תוצאות מושב (אונליין)
רביעי בוקר במחשב ספטמבר אוקטובר | |||
מושב 1 מתוך 8 | תאריך: 01/09/21 | סניף: מועדון הברידג' רחובות | מקדם: 7.61 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מידן רחל - אופיר רות | 62.490 | 20257 | 14656 | 8 | רחובות |
2 | (רובוט) - בנציוני יואל | 61.010 | ROBOT | 9222 | 6 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
3 | (רובוט) - קרן אורה | 59.040 | ROBOT | 2362 | 5 | לא חבר בהתאגדות /נס ציונה |
4 | סביר אירנה - ארבל עמוס | 58.920 | 40827 | 40271 | 4 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
5 | סורל רבקה - קיש תמר | 58.740 | 5248 | 10948 | 4 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
6 | מחלב חנה - לויתן אירנה | 57.670 | 21543 | 18470 | 3 | רחובות |
7 | ירדן דן - אוליאמפרל אשר | 56.830 | 15110 | 21821 | 3 | מודיעין |
8 | ויינר שפרה - מיכאלי עדי | 56.790 | 21538 | 41724 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
9 | (רובוט) - גפני מריאנה | 56.410 | ROBOT | 42979 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
10 | (רובוט) - ישראלי יוני | 55.570 | ROBOT | 42205 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
11 | (רובוט) - שחר אתי | 53.580 | ROBOT | 19202 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
12 | פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו | 52.870 | 42921 | 23405 | 1 | רחובות |
13 | קופליוביץ חיה - רחימי רחמים | 52.260 | 18693 | 13241 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
14 | קושיצקי דבורה - דוד מירי | 51.770 | 41045 | 43020 | 1 | רחובות/נס ציונה |
15 | וייסמן ויויאן - פינטו תמר | 51.180 | 24339 | 23661 | 1 | ראשל"צ - בית מכבי/יבנה |
16 | Ilana0908 - zina100 | 49.870 | Ilana0908 | zina100 | לא חבר בהתאגדות | |
17 | קפון לבנה - בלס אביבה | 49.590 | 7155 | 11586 | רחובות/פ"ת - ויצו | |
18 | ברמן מלכה - ברמן ליאונל | 49.450 | 42800 | 42801 | נס ציונה | |
19 | (רובוט) - בן משה אלי | 49.320 | ROBOT | 3260 | לא חבר בהתאגדות | |
20 | (רובוט) - ביננבאום מירה | 48.730 | ROBOT | 42939 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
21 | אופיר מאירה - hag1 | 48.470 | 14620 | hag1 | לא חבר בהתאגדות | |
22 | שפיצר טובה - גיטלר בקי | 48.310 | 41250 | 41248 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
23 | תדמור מרי - בר נחמה | 47.410 | 21460 | 21818 | רחובות | |
24 | איבנשיץ מירה - ליכטנפלד צביה | 46.000 | 40376 | 22375 | רחובות | |
25 | רוזנשיין רוחמה - פולק ציפי | 45.870 | 42819 | 42241 | רחובות | |
26 | ארליך ברוך - פרידלנדר דודי | 44.590 | 42681 | 12719 | רחובות/נס ציונה | |
27 | נקר שלום - אלמגור דליה | 44.560 | 16638 | 43216 | רחובות | |
28 | (רובוט) - קופמר זויה | 43.970 | ROBOT | 40787 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
29 | משען נורית - וייס אלכס | 43.900 | 22388 | 42167 | רחובות | |
30 | גיא ישראל - קראוז עקיבא | 43.830 | 17407 | 21602 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
31 | אלומות זאב - לוי יהושע | 42.180 | 17661 | 23737 | רחובות | |
32 | שוורצברג בת שבע - רוטמן מרים | 41.000 | 42584 | 21450 | לא חבר בהתאגדות | |
33 | פלר חיים - דגן עוזי | 40.140 | 41597 | 15475 | רחובות/מודיעין | |
34 | דור ישראל - היבנר ברוך | 38.670 | 17538 | 43181 | נס ציונה | |
35 | רזיאל מעיינה - למפרט איטה | 37.270 | 15336 | 17547 | רחובות |