תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים - שישי אחר הצהרים - פברואר מרץ 2021 | |||
מושב 5 מתוך 8 | תאריך: 05/03/21 | סניף: ירושלים | מקדם: 9.63 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - אקרמן ראובן | 67.270 | ROBOT | 3799 | 8 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
2 | פדהצור פועה - גרוסו גבריאל | 65.810 | 18142 | 10315 | טבעון - רקפת /ת"א - בית הלוחם אפקה | |
3 | כליף אילנה - לבנה דורון | 62.910 | 11003 | 9605 | 6 | ת"א - אביבים/רחובות |
4 | שזיפי אילן - שזיפי חנה | 60.260 | 984 | 983 | 5 | ת"א - אביבים |
5 | (רובוט) - בן חנוך סימה | 59.350 | ROBOT | 3924 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
6 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 59.010 | 13470 | 16618 | 4 | כפר סבא |
7 | (רובוט) - פוקס אריק | 54.580 | ROBOT | 42907 | 2 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
8 | פוקס איזבלה - בן עמי זאקי | 54.490 | 13063 | 16885 | 3 | ירושלים |
9 | קופרמן זאב - גבע חיים | 54.190 | 3716 | 810 | 3 | השרון |
10 | גרינשפן אורי - שרון זמירה | 53.580 | 16335 | 19117 | 2 | ירושלים/פ"ת - אם המושבות |
11 | (רובוט) - כהן אבנר | 53.490 | ROBOT | 9199 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
12 | (רובוט) - בן עמי יעקב | 51.880 | ROBOT | 9021 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
13 | (רובוט) - בנציוני יואל | 51.730 | ROBOT | 9222 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
14 | בורודצקי אדי - מוסטובוי דמיטרי | 51.670 | 14378 | 41218 | 2 | חולון - הקנטרי/ירושלים |
15 | (רובוט) - הרדון עפרה | 51.630 | ROBOT | 14930 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
16 | ליטני אורית - טבל עדית | 51.400 | 42959 | 23859 | 2 | ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות |
17 | (רובוט) - בלושבסקי מיכאל | 51.140 | ROBOT | 42785 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג' |
18 | (רובוט) - קשת דוד | 50.520 | ROBOT | 16997 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
19 | ויסלר עדה - בן-דוד זהר | 49.540 | 17167 | 1255 | ירושלים/טבעון - רקפת | |
20 | רפאלי דוד - iraph | 49.420 | 4087 | iraph | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות | |
21 | (רובוט) - פסרמן רחל | 48.300 | ROBOT | 8580 | לא חבר בהתאגדות | |
22 | (רובוט) - ליברמן ארנון | 47.770 | ROBOT | 40047 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
23 | גיסין איתן - שור יואב | 47.310 | 41972 | 41988 | מודיעין/חיפה - ברידג' מחניים | |
24 | רום מאירה - רום שמעון | 46.930 | 15802 | 15803 | ירושלים | |
25 | (רובוט) - נאון דניס | 44.410 | ROBOT | 23024 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
25 | (רובוט) - עצמוני עוזי | 44.410 | ROBOT | 937 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
27 | (רובוט) - גורן עודד | 42.570 | ROBOT | 16436 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
28 | ירדני יעל - הרדון ויליאם | 41.850 | 15266 | 17700 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות | |
29 | גבאי רפי - זנו מרים | 41.700 | 18234 | 18233 | ירושלים | |
30 | (רובוט) - פייזר מרים | 34.070 | ROBOT | 42164 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
31 | צימרמן צבי - וינברג ליאורה | 31.860 | 42171 | 19886 | ירושלים | |
32 | (רובוט) - אופיר מאירה | 26.070 | ROBOT | 14620 | לא חבר בהתאגדות |