תוצאות מושב (אונליין)
מחשב ראשון בוקר במחשב ספטמבר אוקטובר | |||
מושב 4 מתוך 8 | תאריך: 26/09/21 | סניף: מועדון הברידג' רחובות | מקדם: 8.75 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | דימנט נעם - רחימי רחמים | 67.010 | 2297 | 13241 | 9 | רחובות |
2 | שטאובר אריה - וינברג דסי | 63.010 | 22530 | 20369 | 7 | נס ציונה/רחובות |
3 | מחלב חנה - פיסטינר ציפורה | 61.240 | 21543 | 12898 | 6 | רחובות |
4 | (רובוט) - ארבל עמוס | 58.480 | ROBOT | 40271 | 5 | לא חבר בהתאגדות |
5 | משען נורית - וייס אלכס | 58.310 | 22388 | 42167 | 4 | רחובות |
6 | (רובוט) - מחלב צרלי | 57.960 | ROBOT | 21870 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
7 | (רובוט) - בן משה אלי | 57.160 | ROBOT | 3260 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
8 | אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה | 56.330 | 42133 | 22375 | 3 | רחובות |
9 | אלגם יוסף דר - רדלר חיה | 55.270 | 12535 | 6691 | 2 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
9 | (רובוט) - חסין נטשה | 55.270 | ROBOT | 19019 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
11 | קפון לבנה - קיש תמר | 55.240 | 7155 | 10948 | 2 | רחובות/כפר סבא |
12 | כהן אסתר - פירוז אסתר | 54.610 | 19184 | 18167 | 2 | אשדוד |
13 | (רובוט) - ליפצוק חנה | 54.350 | ROBOT | 22039 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |
14 | דר יאיר - דר תמר | 53.360 | 14518 | 8738 | 1 | רחובות |
15 | (רובוט) - עפר מיכאל | 53.260 | ROBOT | 24528 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
16 | (רובוט) - אפלבאום ערן | 53.070 | ROBOT | 23127 | 1 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
17 | שובל אפרים - אופיר רות | 52.150 | 5007 | 14656 | 1 | רחובות |
18 | צור עדנה - פרידלנדר דודי | 51.930 | 22531 | 12719 | 1 | נס ציונה |
19 | (רובוט) - מודיורוש מרים | 51.740 | ROBOT | 14725 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
20 | גינזבורסקי רינה - כהן דוד | 50.770 | 12542 | 23964 | 1 | רחובות |
21 | (רובוט) - בר-און שמעון | 50.720 | ROBOT | 40594 | 1 | לא חבר בהתאגדות /אשקלון |
22 | להט חוה - מורגנשטרן אתי | 50.210 | 41253 | 21097 | 1 | רחובות |
23 | בורי סילביה - כהן אינה | 49.690 | 22942 | 23966 | רחובות | |
24 | גיא ישראל - קראוז עקיבא | 48.600 | 17407 | 21602 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
25 | (רובוט) - דגן עוזי | 48.290 | ROBOT | 15475 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין | |
26 | קריב מיכאל - קמפלר יוסף | 48.140 | 22999 | 14817 | רחובות | |
27 | וייסמן ויויאן - פינטו תמר | 47.670 | 24339 | 23661 | ראשל"צ - בית מכבי/יבנה | |
28 | מידן רחל - מיכאלי עדי | 47.340 | 20257 | 41724 | רחובות | |
29 | (רובוט) - שימון בלה | 46.760 | ROBOT | 42185 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג' | |
30 | אופיר מאירה - שזיפי חנה | 46.140 | 14620 | 983 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
31 | לוי יהושע - נתן מינה | 45.410 | 23737 | 15086 | רחובות | |
32 | לויתן אירנה - שפרן אגי | 45.260 | 18470 | 17035 | רחובות | |
33 | (רובוט) - פרונינה איבגניה | 44.990 | ROBOT | 23738 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
34 | (רובוט) - שקד ציפי | 44.800 | ROBOT | 14803 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
35 | איבנשיץ מירה - ארליך ברוך | 44.490 | 40376 | 42681 | רחובות | |
36 | (רובוט) - שחר יצחק | 43.670 | ROBOT | 23971 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
37 | נקר שלום - אלמגור דליה | 43.540 | 16638 | 43216 | רחובות | |
38 | למפרט איטה - פוסטר עופרה | 43.520 | 17547 | 19198 | רחובות | |
39 | מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי | 43.070 | 42763 | 2102 | מודיעין/ לא חבר בהתאגדות | |
40 | (רובוט) - יעקב אברהם | 42.610 | ROBOT | 40496 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
41 | שוורצברג בת שבע - רוטמן מרים | 40.130 | 42584 | 21450 | לא חבר בהתאגדות | |
42 | (רובוט) - קרן אורה | 39.440 | ROBOT | 2362 | לא חבר בהתאגדות /נס ציונה | |
43 | אורון רות - הזנפרץ אתי | 38.060 | 18699 | 23333 | טבעון - רקפת /ראשל"צ - מרכז ספורט | |
44 | dytria - חן עדינה | 38.010 | dytria | 42551 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |