תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-20:00 | |||
מושב 1 מתוך 4 | תאריך: 06/02/21 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 16.03 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ליבסטר בני - בקר ג'ני | 47.510 | 3642 | 41452 | 19 | השרון/פולג- ברידג' פוינט |
2 | ברוידא שרה - בנבניסטי רונן | 38.420 | 16556 | 23717 | 15 | סביון - קרית אונו/פולג- ברידג' פוינט |
3 | פז שרה - בנימין סלביה | 37.600 | 8631 | 10037 | 13 | רמת השרון |
4 | פרידלנדר דודי - בר-שוע רן | 36.850 | 12719 | 7811 | 10 | נס ציונה/השרון |
5 | גיא חנה - לויתן שרה | 25.150 | 9306 | 23836 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות | |
6 | amitbloch - בלוך עידן | 24.540 | amitbloch | 42906 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
7 | גוטמן בטי - זומר אהרון | 22.010 | 17236 | 24413 | 6 | סביון - קרית אונו/פ"ת - ויצו |
8 | אבישר שוש - שחר מגי | 19.880 | 18501 | 21065 | 5 | סביון - קרית אונו/השרון |
9 | רודניק שמואל שחר - קרונקופ דליה | 19.010 | 24158 | 9901 | 4 | פ"ת - אם המושבות |
10 | לויט-פורת רות - פורת רמי | 17.720 | 3882 | 55 | 3 | כפר סבא/רמת השרון |
11 | מורן אורית - ידלין ישראל | 17.100 | 3724 | 468 | 3 | פולג- ברידג' פוינט |
12 | רסין רותי - פן אסתר | 13.270 | 9040 | 5520 | 3 | רמת השרון |
13 | אליכס גלינה - קופלביץ דולי | 10.370 | 24733 | 22490 | 2 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
14 | מזרחי יפה - רום מיכל | 10.230 | 9032 | 3406 | 2 | רמת השרון/כפר סבא |
15 | לפידות אילנה - ולרשטיין בתיה | 9.650 | 23455 | 42504 | 2 | חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט |
16 | בנזראי לולה - אהרוני אורית | 8.340 | 1445 | 21418 | 2 | רמת השרון/השרון |
17 | אלתר חגי - אברמוביץ ענת | 6.330 | 18423 | 16263 | 2 | השרון/כפר סבא |
18 | בלוך גלעד - שמואלי רן | -0.090 | 15199 | 3112 | רמת השרון | |
19 | דקל עמי - זוהר יורם | -2.180 | 42567 | 41396 | לא חבר בהתאגדות /קיסריה | |
20 | אורנשטיין איתן - אלנבוגן בני | -3.270 | 801 | 26 | חיפה - ברידג' מחניים/מודיעין | |
21 | כץ אפרים - פלץ משה | -3.990 | 4299 | 24363 | טבעון/ לא חבר בהתאגדות | |
22 | צייטין דוד - טרגן אברהם | -4.380 | 939 | 15186 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/כפר סבא | |
23 | אנטין דוד - תמרי גדי | -7.700 | 3524 | 1448 | ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון | |
24 | ידלין דורון - ארנון לואי | -7.880 | 4830 | 3425 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות | |
25 | טוויג אהרון - יקיר דני | -8.170 | 11720 | 19116 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות | |
26 | גלברד מרדכי - פולק גו | -9.160 | 612 | 23835 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
27 | גור משה - מילנר חיה | -10.480 | 13928 | 9800 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
28 | גוארצי טבני רותי - שטראוס-תבורי מיכל | -16.150 | 41295 | 17594 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות | |
29 | לביא שלומי - יוגב דוד | -18.080 | 15132 | 3026 | כפר סבא | |
30 | anniesch - alansc | -18.510 | anniesch | alansc | לא חבר בהתאגדות | |
31 | גרוסו גבריאל - פדהצור פועה | -18.740 | 10315 | 18142 | ת"א - בית הלוחם אפקה/טבעון - רקפת | |
32 | ענבר דוד - פלאי רענן | -18.840 | 18135 | 6272 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רמת השרון | |
33 | דוקטורס גפרי - דוקטורס מרים | -21.800 | 17276 | 17278 | נתניה | |
34 | זהר יעל - פרידמן טליה | -29.690 | 23414 | 41397 | השרון/קיסריה | |
35 | מורן מוטי - צין נאוה | -31.750 | 11399 | 17437 | פ"ת - אם המושבות/קיסריה | |
36 | בונים רוני - פרסטיי ברכה | -36.780 | 41837 | 41831 | אילת | |
37 | הרץ רבקה - בבס סופיה | -41.430 | 21735 | 20467 | סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות | |
38 | שני חנוך - גבע חיים | -54.930 | 42203 | 810 | רעננה/השרון |