תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים אונליין - שלישי אחר הצהרים - יוני יולי 2021 | |||
מושב 1 מתוך 9 | תאריך: 01/06/21 | סניף: ירושלים | מקדם: 10.71 |
מנהל תחרות: ניימן עירית | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שזיפי אילן - שזיפי חנה | 67.710 | 984 | 983 | 9 | ת"א - אביבים |
2 | (רובוט) - ברדיצבסקי ולדימיר | 63.540 | ROBOT | 40837 | 7 | לא חבר בהתאגדות |
3 | סדיס גובינה - מרקוס עמירם | 63.370 | 14831 | 13526 | 6 | השרון/כפר סבא |
4 | גרינברג שמואל - גרינברג רבקה | 60.070 | 2117 | 6452 | 5 | ירושלים |
5 | רמון אריה - אברמסקי מוטי | 57.120 | 20938 | 40556 | 4 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות |
6 | (רובוט) - פסרמן רחל | 56.770 | ROBOT | 8580 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
7 | (רובוט) - גולדמן רחל | 55.560 | ROBOT | 19028 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |
8 | סימבליסטה גורג - שושן איתמר | 55.030 | 16433 | 22384 | 2 | סביון - קרית אונו |
9 | (רובוט) - סירוטה אביגדור | 54.690 | ROBOT | 17783 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
10 | גולדרינג אהובה - לוי יצחק | 53.990 | 16231 | 17092 | 2 | ת"א - אביבים |
11 | וייס פאולה - נאון דניס | 53.130 | 16244 | 23024 | 1 | ירושלים |
12 | (רובוט) - גיא יואל | 51.910 | ROBOT | 17603 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
13 | מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי | 51.740 | 10766 | 10767 | 1 | ירושלים |
14 | ססרקו לאה - יעקב מלכה | 51.220 | 16554 | 14220 | 1 | י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים |
14 | (רובוט) - שרון זמירה | 51.220 | ROBOT | 19117 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
14 | כהן אבנר - רז ניסן | 51.220 | 9199 | 15461 | 1 | ירושלים |
17 | (רובוט) - אלזם מרי | 51.040 | ROBOT | 41938 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
18 | (רובוט) - ספיר עוזי | 48.960 | ROBOT | 42970 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
19 | גרינשפן אורי - רז מזל | 48.610 | 16335 | 14589 | ירושלים | |
19 | פסטרנק פנחס - נתן מיכה | 48.610 | 19333 | 12111 | פ"ת - ויצו | |
21 | אקרמן ראובן - מנדלבאום יצחק | 47.740 | 3799 | 2054 | ירושלים | |
22 | Leesburg1 - edward235 | 47.400 | Leesburg1 | edward235 | לא חבר בהתאגדות | |
23 | אופנהיים מרים - חרלפ ברברה | 46.700 | 5981 | 15034 | ירושלים | |
24 | זנו מרים - הרדון עפרה | 46.530 | 18233 | 14930 | ירושלים | |
25 | שרעבי יורם - כהן שבתאי | 46.180 | 18198 | 14630 | ירושלים | |
26 | (רובוט) - בן עמי זאקי | 46.010 | ROBOT | 16885 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
27 | רגב נחום - דנן אלן ארי | 45.830 | 18285 | 21726 | ירושלים | |
28 | (רובוט) - רגב עשירה | 45.140 | ROBOT | 18286 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
29 | קפלן טלי - קציר שבח | 42.880 | 14642 | 19123 | ירושלים | |
30 | פישר פאולה - שטרנברג אורי | 41.840 | 16369 | 40764 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
31 | (רובוט) - מעוז גסטון | 40.280 | ROBOT | 42530 | לא חבר בהתאגדות /השרון | |
32 | פורת ראובן - פורת רחל | 36.980 | 23066 | 22538 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
33 | (רובוט) - אופיר מאירה | 36.110 | ROBOT | 14620 | לא חבר בהתאגדות | |
34 | (רובוט) - יניב יצחק | 34.900 | ROBOT | 20123 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג' |