תוצאות מושב (אונליין)
יום ד ב 9/21 ראשון יולק | |||
מושב 5 מתוך 5 | תאריך: 29/09/21 | סניף: ראשון לציון | מקדם: 7.67 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - גור משה | 69.070 | ROBOT | 13928 | 8 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
2 | (רובוט) - אלטש ענת | 68.330 | ROBOT | 42767 | 6 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
3 | (רובוט) - שטרן אריה | 63.700 | ROBOT | 24344 | 5 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |
4 | (רובוט) - קופלביץ דולי | 60.000 | ROBOT | 22490 | 4 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
5 | (רובוט) - פרנקל גיורא | 57.040 | ROBOT | 13119 | 3 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
6 | (רובוט) - לייכטר שרית | 56.300 | ROBOT | 23998 | 3 | לא חבר בהתאגדות /להבים |
7 | יעקב מלכה - ססרקו לאה | 55.930 | 14220 | 16554 | 2 | ירושלים/י"ם - מרכז הברידג' |
8 | (רובוט) - גקמן לילית | 55.370 | ROBOT | 11161 | 2 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
9 | אלעד רחל - גרוסו גבריאל | 55.190 | 3696 | 10315 | 2 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | הנדלר יהודה - שואל דוד | 55.190 | 24469 | 42068 | 2 | זיכרון יעקב - עמיחי |
11 | בלוך גלעד - שמואלי רן | 55.000 | 15199 | 3112 | 1 | רמת השרון |
12 | גכטמן זקלין - שרון זמירה | 54.810 | 21468 | 19117 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
13 | (רובוט) - ספיר עוזי | 54.440 | ROBOT | 42970 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
14 | (רובוט) - אקרמן ראובן | 54.260 | ROBOT | 3799 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
14 | (רובוט) - גריזים יורם | 54.260 | ROBOT | 11120 | 1 | לא חבר בהתאגדות /יבנה |
16 | (רובוט) - גולדשטיין סולנג | 53.700 | ROBOT | 40695 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |
17 | רובין יצחק - רגב אלה | 52.590 | 3567 | 19978 | 1 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
18 | קרפ דינה - מחלב חנה | 51.480 | 40534 | 21543 | 1 | רחובות |
19 | (רובוט) - גור צבי | 47.960 | ROBOT | 21156 | לא חבר בהתאגדות | |
20 | גוליק אורי - גוליק איתן | 47.780 | 1414 | 1413 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות | |
21 | (רובוט) - שמש לאה | 46.670 | ROBOT | 40475 | לא חבר בהתאגדות /רמת ישי | |
21 | (רובוט) - שגיא נעמי | 46.670 | ROBOT | 24534 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - הזהב | |
23 | (רובוט) - פוקס אריק | 46.480 | ROBOT | 42907 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
24 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 44.630 | 13470 | 16618 | כפר סבא | |
25 | (רובוט) - אבישר שוש | 43.700 | ROBOT | 18501 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
26 | צין נאוה - שעובי אביהוא | 42.410 | 17437 | 21278 | קיסריה/רחובות | |
27 | (רובוט) - פדהצור פועה | 42.040 | ROBOT | 18142 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
28 | lmei - לוי אשר | 41.300 | lmei | 18158 | לא חבר בהתאגדות /אשקלון | |
29 | (רובוט) - בבס סופיה | 40.370 | ROBOT | 20467 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
30 | (רובוט) - יעקב אברהם | 39.810 | ROBOT | 40496 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
31 | (רובוט) - פסרמן רחל | 38.890 | ROBOT | 8580 | לא חבר בהתאגדות | |
32 | (רובוט) - גל קידר עדנה | 30.740 | ROBOT | 19100 | לא חבר בהתאגדות /השרון |