תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות פתוחה - אילת 2021 - גמר ג | |||
מושב 3 מתוך 3 | תאריך: 19/11/21 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 12.94 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | וינקלר עמית - הרמתי עפר | 61.900 | 5148 | 1657 | 30 | מודיעין/ת"א - אביבים |
2 | ברקמן מאיר - קופליוביץ חיה | 61.060 | 8312 | 18693 | 24 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
3 | סלטי חיים - שרויט שמעון | 60.930 | 2621 | 2637 | 19 | אילת/ לא חבר בהתאגדות |
4 | לנג שורה - רובין דורית | 59.320 | 16877 | 22386 | 15 | ת"א - האקדמיה לברידג'/סביון - קרית אונו |
5 | Winton Sharon - Kleinman Debra | 59.280 | GBR | GBR | 12 | לא חבר בהתאגדות |
6 | ברודט ירח - ברודט ענת | 59.250 | 17868 | 14107 | 10 | רמת השרון |
7 | שמואלי שרת - פריגל דוד | 58.170 | 24267 | 5922 | 8 | מודיעין |
8 | איבגי דוד ד"ר - כהן עליזה | 57.420 | 9768 | 23550 | 6 | אשדוד |
9 | אופיר גלעד - רוזמרין גד | 56.940 | 12403 | 10469 | 5 | אשדוד/ת"א - אביבים |
10 | קידר-ויסמן עפרה - לידור דניאלה | 55.420 | 18272 | 2632 | 4 | ירושלים/סביון - קרית אונו |
11 | קיס מרים - קראוס זהר | 55.410 | 4577 | 5736 | 3 | לא חבר בהתאגדות /זיכרון יעקב - עמיחי |
12 | חרלפ ברברה - אופנהיים מרים | 54.990 | 15034 | 5981 | 3 | ירושלים |
13 | עצמון נורית - סדן נגה | 54.830 | 19138 | 17024 | 2 | רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
14 | וינביץ גריגורי - בליזובסקי אלינה | 53.980 | 16081 | 42885 | 2 | מודיעין |
15 | קליינר טניה - וינוגרד עודד | 53.870 | 40687 | 40551 | 1 | ירושלים |
16 | Azria Daniel - Azria Katia | 53.570 | FRA | FRA | 1 | לא חבר בהתאגדות |
17 | HAYOUN IRENE - קרובי דניאל | 53.250 | 92-2020 | 92-2019 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
18 | כהן חיים - מנשה יהושוע | 52.810 | 4158 | 1652 | 1 | אשדוד |
19 | אמבר אסתי - רון תמר | 52.310 | 42065 | 40278 | 1 | ב"ש - חברי הנגב - עומר |
20 | קופלביץ דולי - שינבאום שלמה | 52.290 | 22490 | 23421 | 1 | פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים |
21 | בוגנים אתי - דקטר בלהה | 51.810 | 17901 | 17488 | 1 | סביון - קרית אונו/רחובות |
22 | הנר ברטה - טייטלמן בת-שבע | 51.340 | 12379 | 10338 | 1 | נהריה - לב הצפון |
23 | רוזנבלט יואל - עופר יעל | 51.150 | 20914 | 9100 | 1 | נהריה - לב הצפון |
24 | פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי | 51.110 | 960 | 5712 | 1 | ב"ש - חברי הנגב - עומר |
25 | אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים | 50.750 | 16864 | 4172 | 1 | אילת |
26 | Cohen Michelle - Taieb Nichele | 50.640 | FRA | FRA | 1 | לא חבר בהתאגדות |
27 | הובר אלימלך - עוזר יורם | 49.960 | 9668 | 16082 | מבואות חרמון/מודיעין | |
28 | פרולינגר איל - לבהר משה | 49.950 | 19940 | 824 | השרון/ראשון לציון | |
29 | טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית | 49.740 | 21323 | 15388 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים | |
30 | ספיר שירה - ירדני יעל | 49.390 | 2059 | 15266 | ירושלים | |
