תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי רביעי בוקר יולי אוגוסט | |||
מושב 4 מתוך 9 | תאריך: 28/07/21 | סניף: רחובות | מקדם: 8.05 |
מנהל תחרות: וקס גל | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | לבנאור אדמונד - קאופמן יהודה | 71.230 | 275 | 27 | 10 | רחובות |
2 | קרן איילה - אלון אלה | 63.230 | 14657 | 6615 | 8 | רחובות |
3 | סביר אירנה - בלומשטיין נחמה | 57.610 | 40827 | 40883 | 6 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
4 | אוקון הדסה - כהן אינה | 53.310 | 21447 | 23966 | 5 | רחובות |
5 | אברבך אלכס - בורנשטיין לימור | 52.890 | 42133 | 21456 | 4 | רחובות |
6 | פוקד שרה - לוי שוש | 52.510 | 41698 | 23320 | 3 | רחובות |
7 | קצי רבקה - שושני נוגה | 51.450 | 41231 | 41792 | 3 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
8 | וגנר אהובה - פורר רוניה | 51.140 | 15642 | 16137 | 2 | רחובות |
9 | פרי מוטי - ויזנטל מרים | 49.460 | 18022 | 15102 | רחובות | |
10 | מדהלה גיזל - כגנס דוד | 46.480 | 22391 | 41196 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
11 | לויזון שרון - עפר מיכאל | 45.700 | 22392 | 24528 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
12 | רוטמן מרים - שוורצברג בת שבע | 45.530 | 21450 | 42584 | לא חבר בהתאגדות | |
13 | מרטן דליה - אליהו עדנה | 45.240 | 21440 | 43095 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
14 | נקר שלום - אלמגור דליה | 41.660 | 16638 | 43216 | רחובות | |
15 | מודיורוש מרים - גולד סילביה | 38.100 | 14725 | 21441 | רחובות | |
16 | לב ארי רוני - באומן נעמי | 35.880 | 19321 | 41062 | רחובות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | וקס גל - וילר אווי | 64.360 | 15333 | 20249 | 10 | מודיעין/רחובות |
2 | פריאנטי שמחה - טרביטש מרים | 57.240 | 17722 | 14832 | 8 | רחובות/נס ציונה |
3 | בלאוגרונד רות - ריישר בלה | 57.190 | 4771 | 16825 | 6 | רחובות |
4 | מחלב צרלי - מחלב חנה | 57.040 | 21870 | 21543 | 5 | רחובות |
5 | סופר חוה - גבעון בת-שבע | 54.040 | 13956 | 16006 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
6 | קראוז עקיבא - גיא ישראל | 53.990 | 21602 | 17407 | 3 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
7 | כהן יוסף - שרון כרמל | 51.830 | 19685 | 17833 | 3 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
8 | אשרוף זהר - שובל אורנה | 50.930 | 21461 | 40138 | 2 | רחובות |
9 | גולדמן אלן - שעובי אביהוא | 48.700 | 41087 | 21278 | מודיעין/רחובות | |
10 | בוימל אדלה - קשת רוני | 47.860 | 21859 | 21540 | רחובות | |
11 | אבן שמואל - בורנשטיין ריצרד | 46.420 | 14825 | 15516 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | סער ליאורה - שריג נוגה | 44.460 | 21449 | 8718 | רחובות | |
13 | צלר מרגלית - צלר יעקב | 43.030 | 13954 | 13955 | רחובות | |
14 | ברנשטיין שלי - פרשקובסקי עדנה | 42.500 | 3254 | 12852 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות | |
15 | אור מאיר ציפי - דקטר בלהה | 42.310 | 21347 | 17488 | רחובות | |
16 | שושני יוסי - אברמוביץ סורין | 39.520 | 41793 | 21546 | רחובות |