תוצאות מושב (אונליין)
מהיר ועצבני | |||
מושב 1 מתוך 4 | תאריך: 03/06/21 | סניף: טבעון | מקדם: 8.27 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - גטניו אבישי | 54.790 | ROBOT | 23853 | 12 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
2 | חכמה דוד - פלג אסף | 42.300 | 20900 | 10461 | 9 | כפר תבור |
3 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 35.530 | 850 | 2218 | 8 | קריות/כרמיאל |
4 | (רובוט) - הנדלר יהודה | 33.180 | ROBOT | 24469 | 6 | לא חבר בהתאגדות /זיכרון יעקב - עמיחי |
5 | בקרמן שרה - בקרמן בני | 24.010 | 40872 | 13613 | 5 | מבואות חרמון |
6 | אייזן בריאן - בטר שי | 21.470 | 42327 | 8100 | 4 | מבואות חרמון |
7 | בר-און דליה - מעוז גסטון | 17.030 | 1189 | 42530 | 3 | נהריה - לב הצפון/השרון |
8 | (רובוט) - פוקס אריק | 14.650 | ROBOT | 42907 | 2 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
9 | (רובוט) - בסט יצחק (איזי) | 13.280 | ROBOT | 6064 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רמת ישי |
10 | אבנת צח - אבנת רן | 9.040 | 23933 | 23932 | 2 | טבעון - רקפת |
11 | dytria - קוליש חנן | 8.610 | dytria | 17574 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
12 | (רובוט) - שמש לאה | 5.190 | ROBOT | 40475 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רמת ישי |
13 | שידלובסקי אורן - גרוסו גבריאל | 5.130 | 17490 | 10315 | 1 | טבעון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
14 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 2.340 | 17489 | 18664 | 1 | טבעון - רקפת |
15 | (רובוט) - גל טיבור | -0.670 | ROBOT | 13841 | לא חבר בהתאגדות /קריות | |
16 | רותם טל - רותם אורנית | -4.560 | 43043 | 43044 | לא חבר בהתאגדות | |
17 | (רובוט) - שטטר יהודה דר | -5.350 | ROBOT | 13405 | לא חבר בהתאגדות | |
18 | הרץ ראובן - בן-דוד זהר | -11.220 | 4137 | 1255 | חיפה - ברידג' מחניים/טבעון - רקפת | |
19 | (רובוט) - צפריר יהודה | -12.740 | ROBOT | 22635 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
20 | סרנצקי שרה - דגן חרמונה | -15.790 | 18734 | 20586 | רמת ישי | |
21 | עצמון נורית - רזניק פרץ | -16.700 | 19138 | 8294 | רמת השרון/חיפה - ברידג' מחניים | |
22 | (רובוט) - דוד ירון | -17.350 | ROBOT | 18689 | לא חבר בהתאגדות /טבעון | |
23 | (רובוט) - ברנדשטין בתיה | -18.910 | ROBOT | 14192 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
24 | (רובוט) - הלמר יהושע | -22.130 | ROBOT | 41644 | לא חבר בהתאגדות /קריות | |
25 | אבישי עידית - גוב ארי חנן | -26.350 | 23640 | 42787 | רמת ישי/טבעון - רקפת | |
26 | (רובוט) - ברנסון יוסף | -33.270 | ROBOT | 5266 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה | |
27 | (רובוט) - פדהצור פועה | -47.780 | ROBOT | 18142 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
28 | (רובוט) - אבירם אפרת | -55.260 | ROBOT | 42105 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |