תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שני בוקר-מאי | |||
מושב 1 מתוך 5 | תאריך: 03/05/21 | סניף: רמת השרון | מקדם: 8.42 |
מנהל תחרות: מינץ ורד | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | בן שמחון אמליה - מינץ ורד | 65.050 | 23108 | 4062 | 11 | רמת השרון |
2 | לוי דורית - גרינברג אריה | 60.680 | 40123 | 10028 | 9 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות |
3 | פז שרה - מזרחי יפה | 59.860 | 8631 | 9032 | 7 | רמת השרון |
4 | נקל דליה - פרפורי שושנה | 52.580 | 11951 | 13372 | 6 | ת"א - אביבים |
5 | קלקשטין ציפי - צפריר שוש | 52.350 | 15963 | 15725 | 4 | רמת השרון/השרון |
6 | תל-נוי אילנה - דקל מרה | 52.170 | 6986 | 15326 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
7 | גלסברג תמר - נחמיאס סימה | 51.700 | 17766 | 17001 | 3 | רמת השרון |
8 | תורם עדינה - סוורי אילנה | 50.970 | 14558 | 18366 | 2 | רמת השרון |
9 | הרמן עדית - פלינר דליה | 50.730 | 11011 | 11012 | 2 | רמת השרון |
10 | בר-אילן אתי - הרציג רבקה | 48.930 | 8587 | 13391 | רמת השרון | |
10 | טודרס בתיה - שאול מתי | 48.930 | 9428 | 9039 | רמת השרון | |
12 | אדמון אסתר - אופיר אברהם | 44.460 | 11019 | 10050 | רמת השרון | |
13 | שרגל אסתר - שטלמן שרה | 44.060 | 9388 | 14053 | רמת השרון | |
14 | רון אדית - ספינקה גילי | 39.290 | 21274 | 18858 | רמת השרון/ת"א - אביבים | |
15 | דותן לילי - קונדה ציפי | 38.750 | 13801 | 41608 | רמת השרון | |
16 | גרתי אברהם - בנימיני דליה | 36.590 | 10033 | 40328 | רמת השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | חיות אבי - בן שמחון אבי | 64.120 | 5366 | 24816 | 11 | רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט |
2 | וייס כרמלה - פרנס אירית | 59.060 | 16038 | 4236 | 9 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
3 | הרטוב מרים - שכנאי זהבה | 57.100 | 11653 | 24560 | 7 | רמת השרון |
4 | רייכר נילי - חרסית ציפי | 56.330 | 14412 | 41106 | 6 | לא חבר בהתאגדות |
5 | שנפ מאיה - הראל אתי | 53.800 | 23993 | 19766 | 4 | רמת השרון |
6 | פרחי ורדה - מירון ישראל | 53.570 | 17026 | 12690 | 4 | רמת השרון |
7 | גרבר זיוה - ארד נויה | 52.930 | 14033 | 9048 | 3 | רמת השרון |
8 | עיני אילנה - קורין נאוה | 50.310 | 2380 | 11287 | 2 | רמת השרון |
9 | פוגלמן מונסי - נאזאן אנט | 50.090 | 40057 | 41041 | 2 | רמת השרון |
10 | קופמן עופרה - סנדר נעמי | 49.660 | 19318 | 14702 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
11 | מירון איירין - אסלן זיוה | 44.500 | 12691 | 41426 | רמת השרון | |
12 | צלרמאיר דבורה - תל אור אור ברכה | 43.250 | 16463 | 20301 | רמת השרון | |
13 | סמיון ליאורה - בלומנפלד רחל | 42.460 | 41327 | 41328 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הזהב | |
14 | רגנשטרייך אלכסנדרה - שפיר נילי | 39.290 | 42180 | 19504 | רמת השרון | |
15 | פירר אידה - זלמה שירלי | 33.960 | 23787 | 9421 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |