תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים אונליין ללא רובוטים - שבת אחר הצהרים - אוגוסט ספטמבר 2021 | |||
מושב 5 מתוך 9 | תאריך: 04/09/21 | סניף: ירושלים | מקדם: 14.15 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שזיפי אילן - שזיפי חנה | 62.520 | 984 | 983 | 11 | ת"א - אביבים |
2 | גרינברג שמואל - גרינברג רבקה | 62.090 | 2117 | 6452 | 9 | ירושלים |
3 | קפלן טלי - קציר שבח | 61.820 | 14642 | 19123 | 7 | ירושלים |
4 | אופנהיים מרים - חרלפ ברברה | 59.600 | 5981 | 15034 | 6 | ירושלים |
5 | שפירא אורה - אבידן חנה | 58.290 | 4844 | 13936 | 5 | פולג- ברידג' פוינט/ראשון לציון |
6 | שרעבי יורם - ליבוביץ דוד | 57.910 | 18198 | 18294 | 4 | ירושלים/כפר סבא |
7 | רפאלי דוד - כהן שבתאי | 57.650 | 4087 | 14630 | 3 | ירושלים |
8 | גיא יואל - מיכאלי עדי | 57.620 | 17603 | 41724 | 2 | ירושלים/רחובות |
9 | זומר אהרון - כהן נילי | 56.650 | 24413 | 11594 | 2 | פ"ת - ויצו/חולון - הקנטרי |
10 | גולדרינג אהובה - לוי יצחק | 56.230 | 16231 | 17092 | 2 | ת"א - אביבים |
10 | פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל | 56.230 | 4648 | 13512 | 2 | נהריה - לב הצפון/נהריה |
12 | יהל נילי - הרדון עפרה | 55.430 | 11658 | 14930 | 1 | ירושלים |
13 | שיינר אליעזר - ירדני יעל | 54.880 | 19131 | 15266 | 1 | ירושלים |
14 | גלילי נתן - עוזר יורם | 54.640 | 17844 | 16082 | 1 | מודיעין |
15 | גכטמן זקלין - שרון זמירה | 53.970 | 21468 | 19117 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
16 | הרדון ויליאם - ברנדשטין בתיה | 53.210 | 17700 | 14192 | 1 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
17 | ליבוביץ גורגי - בלושבסקי מיכאל | 53.040 | 43001 | 42785 | 1 | ב"ש - בית הברידג' |
18 | אצבעוני זהבה - אבישר שוש | 52.760 | 18879 | 18501 | 1 | סביון - קרית אונו |
19 | טולדנו חנה - טל ריבה | 51.540 | 12833 | 8791 | 1 | ת"א - אביבים/השרון |
20 | ווכר יוסף - מאיר כהן הילה | 50.710 | 42481 | 41708 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג' |
21 | כהן חיים - כהן עליזה | 48.600 | 4158 | 23550 | אשדוד | |
22 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 48.180 | 13470 | 16618 | כפר סבא | |
23 | סדיס גובינה - קוסטו דורית | 48.040 | 14831 | 24143 | השרון/יבנה | |
24 | ברקן הלנה - ברקן יואל | 47.100 | 20063 | 16613 | רעננה - ההגנה | |
25 | ברקלי חזי - טננהאוז אסתר | 46.680 | 8602 | 15264 | ירושלים | |
26 | בן עמי יעקב - דרזנר תרצה | 46.540 | 9021 | 11054 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
27 | ליברמן ארנון - אלזם מרי | 45.680 | 40047 | 41938 | סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות | |
28 | רום מיכל - חן אברהם | 44.850 | 3406 | 9276 | כפר סבא/ירושלים | |
29 | וינוגרד עודד - קליינר טניה | 44.430 | 40551 | 40687 | ירושלים | |
30 | אקרמן ראובן - מנדלבאום יצחק | 43.460 | 3799 | 2054 | ירושלים | |
31 | גל-אור אלכס - רביב דודי | 42.790 | 17575 | 21800 | רחובות/מודיעין | |
32 | שטיינמן יפה - יודסין שלומית | 42.650 | 43015 | 15863 | ירושלים | |
33 | פינטו תמר - פוקס אריק | 42.350 | 23661 | 42907 | יבנה/טבעון - רקפת | |
34 | strider63 - Linda1227 | 39.980 | strider63 | Linda1227 | לא חבר בהתאגדות | |
35 | פסרמן רחל - הנדל אביהו | 38.040 | 8580 | 23784 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו | |
36 | רז מזל - גרינשפן אורי | 35.570 | 14589 | 16335 | ירושלים | |
37 | שידלוב שלמה - שידלוב מרים | 35.460 | 18283 | 18320 | ירושלים | |
38 | כהן אסתר - פירוז אסתר | 32.790 | 19184 | 18167 | אשדוד |