תוצאות מושב (אונליין)
שלישי בוקר חודש אפריל | |||
מושב 4 מתוך 4 | תאריך: 27/04/21 | סניף: אביבים | מקדם: 6.70 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - בהירי תמר | 62.270 | ROBOT | 14148 | 6 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
2 | נשר יאן תמר - גילרמן ג ניס | 62.050 | 23543 | 8000 | 5 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
3 | (רובוט) - arkadiz | 60.350 | ROBOT | arkadiz | לא חבר בהתאגדות | |
4 | לוין איטה - הוד מורי | 59.400 | 24634 | 20266 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים/חיפה - רמת אלון |
5 | (רובוט) - קינן דני | 58.920 | ROBOT | 9289 | 3 | לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון |
6 | (רובוט) - עמיר מירה | 58.170 | ROBOT | 2508 | 2 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם |
7 | גוראל איתן - בן אלי מיכל | 56.230 | 17114 | 24591 | 2 | לא חבר בהתאגדות |
8 | (רובוט) - פרחי ישראל | 55.510 | ROBOT | 42078 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
9 | צווייג יחזקאל - לביא נירה | 54.170 | 13700 | 14641 | 1 | ת"א - אביבים |
10 | (רובוט) - כהנא אלה | 53.300 | ROBOT | 16013 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
11 | שיצר אתי - כוכבא שלומית | 52.470 | 24656 | 19097 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | (רובוט) - יקים נוגה | 51.450 | ROBOT | 3475 | 1 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
13 | (רובוט) - ibaaltax | 50.480 | ROBOT | ibaaltax | לא חבר בהתאגדות | |
14 | מזרח איתמר - קימל שרה | 48.090 | 10813 | 17400 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
15 | אבישר שוש - ויזל לילי | 47.670 | 18501 | 21043 | סביון - קרית אונו/נתניה | |
16 | (רובוט) - זופניק שושי | 47.230 | ROBOT | 41703 | לא חבר בהתאגדות | |
17 | (רובוט) - מילאת נעמי | 46.640 | ROBOT | 14489 | לא חבר בהתאגדות | |
18 | (רובוט) - (רובוט) | 46.620 | ROBOT | ROBOT | לא חבר בהתאגדות | |
19 | מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי | 45.830 | 41606 | 18293 | רעננה - ההגנה | |
20 | סלטר שרה - ולדמן לוריין | 45.500 | 23236 | 23237 | לא חבר בהתאגדות | |
21 | גרשון עודד - בר יוסף עקיבא | 45.230 | 8104 | 22055 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
22 | אברהם חיה - שמאי אילנה | 44.220 | 20235 | 13602 | חיפה - ברידג' מחניים | |
23 | (רובוט) - אדלשטיין אברהם | 43.950 | ROBOT | 40533 | לא חבר בהתאגדות | |
24 | בכר יוסי - גזית גלי | 43.770 | 722 | 40227 | נהריה | |
25 | גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית | 41.210 | 40317 | 41315 | ת"א - אביבים | |
26 | אידלסון ארתור - קס דניאל | 40.350 | 3163 | 248 | לא חבר בהתאגדות | |
27 | חריר אילנה - ברב בנימין | 37.890 | 14840 | 664 | פולג- ברידג' פוינט/קריות | |
28 | (רובוט) - גולדמן גיזי | 36.050 | ROBOT | 7934 | לא חבר בהתאגדות |