תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שני בוקר - ספטמבר אוקטובר | |||
מושב 3 מתוך 5 | תאריך: 11/10/21 | סניף: רחובות | מקדם: 6.55 |
מנהל תחרות: וקס גל | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שובל ציונה - אשרוף זהר | 60.620 | 21444 | 21461 | 7 | רחובות |
2 | שושני יוסי - שושני נוגה | 60.280 | 41793 | 41792 | 6 | רחובות |
3 | וייס אלכס - ברדשניידר לאה | 60.150 | 42167 | 20488 | 4 | רחובות |
4 | קלמר פסיה - גינזבורסקי רינה | 57.780 | 14807 | 12542 | 4 | רחובות |
5 | הינדי שרה - שובל אורנה | 54.600 | 40816 | 40138 | 3 | רחובות |
6 | להט מוטי - ריישר בלה | 53.610 | 20373 | 16825 | 2 | רחובות |
7 | שעובי אביהוא - פולק נלי | 52.190 | 21278 | 13353 | 2 | רחובות |
8 | כסיף רחל - צנעני אילנה | 50.310 | 15332 | 17408 | 1 | רחובות |
9 | קינברג יונתן - אברמוביץ סורין | 50.000 | 23210 | 21546 | 1 | רחובות |
10 | אוקון הדסה - כהן אינה | 48.460 | 21447 | 23966 | רחובות | |
11 | גולדמן אלן - גורדון פיטר | 48.020 | 41087 | 43242 | מודיעין/רחובות | |
12 | בוטה ארלין - כהן בת-שבע | 44.720 | 42730 | 40815 | רחובות | |
13 | סביר אירנה - פלר חיים | 42.620 | 40827 | 41597 | רחובות | |
14 | שוורצברג בת שבע - חממי מזל | 41.670 | 42584 | 41268 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
15 | דומניץ רימונד - פורמן בארי | 39.720 | 24888 | 21868 | רחובות | |
16 | מדהלה גיזל - סירקוביץ הילדה | 35.250 | 22391 | 21446 | לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פיסטינר ציפורה - שובל אפרים | 62.650 | 12898 | 5007 | 7 | רחובות |
2 | קריב מיכאל - קמפלר יוסף | 61.670 | 22999 | 14817 | 6 | רחובות |
3 | זיו אבי - שחר אתי | 58.460 | 21519 | 19202 | 4 | רחובות |
4 | קצי רבקה - רגונס פאני | 56.360 | 41231 | 40261 | 4 | לא חבר בהתאגדות /יבנה |
5 | פוקד שרה - יוסף דניס | 56.110 | 41698 | 18290 | 3 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
6 | וילר אווי - וקס גל | 54.720 | 20249 | 15333 | 2 | רחובות/מודיעין |
7 | שקד ציפי - אלטמן אברהם | 52.250 | 14803 | 17485 | 2 | רחובות |
8 | נקר שלום - גודר שמעון | 49.440 | 16638 | 41065 | רחובות | |
9 | כהן עידית - וקס טובה | 49.170 | 18719 | 24527 | רחובות | |
10 | נודל עדנה - עמית מיכאל | 47.650 | 41061 | 42583 | לא חבר בהתאגדות | |
11 | גולד סילביה - ביתן דוד | 46.670 | 21441 | 23841 | רחובות | |
12 | צלר מרגלית - צלר יעקב | 46.230 | 13954 | 13955 | רחובות | |
13 | פלדי עדינה - אלמוג שושנה | 44.720 | 16149 | 24637 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
14 | קיקוב ברכה - קיקוב רפאל | 43.920 | 23562 | 14021 | רחובות | |
15 | שליטין נעמי - שליטין גדי | 43.360 | 24811 | 23965 | ת"א - אביבים | |
16 | מרטן דליה - קוצר שלמה | 26.600 | 21440 | 41058 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |