תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי רביעי בוקר ספט אוק | |||
מושב 5 מתוך 8 | תאריך: 13/10/21 | סניף: רחובות | מקדם: 9.23 |
מנהל תחרות: וקס גל | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קצי רבקה - שושני נוגה | 67.040 | 41231 | 41792 | 8 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
2 | מורגנשטרן אתי - שובל אורנה | 61.450 | 21097 | 40138 | 6 | רחובות |
3 | שעובי אביהוא - פולק נלי | 61.050 | 21278 | 13353 | 5 | רחובות |
4 | כהן יוסף - אלון אלה | 58.130 | 19685 | 6615 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
5 | טיין דליה - שבדרון שלי | 57.840 | 15103 | 41740 | 3 | רחובות |
6 | יוסף דניס - פרשקובסקי עדנה | 52.650 | 18290 | 12852 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
7 | לבנאור אדמונד - קאופמן יהודה | 50.650 | 275 | 27 | 2 | רחובות |
8 | שוורצברג בת שבע - חממי מזל | 49.970 | 42584 | 41268 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
9 | צלר יעקב - גינזבורסקי רינה | 49.260 | 13955 | 12542 | רחובות | |
10 | אור מאיר ציפי - דקטר בלהה | 48.270 | 21347 | 17488 | רחובות | |
11 | אייזק אלה - ניאגו שלמה | 46.760 | 15097 | 10785 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות | |
12 | מודיורוש מרים - גולד סילביה | 43.620 | 14725 | 21441 | רחובות | |
13 | פוקד שרה - סביר אירנה | 41.530 | 41698 | 40827 | רחובות | |
14 | לב ארי רוני - באומן נעמי | 40.980 | 19321 | 41062 | רחובות | |
15 | אוקון הדסה - כהן אינה | 38.130 | 21447 | 23966 | רחובות | |
16 | מדהלה גיזל - כגנס דוד | 33.580 | 22391 | 41196 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קלמר פסיה - צלר מרגלית | 66.850 | 14807 | 13954 | 8 | רחובות |
2 | ענבר יעל - אורח | 65.460 | 20415 | 73-0 | 6 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
3 | דומניץ רימונד - פורמן בארי | 65.120 | 24888 | 21868 | 5 | רחובות |
4 | בורנשטיין לימור - הראל אילנה | 59.230 | 21456 | 21457 | 4 | רחובות |
5 | פריאנטי שמחה - טרביטש מרים | 56.420 | 17722 | 14832 | 3 | רחובות/נס ציונה |
6 | ברקמן מאיר - רוטמן מרים | 55.830 | 8312 | 21450 | 3 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
7 | להט מוטי - הוכברג אילה | 53.580 | 20373 | 20120 | 2 | רחובות |
8 | גוטמן חיים - מחלב צרלי | 52.720 | 11034 | 21870 | 2 | ראשון לציון/רחובות |
9 | בלאוגרונד רות - ריישר בלה | 48.090 | 4771 | 16825 | רחובות | |
10 | נקר שלום - גולדמן אלן | 44.970 | 16638 | 41087 | רחובות/מודיעין | |
11 | אברמוביץ סורין - שושני יוסי | 41.600 | 21546 | 41793 | רחובות | |
12 | בורנשטיין ריצרד - אבן שמואל | 37.440 | 15516 | 14825 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
13 | שובל אפרים - שרון כרמל | 35.830 | 5007 | 17833 | רחובות | |
14 | מיקנברג אירנה - גבעון בת-שבע | 35.470 | 17719 | 16006 | רחובות | |
15 | שקד ציפי - אלטמן אברהם | 31.880 | 14803 | 17485 | רחובות |