תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי רביעי בוקר | |||
מושב 1 מתוך 5 | תאריך: 02/06/21 | סניף: רמת השרון | מקדם: 8.38 |
מנהל תחרות: מינץ ורד | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קלקשטין ציפי - מדליה עמליה | 70.670 | 15963 | 20138 | 11 | רמת השרון |
2 | פז שרה - וכט רפאל | 68.060 | 8631 | 3191 | 9 | רמת השרון |
3 | שפלר עפרה - פלד מאיה | 58.520 | 13187 | 14040 | 7 | רמת השרון |
4 | מור מוטי - מור ליבי | 55.540 | 14257 | 14258 | 6 | רמת השרון |
5 | מירון ישראל - פרחי ורדה | 54.580 | 12690 | 17026 | 5 | רמת השרון |
6 | ששון פורטונה - קובה ארלט | 53.980 | 7118 | 9942 | 4 | לא חבר בהתאגדות |
7 | רינות מישל - מעוז אורה | 53.510 | 12256 | 6122 | 3 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
8 | מירון איירין - אבידן לידיה | 49.610 | 12691 | 1471 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
9 | קורין נאוה - אסלן זיוה | 45.970 | 11287 | 41426 | רמת השרון | |
10 | בילר תודי - בן דרור בני | 45.150 | 4546 | 40108 | רמת השרון | |
11 | חסיס יעל - שלף רחל | 43.790 | 21288 | 20808 | רמת השרון | |
12 | לוינרד רוכי - לוינרד מונטי | 42.870 | 41758 | 41757 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה | |
13 | גרופר ענת - צור אביבה | 42.650 | 7586 | 16913 | רמת השרון | |
14 | מינץ ורד - אבן חן טובה | 41.850 | 4062 | 8682 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | פן אסתר - חוף מלכה | 41.370 | 5520 | 5536 | רמת השרון | |
16 | בן שמחון אמליה - דקל מרה | 40.930 | 23108 | 15326 | רמת השרון | |
17 | קנין חוה - מאירי תמי | 39.400 | 16065 | 40414 | רמת השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פרייד חיים - מנחמי אבשלום | 66.450 | 13870 | 3103 | 11 | רמת השרון/פ"ת - אם המושבות |
2 | גרבר זיוה - הרציג רבקה | 64.570 | 14033 | 13391 | 9 | רמת השרון |
3 | חיות אבי - סדן נגה | 61.660 | 5366 | 17024 | 7 | רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
4 | פוגלמן יעל - ארד נויה | 56.450 | 40056 | 9048 | 6 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
5 | זוק לובה - לנגסנר מרים | 55.740 | 20994 | 10915 | 5 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
6 | צלרמאיר דבורה - תל אור אור ברכה | 55.060 | 16463 | 20301 | 4 | רמת השרון |
7 | שלומי טובית - לוטן אביבה | 53.540 | 11528 | 10802 | 3 | רמת השרון |
8 | וידר חנה - לוי קמי | 49.320 | 41108 | 20522 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
9 | שפיר נילי - רון אדית | 48.180 | 19504 | 21274 | רמת השרון | |
10 | סנדר נעמי - גולן שלומית | 46.170 | 14702 | 40071 | רמת השרון/רעננה - ההגנה | |
11 | אלגואטי עליזה - וידר חנה | 45.770 | 42184 | 24731 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | בנימיני דליה - עירון אהובה | 45.540 | 40328 | 8830 | רמת השרון/ת"א - אביבים | |
13 | סמיון ליאורה - בלומנפלד רחל | 44.160 | 41327 | 41328 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הזהב | |
14 | פוגלמן מונסי - חנוך גיורא | 44.130 | 40057 | 2094 | רמת השרון | |
15 | רגנשטרייך אלכסנדרה - אופיר אברהם | 38.920 | 42180 | 10050 | רמת השרון | |
16 | פולק עליזה - פירר אידה | 24.350 | 12726 | 23787 | לא חבר בהתאגדות |