תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה | |||
מושב 1 מתוך 2 | תאריך: 02/10/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 20.54 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קופמן שרה - מילצן דרור | 41.000 | 15635 | 3655 | 20 | נס ציונה |
2 | לבנאור אדמונד - הרפז דורון | 40.000 | 275 | 2298 | 16 | רחובות/כפר סבא |
3 | שזר ארנון - שזר עמוס | 36.000 | 1838 | 1709 | 13 | קיבוצי דרום/ לא חבר בהתאגדות |
4 | חיות אבי - בן שמחון אמליה | 33.000 | 5366 | 23108 | 10 | רמת השרון |
4 | שחר יובל - פרידמן שמואל | 33.000 | 2345 | 365 | 10 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/רמת השרון |
6 | ליפין גנאדי - ארנון גדי | 32.000 | 20896 | 4592 | 6 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
7 | ברקמן מאיר - לזר נעמי | 31.000 | 8312 | 10790 | 5 | רחובות |
8 | רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו | 27.000 | 40489 | 25000 | 4 | פתח תקווה - ברידג' קורס/ת"א - אביבים |
8 | בנירי עילי - חוטורסקי ניר | 27.000 | 21805 | 23739 | 4 | פ"ת - אם המושבות/קריות |
10 | לוי הילה - חכימי אהרן | 26.000 | 17077 | 2429 | 3 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
11 | רוזנטל מרטין - אור מאיר ציפי | 25.000 | 2234 | 21347 | 2 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/רחובות |
11 | כהן אילן - נוה גל | 25.000 | 17258 | 18889 | 2 | רמת השרון |
13 | פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני | 23.000 | 2068 | 26 | 1 | מודיעין |
14 | מיוחס מושיקו - כהן עדי | 19.000 | 14777 | 498 | 1 | ת"א - אביבים/נס ציונה |
15 | מורן אורית - ידלין ישראל | 17.000 | 3724 | 468 | 1 | פולג- ברידג' פוינט |
16 | שיינמן רמי - ללוש יעל | 15.000 | 2 | 13303 | 1 | רמת השרון/ת"א - אביבים |
16 | בוברוב מתי - קורן ניסים | 15.000 | 19137 | 14994 | 1 | אשקלון |
18 | הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח | 14.000 | 1007 | 3292 | 1 | רעננה - ההגנה/רחובות |
19 | מי-טל כפיר - מורד אורי | 13.000 | 15700 | 4406 | 1 | נס ציונה |
20 | דוד אליהו - בנימין סלביה | 10.000 | 11385 | 10037 | 1 | רמת השרון |
20 | גולדפרב איליה - ממן גיא | 10.000 | 15362 | 17554 | 1 | מועצת יואב/אשקלון |
20 | שגיב יהודה - אורנשטיין איתן | 10.000 | 8266 | 801 | 1 | ת"א - אביבים/חיפה - ברידג' מחניים |
23 | משכית חניתה - קרמר ליאורה | 8.000 | 12377 | 8174 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים |
23 | אשכנזי יוסי - קפלן אהרון | 8.000 | 2140 | 1763 | 1 | טבעון/חיפה - בית הלוחם |
25 | רשתי שאול - לביא שלומי | 7.000 | 10470 | 15132 | 1 | כפר סבא |
26 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 6.000 | 14659 | 1457 | 1 | רעננה - הקנטרי/השרון |
26 | ברקת אילן - לנגי אסף | 6.000 | 9312 | 12940 | 1 | ת"א - אביבים |
28 | ברקן יואל - אבני אבי | 3.000 | 16613 | 20834 | 1 | רעננה - ההגנה |
28 | מילטיץ מילאן - חוזמן אלכסנדר | 3.000 | 42363 | 42419 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב - עומר |
30 | קיש תמר - מזרחי יפה | 2.000 | 10948 | 9032 | 1 | כפר סבא/רמת השרון |
30 | רוזנטל ניר - בסקין בן | 2.000 | 17557 | 18804 | 1 | ירושלים |
32 | הובר אלימלך - אברון אנית | 1.000 | 9668 | 14814 | 1 | מבואות חרמון/מודיעין |
33 | נוסצקי מיכל - סעדה נטלי | 0.000 | 4357 | 18838 | 1 | ת"א - אביבים |
34 | ברוידא שרה - חכימי תמר | -4.000 | 16556 | 2427 | סביון - קרית אונו | |
35 | פרידלנדר דודי - בר-שוע רן | -6.000 | 12719 | 7811 | נס ציונה/השרון | |
35 | שפירא משה - מהלר אבי | -6.000 | 40785 | 14363 | מבואות חרמון | |
37 | מנחם אבינועם - עזרא משה | -8.000 | 8888 | 7291 | ת"א - אביבים | |
37 | רוזנטל אבי - בן-אפרים רן | -8.000 | 17556 | 4103 | ירושלים | |
39 | ניצן רינה - קוזיק סוניה | -10.000 | 20459 | 20776 | ת"א - בית הלוחם אפקה | |
40 | שעובי אביהוא - יעקב אברהם | -12.000 | 21278 | 40496 | רחובות | |
41 | סדיס גובינה - קוסטו דורית | -14.000 | 14831 | 24143 | השרון/יבנה | |
42 | קרפ דינה - מחלב חנה | -15.000 | 40534 | 21543 | רחובות | |
