהתאגדות | |
9 | ויזל לילי - חריר אילנה | 18.370 | 21043 | 14840 | נתניה/פולג- ברידג' פוינט | |
10 | (רובוט) - שביט אסתר | 17.160 | ROBOT | 3424 | 2 | לא חבר בהתאגדות |
11 | ברב בנימין - אורן טננבאום אפרת | 16.740 | 664 | 12991 | 2 | קריות/חיפה - ברידג' מחניים |
12 | רומן חנה - עירשי טובה | 11.440 | 14655 | 347 | ת"א - אביבים | |
13 | בכר יוסי - גזית גלי | 9.910 | 722 | 40227 | 2 | נהריה |
14 | קרמרמן רותי - פרקש רות | 8.960 | 20362 | 5305 | 2 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
15 | שמיון דגן יהודית - סולניק אריה | 8.660 | 15048 | 3038 | 2 | ת"א - אביבים |
16 | יקים נוגה - לביא נורית | 6.820 | 3475 | 5408 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות | |
17 | (רובוט) - שרון אביגדור | -3.620 | ROBOT | 581 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
18 | צווייג יחזקאל - אלון הדסה | -5.250 | 13700 | 7835 | ת"א - אביבים | |
19 | שפירא אניטה - לוטן עמרי | -6.550 | 14693 | 42900 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
20 | (רובוט) - גלעדי מיכאל | -9.940 | ROBOT | 21393 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה | |
21 | (רובוט) - לביא נירה | -15.890 | ROBOT | 14641 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
22 | גוליק אורי - גוליק איתן | -16.760 | 1414 | 1413 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות | |
23 | זולקוב גנריאטה - אבישר שוש | -16.810 | 23264 | 18501 | חיפה - ברידג' מחניים/סביון - קרית אונו | |
24 | טננבוים אורלי - מאיר יורי | -23.400 | 17260 | 13003 | ת"א - אביבים/כ"ס - הדר | |
25 | (רובוט) - אליוביץ עליזה | -31.670 | ROBOT | 16173 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג' | |
26 | (רובוט) - כץ זהבה | -35.530 | ROBOT | 8616 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
27 | רונן אורה - אלקבץ שלי | -35.630 | 3085 | 9510 | ת"א - אביבים | |
28 | (רובוט) - בן שמחון אבי | -46.530 | ROBOT | 24816 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט | |
29 | (רובוט) - שטרן אריה | -55.930 | ROBOT | 24344 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |