תוצאות מושב (אונליין)
מחשב חמישי בוקר מחשב יולי אוגוסט | |||
מושב 8 מתוך 8 | תאריך: 19/08/21 | סניף: מועדון הברידג' רחובות | מקדם: 7.29 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - אלקלעי משה | 61.760 | ROBOT | 21482 | 7 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה |
1 | מחלב חנה - למפרט איטה | 61.760 | 21543 | 17547 | 7 | רחובות |
3 | (רובוט) - עפר מיכאל | 61.600 | ROBOT | 24528 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
4 | (רובוט) - פינטו תמר | 61.270 | ROBOT | 23661 | 4 | לא חבר בהתאגדות /יבנה |
5 | וייס אלכס - SJ1234567 | 60.290 | 42167 | SJ1234567 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות | |
6 | ירדן דן - אוליאמפרל אשר | 58.990 | 15110 | 21821 | 3 | מודיעין |
7 | צור עדנה - פרידלנדר דודי | 58.660 | 22531 | 12719 | 3 | נס ציונה |
8 | (רובוט) - שרון מרים | 58.330 | ROBOT | 19015 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
9 | (רובוט) - פרונינה איבגניה | 58.170 | ROBOT | 23738 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
10 | (רובוט) - גפני מריאנה | 57.350 | ROBOT | 42979 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
11 | שטאובר אריה - סורל רבקה | 56.050 | 22530 | 5248 | 1 | נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות |
12 | (רובוט) - בן משה אלי | 55.720 | ROBOT | 3260 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
13 | (רובוט) - מיכאלי עדי | 53.760 | ROBOT | 41724 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
14 | איבנשיץ מירה - ארליך ברוך | 53.430 | 40376 | 42681 | 1 | רחובות |
15 | פינקוביץ רלי - edna eli | 52.290 | 41924 | edna eli | רחובות/ לא חבר בהתאגדות | |
16 | (רובוט) - שחר אתי | 51.800 | ROBOT | 19202 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
17 | זמיר ציפי - דקטר בלהה | 50.160 | 41034 | 17488 | 1 | רחובות |
18 | (רובוט) - צין נאוה | 49.840 | ROBOT | 17437 | לא חבר בהתאגדות /קיסריה | |
19 | בורי סילביה - כהן אינה | 49.180 | 22942 | 23966 | רחובות | |
20 | קפון לבנה - בלס אביבה | 47.710 | 7155 | 11586 | רחובות/פ"ת - ויצו | |
21 | בן חץ לאה - דורון יונה | 47.390 | 19936 | 19935 | רחובות | |
22 | מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי | 47.060 | 42763 | 2102 | מודיעין/ לא חבר בהתאגדות | |
23 | קרפ דינה - צ'רניחובסקי זיו | 46.080 | 40534 | 23405 | רחובות | |
24 | קושיצקי דבורה - דוד מירי | 45.260 | 41045 | 43020 | רחובות/נס ציונה | |
25 | מיכאלוב פניה - פולק ציפי | 45.100 | 42275 | 42241 | רחובות | |
26 | רגונס פאני - ארבל עמוס | 44.770 | 40261 | 40271 | יבנה/ לא חבר בהתאגדות | |
27 | דקל חיים - יעקב אברהם | 44.440 | 42911 | 40496 | רחובות | |
28 | (רובוט) - גבעון בת-שבע | 44.120 | ROBOT | 16006 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
29 | מחלב צרלי - אלדר אסתר | 43.630 | 21870 | 24177 | רחובות | |
30 | אוליבר עפרה - שחורי אילנה | 43.460 | 41063 | 41064 | רחובות | |
31 | אלומות זאב - נתן מינה | 42.970 | 17661 | 15086 | רחובות | |
32 | אופיר מאירה - שזיפי חנה | 41.500 | 14620 | 983 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
33 | נקר שלום - אלמגור דליה | 40.690 | 16638 | 43216 | רחובות | |
34 | (רובוט) - ישראלי יוני | 40.200 | ROBOT | 42205 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
35 | (רובוט) - בר-און שמעון | 35.460 | ROBOT | 40594 | לא חבר בהתאגדות /אשקלון | |
36 | גיטלר בקי - סולומונוביץ מלכה | 29.740 | 41248 | 42974 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |