תוצאות מושב (פרונטלי)
תחרות (אי אם פי)IMP עש וקנין מיכה זל | |||
מושב 7 מתוך 7 | תאריך: 31-10-21 | סניף: כפר סבא | מקדם: 19.06 |
מנהל תחרות: צדיק מוטי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | רייכמן ברכה - ג'ונס אדם | 28.000 | 747 | 24875 | 12 | כפר סבא |
2 | נמט שלמה - גרייצר יאיר | 19.000 | 8240 | 500 | 10 | כפר סבא |
3 | קפואנו יום טוב - לב מוניק | 11.000 | 8667 | 5883 | 8 | כפר סבא |
4 | פכטמן אהובה - לרנר משה | 6.000 | 8651 | 15387 | 6 | כפר סבא |
5 | מרקוס עידו - מרקוס עמירם | -3.000 | 16571 | 13526 | כפר סבא | |
6 | ובר זאב - שפיר ערן | -5.000 | 18866 | 8401 | כפר סבא | |
7 | הולצר אשר - מרחום רינה | -7.000 | 6633 | 16606 | כפר סבא/רעננה - הקנטרי | |
8 | אלון יהודה - מילוא עמיר | -14.000 | 1014 | 3743 | כפר סבא | |
8 | וייס יוסי - גלעדי יהודה | -14.000 | 2757 | 3525 | כפר סבא | |
10 | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | -17.000 | 19192 | 663 | כפר סבא | |
11 | פורשר שמעון - אשר עופר | -18.000 | 16528 | 15756 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא | |
12 | אבירם ריקי - חורב זאב ד"ר | -19.000 | 6192 | 10389 | כפר סבא/רמת השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | גולדרינג דוד - אילוז קלוד | 47.000 | 1416 | 1015 | 12 | כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט |
2 | ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 44.000 | 18141 | 18751 | 10 | כפר סבא/קיסריה |
3 | גרינשפן שוש - לוי יוסי | 19.000 | 4209 | 10400 | 8 | כפר סבא |
4 | ספייר אלברט - בלוך שרה | 10.000 | 864 | 11409 | 6 | כפר סבא |
5 | בירן מיכאל - נצר שלמה | 9.000 | 643 | 3721 | 5 | כפר סבא |
6 | בורובסקי נעמי - בורובסקי צבי | 8.000 | 4788 | 4787 | 4 | כפר סבא |
7 | מרמלשטיין גבי - דותן גבי | 4.000 | 3765 | 1575 | 3 | כפר סבא |
8 | גני יוסף - רגב יורם | 1.000 | 13268 | 15877 | 3 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
9 | רייכמן יוסי - גנוט ישראל | -11.000 | 746 | 18048 | כפר סבא | |
10 | נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי | -24.000 | 21773 | 21772 | רעננה | |
11 | גלפסקי אלישבע - פאר יוכבד | -26.000 | 4045 | 2076 | כפר סבא/כ"ס - הדר | |
12 | גבע עדנה - גבע חיים | -48.000 | 21964 | 810 | השרון |