תוצאות מושב (פרונטלי)
תחרות יוני 2021 | |||
מושב 2 מתוך 3 | תאריך: 13-06-21 | סניף: כפר סבא | מקדם: 20.43 |
מנהל תחרות: צדיק מוטי | |||
תחרות נושאת פרסים למקומות ראשון ושני |
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ספייר אלברט - בלוך שרה | 61.190 | 864 | 11409 | 15 | כפר סבא |
2 | אילוז קלוד - רייכמן יוסי | 59.090 | 1015 | 746 | 12 | פולג- ברידג' פוינט/כפר סבא |
3 | אורי עמי - הרצקה רוני | 57.330 | 3135 | 99 | 10 | כפר סבא |
4 | גולדרינג דוד - רשתי שאול | 54.580 | 1416 | 10470 | 8 | כפר סבא |
5 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 54.290 | 3525 | 2757 | 6 | כפר סבא |
6 | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | 53.290 | 19192 | 663 | 5 | כפר סבא |
7 | בורובסקי צבי - בורובסקי נעמי | 52.440 | 4787 | 4788 | 4 | כפר סבא |
8 | הולצר אשר - מרחום רינה | 51.270 | 6633 | 16606 | 3 | כפר סבא/רעננה - הקנטרי |
9 | קומיסיונר ייולנדה - קרפלק מרים | 49.190 | 2932 | 4799 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא | |
10 | אלול סימה - חוטר יפה | 48.430 | 11811 | 5687 | כפר סבא | |
11 | גרינשפן שוש - לוי יוסי | 45.210 | 4209 | 10400 | כפר סבא | |
12 | שקולניקוב לאוניד - גלפסקי יצחק | 43.560 | 10196 | 3180 | כפר סבא | |
13 | בליברג מרים - כהן סמי | 43.300 | 11375 | 15754 | כ"ס - הדר | |
14 | קפואנו יום טוב - לב מוניק | 42.560 | 8667 | 5883 | כפר סבא | |
15 | צוקרמן ברכה - לב חיה | 34.660 | 11538 | 3770 | רעננה - ההגנה/כפר סבא |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ליבסטר בני - בנבניסטי רונן | 69.750 | 3642 | 23717 | 15 | השרון/פולג- ברידג' פוינט |
2 | דותן גבי - מרמלשטיין גבי | 61.740 | 1575 | 3765 | 12 | כפר סבא |
3 | בירן מיכאל - נצר שלמה | 59.710 | 643 | 3721 | 10 | כפר סבא |
4 | רוזן מיכאל - אנגל יוסי | 56.420 | 1078 | 991 | 8 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
5 | לרנר משה - פכטמן אהובה | 51.760 | 15387 | 8651 | 6 | כפר סבא |
6 | גרייצר יאיר - לוין יובל | 51.000 | 500 | 1857 | 5 | כפר סבא |
7 | לאור דניאל - שחל אריה | 47.990 | 723 | 11897 | כפר סבא | |
8 | שרו חורחה - פומרנץ לוי | 47.580 | 3456 | 6887 | חדרה - קדימה | |
9 | שטכל משה - פלישמן דני | 46.710 | 4786 | 4785 | כפר סבא | |
10 | אבנית אבי - אבנית אסתי | 45.710 | 14008 | 14009 | לא חבר בהתאגדות | |
11 | חלפון רפאל - טל ישראל | 45.090 | 2880 | 4520 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הקנטרי | |
12 | אלון יהודה - מילוא עמיר | 43.750 | 1014 | 3743 | כפר סבא | |
13 | גני יוסף - רגב יורם | 42.100 | 13268 | 15877 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא | |
14 | רייכמן ברכה - פורשר שמעון | 40.960 | 747 | 16528 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | גרינברג שלווה - מור מוטי | 40.150 | 6230 | 13337 | כפר סבא/רעננה |