תוצאות מושב (פרונטלי)
ראשון בוקר נובמבר | |||
מושב 2 מתוך 4 | תאריך: 14/11/21 | סניף: חיפה/כרמל | מקדם: 9.34 |
מנהל תחרות: הרץ ראובן | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | גולדנברג שלום - אורנשטיין איתן | 70.830 | 1265 | 801 | 7 | חיפה - ברידג' מחניים |
2 | קולסקי מינה - קרמר ליאורה | 60.830 | 11069 | 8174 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | הרץ צפורה - לחמן מיכה | 60.000 | 4138 | 1283 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים |
4 | גני רותי - אורון רות | 55.280 | 23011 | 18699 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים/טבעון - רקפת |
5 | מעוז בני - מעוז דפנה | 53.060 | 22572 | 19370 | 3 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
6 | ויסבך ציפי - גודוביץ צילה | 51.940 | 15824 | 15622 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים |
6 | פרסט רחל - נחמיאס יוסף | 51.940 | 40871 | 40234 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים |
8 | קלינגר אביבה - וורמברנד עדנה | 50.830 | 14599 | 14457 | 2 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
9 | קמה יעל - כוכבא שלומית | 45.560 | 19199 | 19097 | חיפה - ברידג' מחניים | |
10 | כהן אריה - דנסקי ניצה | 43.330 | 24485 | 12350 | חיפה - ברידג' מחניים | |
11 | שיקלר רחל - זבירין אילנה | 43.060 | 41020 | 15743 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | חיימוביץ ולריו - פזי נחמה | 42.500 | 19234 | 8309 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | ביגר כרמלה - ינקוביץ ציפי | 42.500 | 23012 | 23090 | חיפה - ברידג' מחניים | |
14 | סטריאן אלכסנדר - פאוקר נילי | 28.330 | 40532 | 14171 | לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שטרן בן - שדל גרג | 60.560 | 19887 | 42249 | 7 | חיפה - ברידג' מחניים |
2 | גינזבורג מרים - הילזנרד אנני | 60.000 | 5635 | 5598 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | בר יוסף לוסי - לבנון חנה | 55.560 | 22054 | 16309 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים |
4 | בוגן זאב - זגה מרים | 53.330 | 8410 | 23876 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
5 | דה הונד יוסי - שפר לאה | 52.220 | 19994 | 19995 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים |
6 | ברקוביץ אריה - גרינברג רונית | 51.940 | 2502 | 15533 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
7 | סכנין חוה - מץ דליה | 51.390 | 40948 | 17803 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים |
8 | פורת דליה - כהן עפרה | 50.280 | 4142 | 8283 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים |
9 | מורג חוה - קורן עינת | 49.720 | 9726 | 20262 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
10 | דוב שושנה - שאול רבקה | 47.500 | 7241 | 7246 | חיפה - ברידג' מחניים | |
11 | לירון נולי - לוי סיגלית | 44.720 | 21199 | 8196 | חיפה - ברידג' מחניים/חיפה - בית הלוחם | |
12 | גרינמן שמשון - פרבשטיין בן-חיים יפה | 42.220 | 23268 | 4617 | חיפה - ברידג' מחניים | |
13 | לוי רוני - אלרן ישראל | 41.110 | 12052 | 19052 | חיפה - ברידג' מחניים | |
14 | רטנר פיליס - רטנר דוד | 39.440 | 14530 | 14538 | לא חבר בהתאגדות |