תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שני בוקר | |||
מושב 3 מתוך 4 | תאריך: 19/04/21 | סניף: רמת השרון | מקדם: 9.77 |
מנהל תחרות: מינץ ורד | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | לוי דורית - גרינברג אריה | 64.950 | 40123 | 10028 | 13 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
2 | בן שמחון אמליה - מינץ יעקב | 62.060 | 23108 | 175 | 10 | רמת השרון |
3 | פלינר דליה - סבו ליאורה | 59.450 | 11012 | 11585 | 8 | רמת השרון/פ"ת - ויצו |
4 | שרגל אסתר - שטלמן שרה | 54.810 | 9388 | 14053 | 7 | רמת השרון |
5 | צפריר חיה - שאול מתי | 52.030 | 9697 | 9039 | 5 | רמת השרון |
6 | שפלר עפרה - פלד מאיה | 51.150 | 13187 | 14040 | 4 | רמת השרון |
7 | ברדה מרינה - לוי קמי | 48.940 | 19505 | 20522 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
8 | גלסברג תמר - נחמיאס סימה | 47.650 | 17766 | 17001 | רמת השרון | |
9 | פז שרה - וכט רפאל | 47.450 | 8631 | 3191 | רמת השרון | |
10 | רון אדית - ספינקה גילי | 47.330 | 21274 | 18858 | רמת השרון/ת"א - אביבים | |
11 | בר-אילן אתי - הרציג רבקה | 47.210 | 8587 | 13391 | רמת השרון | |
12 | בן-עטר גאולה - רוטשטיין אדלה | 47.060 | 497 | 2788 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
13 | ניב איתנה - שנפ מאיה | 47.050 | 19720 | 23993 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
14 | קונדה ציפי - דותן לילי | 46.900 | 41608 | 13801 | רמת השרון | |
15 | אדמון אסתר - אופיר אברהם | 45.880 | 11019 | 10050 | רמת השרון | |
16 | תורם עדינה - סוורי אילנה | 45.690 | 14558 | 18366 | רמת השרון | |
17 | יוסף רחל - חוף מלכה | 45.440 | 5478 | 5536 | רמת השרון | |
18 | כוגן רעיה - כוגן מיכאל | 41.030 | 9385 | 40693 | רמת השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | תל אור אור ברכה - צלרמאיר דבורה | 69.550 | 20301 | 16463 | 13 | רמת השרון |
2 | גרבר זיוה - ארד נויה | 65.650 | 14033 | 9048 | 10 | רמת השרון |
3 | סדן נגה - חיות אבי | 62.930 | 17024 | 5366 | 8 | ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון |
4 | הבר מרדכי - שיינמן רמי | 59.000 | 3727 | 2 | 7 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
5 | מינץ ורד - נאזאן אנט | 56.620 | 4062 | 41041 | 5 | רמת השרון |
6 | מירון איירין - אסלן זיוה | 52.830 | 12691 | 41426 | 4 | רמת השרון |
7 | דקל מרה - תל-נוי אילנה | 51.990 | 15326 | 6986 | 3 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
8 | גרתי אברהם - בנימיני דליה | 50.340 | 10033 | 40328 | 3 | רמת השרון |
9 | הרטוב מרים - שכנאי זהבה | 50.330 | 11653 | 24560 | 2 | רמת השרון |
10 | זלמה שירלי - פירר אידה | 44.780 | 9421 | 23787 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
11 | רינות מישל - מעוז אורה | 43.750 | 12256 | 6122 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
12 | פוגלמן יעל - פוגלמן מונסי | 43.620 | 40056 | 40057 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
13 | קלקשטין ציפי - צפריר שוש | 42.600 | 15963 | 15725 | רמת השרון/השרון | |
14 | וייס כרמלה - חרסית ציפי | 41.590 | 11861 | 41106 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | סמיון ליאורה - בלומנפלד רחל | 41.560 | 41327 | 41328 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הזהב | |
16 | פרחי ורדה - מירון ישראל | 39.780 | 17026 | 12690 | רמת השרון | |
17 | רגנשטרייך אלכסנדרה - שפיר נילי | 33.010 | 42180 | 19504 | רמת השרון |