תוצאות מושב (אונליין)
מחשב שלישי אחהצ מחשב ספטמבר אוקטובר | |||
מושב 3 מתוך 6 | תאריך: 12/10/21 | סניף: מועדון הברידג' רחובות | מקדם: 7.59 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | דקטר בלהה - מיקנברג אירנה | 64.440 | 17488 | 17719 | 6 | רחובות |
2 | פלר חיים - דגן עוזי | 62.040 | 41597 | 15475 | 5 | רחובות/מודיעין |
3 | (רובוט) - אפלבאום ערן | 60.000 | ROBOT | 23127 | 4 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
4 | עוזר מיכל - גל-אור אלכס | 59.260 | 16079 | 17575 | 4 | מודיעין/רחובות |
5 | (רובוט) - ליפצוק חנה | 58.520 | ROBOT | 22039 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |
5 | (רובוט) - קפון לבנה | 58.520 | ROBOT | 7155 | 3 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
7 | (רובוט) - קופלביץ דולי | 57.220 | ROBOT | 22490 | 2 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
8 | מנור טל - אופיר רות | 57.040 | 42743 | 14656 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
9 | (רובוט) - מודיורוש מרים | 56.300 | ROBOT | 14725 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
10 | (רובוט) - בר-און שמעון | 54.260 | ROBOT | 40594 | 1 | לא חבר בהתאגדות /אשקלון |
11 | ירושלמי דליה - פרידלנדר דודי | 52.040 | 24041 | 12719 | 1 | רחובות/נס ציונה |
12 | dytria - (רובוט) | 51.850 | dytria | ROBOT | לא חבר בהתאגדות | |
13 | (רובוט) - נתן מינה | 50.930 | ROBOT | 15086 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
14 | (רובוט) - בן משה אלי | 50.740 | ROBOT | 3260 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
14 | קופמר זויה - להט מוטי | 50.740 | 40787 | 20373 | 1 | רחובות |
16 | יוסוב מריאנה - גרוחובסקי מירי | 48.330 | 42039 | 42973 | רחובות | |
17 | (רובוט) - גפני מריאנה | 47.960 | ROBOT | 42979 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
17 | איבנשיץ מירה - ליכטנפלד צביה | 47.960 | 40376 | 22375 | רחובות | |
19 | ויינר שפרה - מיכאלי עדי | 47.780 | 21538 | 41724 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
20 | מרקוביץ חנוך - גונן נילי | 46.850 | 3704 | 24661 | מודיעין | |
21 | פוקד שרה - קרמר זינה | 46.480 | 41698 | 42915 | רחובות/ב"ש - בית הברידג' | |
21 | יעקב אברהם - וינברג עידו | 46.480 | 40496 | 40818 | רחובות | |
23 | זיידנר חנה - וילר אווי | 45.930 | 16246 | 20249 | ירושלים/רחובות | |
24 | שטאובר אריה - שחר אתי | 44.630 | 22530 | 19202 | נס ציונה/רחובות | |
25 | (רובוט) - פולק ציפי | 44.440 | ROBOT | 42241 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
25 | אוקון הדסה - כהן אינה | 44.440 | 21447 | 23966 | רחובות | |
27 | (רובוט) - מחלב צרלי | 44.260 | ROBOT | 21870 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
27 | בלומשטיין נחמה - סביר אירנה | 44.260 | 40883 | 40827 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
27 | מחלב חנה - זיגמן ברכה | 44.260 | 21543 | 20493 | רחובות | |
30 | קוזי אתי - להט חוה | 43.700 | 25006 | 41253 | רחובות | |
31 | (רובוט) - שחר יצחק | 35.000 | ROBOT | 23971 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
32 | פרי מוטי - ברגר מיכאל | 33.330 | 18022 | 40535 | רחובות |