תוצאות מושב (פרונטלי)
ראשון בוקר במועדון ספטמבר אוקטובר | |||
מושב 5 מתוך 8 | תאריך: 03/10/21 | סניף: רחובות | מקדם: 8.64 |
מנהל תחרות: גל-אור אלכס | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פורמן בארי - דומניץ רימונד | 61.980 | 21868 | 24888 | 7 | רחובות |
2 | קרפ דינה - מסרי גאולה | 61.210 | 40534 | 17835 | 6 | רחובות |
3 | קריב אילנה - שקד ציפי | 57.820 | 18471 | 14803 | 5 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
4 | קלמר פסיה - צנעני אילנה | 55.400 | 14807 | 17408 | 4 | רחובות |
5 | שרון כרמל - סטרניק דוד | 54.380 | 17833 | 13356 | 3 | רחובות |
6 | ישראלי יוני - שפרוך אדוארד | 52.430 | 42205 | 42206 | 2 | רחובות |
7 | טיין דליה - אלון אלה | 49.970 | 15103 | 6615 | רחובות | |
8 | פרי מוטי - ויזנטל מרים | 47.840 | 18022 | 15102 | רחובות | |
9 | פורר רוניה - וגנר אהובה | 47.130 | 16137 | 15642 | רחובות | |
10 | פולק נלי - שעובי אביהוא | 46.570 | 13353 | 21278 | רחובות | |
11 | פלר חיים - סביר אירנה | 46.120 | 41597 | 40827 | רחובות | |
12 | שי שמואל - שי טובה | 45.030 | 19507 | 41706 | רחובות | |
13 | פוקד שרה - זמיר ציפי | 44.860 | 41698 | 41034 | רחובות | |
14 | כסיף רחל - וקס רחל | 41.140 | 15332 | 15334 | רחובות | |
15 | רז בהירה - גודר שמעון | 37.000 | 21516 | 41065 | רחובות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | זיגמן ברכה - טוביאס חיים | 63.800 | 20493 | 922 | 7 | רחובות |
2 | שחר אתי - ברגר מיכאל | 61.450 | 19202 | 40535 | 6 | רחובות |
3 | טרביטש מרים - פרשקובסקי עדנה | 59.850 | 14832 | 12852 | 5 | נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות |
4 | ניאגו שלמה - שרון מרים | 56.730 | 10785 | 19015 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
5 | פיסטינר ציפורה - מחלב חנה | 56.230 | 12898 | 21543 | 3 | רחובות |
6 | לוי שוש - לוי דוד | 54.910 | 23320 | 19508 | 2 | רחובות |
7 | בורנשטיין ריצרד - פריאנטי שמחה | 52.620 | 15516 | 17722 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
8 | צלר יעקב - צלר מרגלית | 52.130 | 13955 | 13954 | 2 | רחובות |
9 | שרון עליזה - בירמן חנן | 45.590 | 41739 | 24040 | רחובות | |
10 | להט מוטי - ריישר בלה | 44.940 | 20373 | 16825 | רחובות | |
11 | אבן שמואל - גולד סילביה | 43.330 | 14825 | 21441 | רחובות | |
12 | שובל ציונה - זיו אבי | 42.840 | 21444 | 21519 | רחובות | |
13 | לוריא אורה - גילון חדוה | 34.510 | 41242 | 42002 | רחובות | |
14 | מחלב צרלי - מרלינסקי מוטי | 31.080 | 21870 | 18667 | רחובות |