תוצאות מושב (פרונטלי)
יום ב בוקר בשרון מאי - יוני | |||
מושב 1 מתוך 9 | תאריך: 03/05/21 | סניף: השרון | מקדם: 6.74 |
מנהל תחרות: פכטמן רון | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | לרנר ורדה - גל קידר עדנה | 65.630 | 19110 | 19100 | 9 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
2 | בן יהודה איאן - טאו טל | 62.720 | 24446 | 19075 | 7 | רעננה - ההגנה/השרון |
3 | יערי דליה - קפלן אלן | 59.650 | 20270 | 3495 | 6 | רעננה - ההגנה/השרון |
4 | ליבמן משה - ברניר אורה | 55.530 | 12805 | 5080 | 5 | רעננה - ההגנה |
5 | אייזנשטיין טובי - מרגוליס אדל | 55.460 | 18293 | 41606 | 4 | רעננה - ההגנה |
6 | בירמן אלה - בן חיון שלמה | 54.350 | 23182 | 17504 | 3 | רעננה - ההגנה/השרון |
7 | סונדר לילי - וינשטין פליסיה | 53.050 | 23136 | 6113 | 2 | רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות |
8 | כפיר שושי - גבריאלי שלומית | 52.690 | 15723 | 18192 | 2 | השרון/רעננה - ההגנה |
9 | בן דרור בני - שלף רחל | 48.350 | 40108 | 20808 | רמת השרון | |
10 | גפשטין איריס - קליין מאיר | 45.070 | 14616 | 42812 | כ"ס - הדר | |
11 | קוגן בלה - שפריר רחל | 44.100 | 19281 | 20171 | לא חבר בהתאגדות | |
12 | פאר ליאורה - הלוי בלה | 41.910 | 41277 | 17065 | השרון | |
13 | עוז טובה - פרלמוטר יונה | 41.010 | 42459 | 21609 | השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
14 | נינוה ליאורה - ברון ברכה | 35.240 | 41468 | 19179 | השרון | |
15 | אקסנפלד אבי - פרץ בקי | 33.220 | 41279 | 42757 | השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אבני אבי - ברקן יואל | 59.310 | 20834 | 16613 | 9 | רעננה - ההגנה |
2 | קוברסקי דורית - בלייברג מרים | 58.400 | 18722 | 11375 | 7 | רעננה - ההגנה/כ"ס - הדר |
3 | גבע חיים - קופרמן זאב | 54.960 | 810 | 3716 | 6 | השרון |
4 | קליינברג מרתה - קריימרמן לוסי | 54.390 | 41471 | 13861 | 5 | לא חבר בהתאגדות |
5 | שושני רחל - גינזבורג שולמית | 52.130 | 41263 | 20223 | 4 | רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות |
6 | קרפ דוד - גוטליב נדב | 50.820 | 24669 | 24105 | 3 | רעננה - ההגנה |
7 | קרפול ניבא - נדל מרגלית | 50.410 | 40106 | 23147 | 2 | השרון/רעננה - ההגנה |
8 | קימלמן תמר - בילינסקי סוניה | 50.220 | 18514 | 20908 | 2 | רעננה - ההגנה |
9 | צ'צ'יק בלהה - להב זהבית | 48.790 | 42441 | 18631 | השרון | |
10 | פלד פמלה - רפפורט צפורה | 47.080 | 43060 | 41485 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה | |
11 | אלתר חגי - פרולינגר איל | 45.880 | 18423 | 19940 | השרון | |
12 | גורביץ תמר - ברנשטיין דליה | 45.270 | 20678 | 8914 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הקנטרי | |
13 | רויטמן פסח - ויצמן שלמה | 42.610 | 11587 | 41862 | פ"ת - אם המושבות/השרון | |
14 | ולט חבני מתנה - ויינמן דב | 39.940 | 18464 | 19304 | השרון/ לא חבר בהתאגדות |