43 | בלושבסקי מיכאל - ליבוביץ גורגי | -16.000 | 42785 | 43001 | ב"ש - בית הברידג' | |
44 | ברניר זוהר - ברסלאור מנחם | -17.000 | 2466 | 515 | נס ציונה/נהריה - לב הצפון | |
45 | אליאס סורין - מירון רוברט | -21.000 | 6835 | 43032 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
45 | פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל | -21.000 | 4648 | 13512 | נהריה - לב הצפון/נהריה | |
47 | מולוקנדוב לאורה - קיסרי נסים | -23.000 | 40808 | 12577 | ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
48 | טרגן אברהם - צייטין דוד | -24.000 | 15186 | 939 | כפר סבא/ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
49 | טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית | -25.000 | 21323 | 15388 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים | |
50 | רקובר איל - לוי איתן | -30.000 | 19950 | 19021 | ירושלים | |
51 | יוגב דוד - ערמי רות | -31.000 | 3026 | 4512 | כפר סבא/רמת השרון | |
52 | רסין רותי - שמיון דגן יהודית | -32.000 | 9040 | 15048 | רמת השרון/ת"א - אביבים | |
53 | חץ נתן - חץ קלרה | -33.000 | 10642 | 10643 | סביון - קרית אונו | |
54 | פרקש רות - דרזנר תרצה | -35.000 | 5305 | 11054 | כפר סבא/רמת השרון | |
55 | שיפטר שושי - וינקלר עמית | -41.000 | 9198 | 5148 | רמת השרון/מודיעין | |
56 | מרקוס קובי - מרקוס עמירם | -44.000 | 13527 | 13526 | כפר סבא | |
57 | אדטו אבי - אלון אלכס | -56.000 | 18873 | 14907 | כרמיאל |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | רטר קורן - פטלקו ליה | 53.000 | 40806 | 24895 | 20 | ת"א - אביבים |
2 | צדיק ארז - ינר יובל | 44.000 | 2934 | 10981 | 16 | אילת/פ"ת - אם המושבות |
3 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 40.000 | 19705 | 20506 | 13 | י"ם - בית בלגיה |
4 | פלאי רענן - ענבר דוד | 39.000 | 6272 | 18135 | 10 | רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
5 | הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור | 36.000 | 8688 | 9130 | 8 | ת"א - אביבים |
6 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 34.000 | 15296 | 14247 | 6 | רמת השרון/ירושלים |
7 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 33.000 | 3642 | 4830 | 5 | השרון/פ"ת - אם המושבות |
8 | פיברט גל - פיברט יוסף | 32.000 | 40647 | 8778 | 4 | אשקלון |
9 | ארבל אליאס - רם משה | 30.000 | 23996 | 8378 | 3 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות |
10 | קורן דיאנה - בן ארויה אילן | 28.000 | 14993 | 2232 | 3 | אשקלון |
11 | מולכו רזאן - אנגל יוסי | 26.000 | 9929 | 991 | 2 | ת"א - אביבים |
12 | קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק | 24.000 | 86 | 6082 | 2 | רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט |
12 | עומר יותם - עומר זך | 24.000 | 20715 | 1814 | 2 | טבעון - רקפת |
12 | לביא משה - ליפשיץ יותם | 24.000 | 364 | 21121 | 2 | ת"א - אביבים/טבעון |
15 | בילגוראי שרה - אורון דוד | 23.000 | 12562 | 3379 | 1 | ת"א - אביבים/טבעון - רקפת |
15 | בראל מיכאל - כץ פז | 23.000 | 8453 | 23715 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
17 | שגב חן - אינדיג אופיר | 18.000 | 16820 | 25007 | 1 | רחובות |
18 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 14.000 | 3525 | 2757 | 1 | כפר סבא |
19 | שמואלי רן - בלוך גלעד | 13.000 | 3112 | 15199 | 1 | רמת השרון |
19 | רוגרס סטיב - בבלי יורם | 13.000 | 474 | 58 | 1 | נס ציונה/ת"א - אביבים |
19 | לירן ינון - זינגר מריקה | 13.000 | 11122 | 5765 | 1 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא |
22 | ציפין שמואל - טל פטר | 5.000 | 24169 | 16356 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים/טבעון - רקפת |
23 | שפי רון - אורי עמי | 4.000 | 11031 | 3135 | 1 | נס ציונה/כפר סבא |
23 | לביא משה - שחם מוטי | 4.000 | 24415 | 21057 | 1 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
25 | שחר נטע - פרץ פולדי | 3.000 | 9163 | 15460 | 1 | אשדוד/כפר מרדכי |
26 | עוזר יורם - גלילי נתן | 2.000 | 16082 | 17844 | 1 | מודיעין |
27 | רחימי רחמים - קופליוביץ חיה | 1.000 | 13241 | 18693 | 1 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