31 | הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור | 49.230 | 8688 | 9130 | ת"א - אביבים | |
32 | ישכיל אודי - אורן יפתח | 48.980 | 6711 | 23206 | טבעון - רקפת | |
33 | פרקש רות - טובביס אלכס | 48.850 | 5305 | 15895 | כפר סבא/ת"א - אביבים | |
34 | פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 48.720 | 2211 | 2218 | כרמיאל | |
35 | סוחר יצחק - בן חנוך סימה | 48.230 | 14554 | 3924 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
36 | קסבי אירית - קסבי ניסים | 47.950 | 13528 | 12837 | ברידג' אונליין אקדמי | |
37 | בשביץ ראובן - מנחמי אבשלום | 47.440 | 7587 | 3103 | ראשון לציון/פ"ת - אם המושבות | |
38 | גל-אור אלכס - עוזר מיכל | 42.850 | 17575 | 16079 | רחובות/מודיעין | |
39 | כהן מוירה - גסנר סידני פרופ | 42.780 | 18110 | 1583 | כפר סבא | |
40 | קילשטיין לרה - ריישר בלה | 42.420 | 19587 | 16825 | רחובות | |
41 | בן חיון משה - גברי מעיין | 41.840 | 19277 | 41825 | לא חבר בהתאגדות | |
42 | אופנהיים נגה - ולרשטיין בתיה | 41.680 | 42058 | 42504 | כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט | |
43 | יקים נוגה - פורשטיין מיכאלה | 41.650 | 3475 | 92-1007 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות | |
44 | Taieb David - Brajovic Ana | 40.240 | FRA | SRB | לא חבר בהתאגדות | |
45 | בונים רוני - פרסטיי ברכה | 39.120 | 41837 | 41831 | אילת | |
46 | אורן נחמה - אור מאיר ציפי | 36.670 | 21325 | 21347 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/רחובות | |
47 | אדלר דינר פרידה - בומש חוי | 32.320 | 22582 | 22479 | ר"ג - מרום נווה | |
48 | בן שושן מרים - אזוט מרי | 27.080 | 92-2021 | 92-2022 | לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | תמיר טובה - פואה דורית | 70.050 | 667 | 11064 | 30 | קריות |
2 | פרלשטיין אינגה - סף יעל | 64.530 | 19378 | 16743 | 24 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חדרה - קדימה |
3 | ירדן קרי - ירדן דן | 59.850 | 15119 | 15110 | 19 | מודיעין |
4 | סמת פיונה - שני רות | 59.820 | 43132 | 395 | 15 | השרון/אילת |
5 | כהנא ישראל - סולניק אריה | 59.590 | 3510 | 3038 | 12 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים |
6 | מור מוטי - מור ליבי | 59.170 | 14257 | 14258 | 10 | רמת השרון |
7 | ליבסטר נדיה - כהן מזל | 58.850 | 798 | 13927 | 8 | השרון |
8 | גיא חנה - אנטין דוד | 58.350 | 9306 | 3524 | 6 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | נונה רות - צמח יפה | 57.490 | 12820 | 12840 | 5 | ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשל"צ - בית מכבי |
10 | שמש סמי - שמש רותי | 57.250 | 18561 | 18560 | 4 | סביון - קרית אונו |
11 | מולכו רזאן - אטוויל שנטל | 57.060 | 9929 | 41801 | 3 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
12 | ניצן רינה - קוזיק סוניה | 56.520 | 20459 | 20776 | 3 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
13 | שדה גילה - קורן דיאנה | 55.230 | 11273 | 14993 | 2 | אשדוד/אשקלון |
14 | רווח אברהם - רוח דרורה | 55.140 | 4980 | 40346 | 2 | ירושלים |
