תוצאות מושב (פרונטלי)
אליפות מועדון כרמל | |||
מושב 2 מתוך 6 | תאריך: 11/11/21 | סניף: חיפה/כרמל | מקדם: 9.61 |
מנהל תחרות: ברקוביץ אריה | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | לוי רוני - פורטונה ארנון | 63.360 | 12052 | 5150 | 9 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
2 | גרינמן שמשון - קמה יעל | 58.550 | 23268 | 19199 | 7 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | נחמיאס יוסף - הרץ ראובן | 58.020 | 40234 | 4137 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
4 | מטקלף גון - מילר סידני | 57.360 | 42887 | 42888 | 5 | לא חבר בהתאגדות |
5 | הילזנרד אנני - מיכלוביץ נחום | 55.350 | 5598 | 1288 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
6 | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | 54.940 | 1940 | 4631 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים |
7 | פלופסקי לאון - שקד יצחק | 53.864 | 5833 | 5414 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות |
8 | שושני חנה - זגה מרים | 53.858 | 11491 | 23876 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
9 | גני רותי - ביגר כרמלה | 53.800 | 23011 | 23012 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים |
10 | פורת מרים - זהבי רות | 50.430 | 21564 | 18919 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים |
11 | טנדטר עלי - קורן אלי | 49.580 | 1926 | 42686 | קריות/חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | זבירין אילנה - כוכבא שלומית | 49.170 | 15743 | 19097 | חיפה - ברידג' מחניים | |
13 | צרטין יוסף - רלה כהנא | 47.510 | 41343 | 22-0567 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות | |
14 | זומר קלריסה - גיא יהודית | 46.770 | 18665 | 20054 | חיפה - ברידג' מחניים | |
15 | מרצקי דרורה - ינקוביץ ציפי | 42.380 | 17418 | 23090 | חיפה - ברידג' מחניים | |
16 | סמורזיק אביטל - נעלי נחום | 40.830 | 16725 | 18616 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות | |
17 | גאות אדוה - ניר מרים | 35.680 | 40797 | 16493 | חיפה - ברידג' מחניים | |
18 | צוק-רמון יהודית - וויט ניצה | 27.740 | 20313 | 20210 | לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | טל דן - שלייפר ישראל | 67.280 | 1267 | 3955 | 9 | טבעון - רקפת |
2 | ברקוביץ אריה - מירקין לודמילה | 60.820 | 2502 | 10299 | 7 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | הבר שמעון - וולברג ג'ון | 57.380 | 5944 | 4245 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
4 | טמיר אלי - אלרן ישראל | 55.950 | 5270 | 19052 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים |
5 | אוסדצ'י-קפלן אורנה - שוצמן רחל | 54.740 | 17014 | 15908 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים |
6 | ירוס מיכאל - ברנט דוד | 54.470 | 40706 | 40334 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים |
7 | ציפין שמואל - טל פטר | 53.330 | 24169 | 16356 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/טבעון - רקפת |
8 | לירון נולי - לוי סיגלית | 51.980 | 21199 | 8196 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/חיפה - בית הלוחם |
9 | אבדג'ן ג'אנה - רייצין לב | 51.450 | 41007 | 22-0613 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
10 | אלעד אלי - איסק מנחם | 50.830 | 5572 | 3080 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים |
11 | גיחון מלכה - אדלר אילנה | 49.910 | 20261 | 1177 | חיפה - רמת אלון/חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | וייל טובה - מץ דליה | 48.960 | 20153 | 17803 | חיפה - ברידג' מחניים | |
13 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 45.200 | 3372 | 5407 | חיפה - ברידג' מחניים | |
14 | קוטלר מאיה - בוקזדורף נלי | 44.010 | 43207 | 43206 | חיפה - ברידג' מחניים | |
15 | איזיפאס חנינה - ברויז אברהם | 41.260 | 41057 | 40433 | חיפה - ברידג' מחניים | |
16 | סכנין חוה - שמחון מיכל | 40.490 | 40948 | 19804 | חיפה - ברידג' מחניים | |
17 | רטנר פיליס - רטנר דוד | 38.430 | 14530 | 14538 | לא חבר בהתאגדות | |
18 | דנה חנה - ברוך ארני | 35.110 | 6754 | 20293 | חיפה - ברידג' מחניים |