28 | שורץ שחר - שחר קובי | -5.000 | 15637 | 1474 | רחובות | |
28 | פינקוביץ רבקה - שטרק איתי | -5.000 | 10681 | 10670 | רחובות/רמת השרון | |
30 | ברט יורם - יקותיאלי אסף | -7.000 | 14358 | 18268 | ת"א - אביבים | |
30 | זינגר דן - ברנשטיין איתן | -7.000 | 9168 | 8595 | כפר מרדכי | |
32 | בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | -10.000 | 19027 | 16231 | ת"א - אביבים | |
33 | אלעד אלי - בוחניק אשר | -11.000 | 5572 | 12605 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות | |
33 | בקר ג'ני - גלנטי עמית | -11.000 | 41452 | 41960 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות | |
35 | בנבניסטי רונן - רגב יורם | -12.000 | 23717 | 15877 | פולג- ברידג' פוינט/כפר סבא | |
35 | מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב | -12.000 | 16128 | 13339 | נס ציונה | |
37 | שזיפי חנה - רונן בני | -14.000 | 983 | 10193 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו | |
37 | דנק עומר - אורן יפתח | -14.000 | 42114 | 23206 | טבעון - רקפת | |
37 | לוין יואב - לוין יובל | -14.000 | 10463 | 1857 | כפר סבא | |
40 | מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה | -15.000 | 9413 | 4418 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
40 | לזר שוקי - הופפלד אריה | -15.000 | 10789 | 2351 | רחובות | |
42 | גל-אור אלכס - אוליאמפרל אשר | -16.000 | 17575 | 21821 | רחובות/מודיעין | |
43 | שידלוב מרים - שידלוב שלמה | -17.000 | 18320 | 18283 | ירושלים | |
44 | רוטבלט מרטין - קרים מלקולם | -19.000 | 1845 | 12864 | מועצת יואב/אשקלון | |
45 | וינוגרד עודד - קליינר טניה | -20.000 | 40551 | 40687 | ירושלים | |
46 | הנר ארז - גורדון אושרה | -22.000 | 9643 | 16378 | קריות | |
47 | סרוסי אמי - סרוסי דוד | -23.000 | 4858 | 5699 | אשקלון | |
48 | פלדבוי גיל - בלו אבי | -25.000 | 243 | 7954 | פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
49 | וזינה אורי - גולדשמיד דין | -26.000 | 14064 | 13485 | נתניה/פולג- ברידג' פוינט | |
50 | בקיש רמי - כהנא ישראל | -29.000 | 9897 | 3510 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
51 | סוכמן צבי - סוכמן גידי | -31.000 | 1837 | 13952 | קיבוצי דרום | |
52 | זבולון מיקי - קורן תקוה | -33.000 | 18384 | 4908 | פולג- ברידג' פוינט | |
53 | מרקוס עידו - טרומר נדב | -39.000 | 16571 | 19692 | כפר סבא/ת"א - אביבים | |
54 | לוי ביני - מושינסקי מירי | -40.000 | 22991 | 22993 | כפר מרדכי | |
55 | באן דוד - גוברין אבי-ברטי | -41.000 | 10126 | 42144 | ת"א - אביבים | |
56 | סולניק אריה - חלמיש משה | -45.000 | 3038 | 2468 | ת"א - אביבים/כפר סבא | |
57 | מאר רוני - מאר ריבי | -46.000 | 11345 | 11346 | קריות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | 35.000 | 40706 | 1265 | 20 | חיפה - ברידג' מחניים |
2 | שרו חורחה - סף יעל | 30.000 | 3456 | 16743 | 16 | חדרה - קדימה |
3 | צינגיסר אריה - צינגיסר אור | 20.000 | 3951 | 21733 | 13 | נהריה - לב הצפון/ לא חבר בהתאגדות |
4 | רפפורט לאה - בן דוד רמי | 15.000 | 4261 | 16104 | 10 | קריות |
5 | אפשטיין אורי - הראל אמנון | 9.000 | 14343 | 8173 | 8 | ר"ג - מרום נווה/חיפה - ברידג' מחניים |
6 | זק שחר - ליבר מוניקה | -2.000 | 5348 | 12633 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות | |
7 | רזניק פרץ - שור יואב | -3.000 | 8294 | 41988 | חיפה - ברידג' מחניים | |
7 | ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי | -3.000 | 2502 | 9069 | חיפה - ברידג' מחניים | |
9 | זינגר אברהם - אורן אברהם | -5.000 | 22360 | 42918 | נהריה - לב הצפון | |
10 | מור אהוד - גרוס ריצארד | -7.000 | 40709 | 41601 | חיפה - ברידג' מחניים | |
11 | מחרז רוזי בריזיט - קינן דני | -9.000 | 42037 | 9289 | נהריה - לב הצפון | |
12 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | -20.000 | 850 | 2218 | קריות/כרמיאל | |
13 | בדוס ברוך - פלדמן אברהם | -26.000 | 5675 | 1723 | כפר תבור/קבוצי צפון | |
14 | זילברבוש שמואל - ורד נח | -34.000 | 837 | 2656 | חיפה - בית הלוחם |