15 | רם משה - רוזנטל מרטין | 54.750 | 8378 | 2234 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב - עומר |
16 | לוי שושנה - נבון יערי מירה | 54.270 | 24665 | 24048 | 1 | מודיעין |
17 | בורלא קלמי - דויד סילביה | 53.800 | 7658 | 18006 | 1 | רמת השרון/ת"א - האקדמיה לברידג' |
18 | קופמר זויה - מורגנשטרן אתי | 53.510 | 40787 | 21097 | 1 | רחובות |
19 | בנין בר רוני - בנין בר דניאל | 52.370 | 1457 | 42635 | 1 | השרון/ לא חבר בהתאגדות |
20 | ברוידא שרה - בנקהלטר פנינה | 51.570 | 16556 | 3759 | 1 | סביון - קרית אונו |
21 | טובי יעקב - Livesco Dorel | 51.120 | 964 | USA | 1 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/ לא חבר בהתאגדות |
22 | בירקנפלד רוני - קורט ישראל | 50.960 | 8391 | 40830 | 1 | רמת השרון/רעננה - ההגנה |
23 | מיכאלי עדי - קרמר שמואל | 50.800 | 41724 | 11091 | 1 | רחובות/חולון - הקנטרי |
24 | אפלבוים שלום - לוי דוד | 50.560 | 13443 | 19508 | 1 | ראשל"צ - בית מכבי/רחובות |
25 | טננבוים אורלי - בן דוד אבישי | 50.170 | 17260 | 17851 | 1 | ת"א - אביבים |
26 | מירון מאירה - מולוקנדוב לאורה | 49.570 | 21326 | 40808 | ב"ש - בית הברידג' | |
27 | שגיא משה - שגיא ורדית | 49.310 | 10792 | 10791 | לא חבר בהתאגדות | |
28 | פאר שוש - קרמר זהבה | 47.290 | 14346 | 11092 | רמת השרון/חולון - הקנטרי | |
29 | זק שחר - ליבר מוניקה | 47.100 | 5348 | 12633 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות | |
30 | חכמה דוד - וייס גבי | 47.050 | 20900 | 16933 | כפר תבור | |
31 | ינקוביץ ציפי - גל מרדכי | 46.670 | 23090 | 20231 | חיפה - ברידג' מחניים | |
32 | המר אילנה - חסין נטשה | 46.590 | 13180 | 19019 | ת"א - אביבים/ירושלים | |
33 | שרון זמירה - שחר אתי | 46.280 | 19117 | 19202 | פ"ת - אם המושבות/רחובות | |
34 | גלרנטר אילנה - אורן מאיר | 46.270 | 21644 | 4676 | ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
35 | כהן אסתר - פירוז אסתר | 45.230 | 19184 | 18167 | אשדוד | |
36 | כאנים לאה - וינטראוב נאוה | 43.630 | 40040 | 20078 | פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות | |
37 | ברומט אברהם - ברוידא אלירם | 43.300 | 13569 | 20187 | חולון - הקנטרי/סביון - קרית אונו | |
38 | שידלוב שלמה - שידלוב מרים | 43.100 | 18283 | 18320 | ירושלים | |
39 | נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי | 42.950 | 21773 | 21772 | רעננה | |
40 | Atton Jacqueline - Cohen Maryse | 42.600 | FRA | FRA | לא חבר בהתאגדות | |
41 | Baranes Danielle - Deboerded Denis | 41.680 | FRA | FRA | לא חבר בהתאגדות | |
42 | טובי נרדי - אייזלר משה | 40.900 | 42170 | 23553 | מודיעין | |
43 | ספיר קייט - חבורה דליה | 40.840 | 5243 | 41583 | ירושלים/חולון - הקנטרי | |
44 | פישר חנה - פישר אבי | 40.390 | 20915 | 20916 | נהריה - לב הצפון | |
45 | הירשמן איריס - גולדשטיין גבי | 38.650 | 11817 | 20237 | ת"א - אביבים | |
46 | בן נתן גיליאן - בן-אלוז יצחק | 37.460 | 40791 | 20918 | זיכרון יעקב - עמיחי/נהריה | |
47 | ספיר מרים - מלמד גילה | 36.400 | 16245 | 15230 | ירושלים | |
48 | מלכנר זאב - אלטר אורה | 33.980 | 23995 | 21338 | ב"ש - חברי הנגב - עומר |