תוצאות מושב (פרונטלי)
Red Sea Festival - Morning | |||
מושב 5 מתוך 8 | תאריך: 17/11/21 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 7.35 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | דניאל עליזה - קרני בלהה | 63.550 | 20440 | 16043 | 9 | פ"ת - ויצו |
2 | שיפטן דרור - נחום ארז | 61.870 | 9169 | 22567 | 7 | ירושלים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
3 | שריבר פרידה - דינור ציפי | 58.820 | 19943 | 19942 | 6 | רעננה - ההגנה |
4 | קופלביץ דולי - שינבאום שלמה | 57.970 | 22490 | 23421 | 5 | פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים |
5 | הירש אדה - לבני יעקב | 57.840 | 6075 | 5731 | 4 | קיסריה |
6 | קוזיק סוניה - וולפגור אתי | 57.620 | 20776 | 20331 | 3 | ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
7 | זורנה ברזוביץ אנה - שיפטר שושי | 55.820 | 43034 | 9198 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
8 | ברעם אשר - רום מרים | 53.920 | 14933 | 23497 | 2 | סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים |
9 | זעירי נעמי - זעירי יגאל | 53.210 | 24238 | 24237 | 2 | רחובות |
10 | קריינדלר מיכאל ד"ר - צבעוני פנחס | 52.290 | 5441 | 5435 | 1 | כרמיאל |
11 | אילוז שנטל - דריי ויויאן | 51.830 | 92-2013 | 92-2018 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
12 | כרמון יעל - פישר אהובה | 51.200 | 40803 | 24341 | 1 | ת"א - האקדמיה לברידג'/סביון - קרית אונו |
13 | פוקד שרה - רז בהירה | 50.820 | 41698 | 21516 | 1 | רחובות |
14 | וינשטוק יהודה - וינשטוק סלמה | 49.900 | 24564 | 24563 | ב"ש - בית הברידג' | |
15 | לנגסנר מרים - אטיאס סימון | 49.760 | 10915 | 20995 | ת"א - אביבים | |
16 | גרנות חיה - קונדה ציפי | 49.380 | 17758 | 41608 | רמת השרון | |
17 | אביב נועה - אביב זאב | 48.850 | 41284 | 23419 | השרון | |
18 | מנחמי אבשלום - חוזמן אלכסנדר | 48.530 | 3103 | 42419 | פ"ת - אם המושבות/ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
19 | שריג נוגה - שובל אורנה | 48.270 | 8718 | 40138 | רחובות | |
20 | לנג שורה - כרמון אלי | 45.940 | 16877 | 42187 | ת"א - האקדמיה לברידג' | |
21 | בארי תמר - מור עדי | 42.660 | 24151 | 42893 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו | |
22 | גרוס מגדה - גרוס טיבור | 40.510 | 43258 | 43257 | נס ציונה | |
23 | שינבאום מרגרט - שרון זמירה | 40.200 | 23420 | 19117 | ת"א - אביבים/פ"ת - אם המושבות | |
24 | זרם חיה - בלושבסקי מיכאל | 37.780 | 43278 | 42785 | ירושלים/ב"ש - בית הברידג' | |
25 | גרינמן תמר - בן כוזרי יהודית | 36.440 | 11155 | 22551 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
26 | שמר חוה - וינרבה יוחנן | 35.560 | 41048 | 41049 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אולגה סימיכ - פאלוך אבלין | 67.970 | 25063 | 16067 | 9 | ת"א - אביבים |
2 | טייג יוסי - גוטליב ליפא | 64.540 | 16088 | 16359 | 7 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | Sabljic Milka - וינקלר עמית | 60.950 | 82014 | 5148 | 6 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
3 | איטח מאיר - רבינר עמי | 60.950 | 23923 | 40161 | 6 | לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה |
5 | ליבוביץ אביבה - ליבוביץ גורג | 60.780 | 19135 | 19136 | 4 | ירושלים |
6 | כץ פז - גלעדי ירון | 58.990 | 23715 | 20553 | 3 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה |
7 | פרחי שוש - בר מיכאלה | 53.760 | 43211 | 41394 | 2 | רחובות/סביון - קרית אונו |
8 | עילם משה - סדן נגה | 53.100 | 8972 | 17024 | 2 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
9 | ניצן רינה - לוי קרן | 51.630 | 20459 | 40300 | 2 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
10 | פרי מוטי - שחר אתי | 51.310 | 18022 | 19202 | 1 | רחובות |
10 | ידלין דורון - ידלין אור | 51.310 | 4830 | 17650 | 1 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות |
12 | טלמור אבי - טלמור אורלי | 50.330 | 42183 | 42182 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
13 | KACHKOCH - BEN HAMOV | 50.000 | 92-2008 | 92-2009 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
14 | בן כוזרי ארצי - יוסף גילה | 49.350 | 41026 | 21315 | סביון - קרית אונו | |
15 | ויזל דב - ויזל לילי | 48.040 | 22934 | 21043 | נתניה | |
16 | איילון אורה - מירז חנה | 47.390 | 40824 | 40891 | חדרה - קדימה | |
17 | שוהם יורם - ינאי זאב | 47.220 | 40726 | 40727 | סביון - קרית אונו/ת"א - האקדמיה לברידג' | |
18 | גונן גדי - מידן שחר | 45.590 | 42994 | 42992 | ת"א - אביבים | |
19 | רבינוביץ ליאונרדו - רבינוביץ דפנה | 45.100 | 40745 | 40744 | השרון | |
20 | רווה עירית - קץ דינה | 44.280 | 42886 | 92-2017 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות | |
21 | בר אמה - וינטר צפורה | 42.970 | 40170 | 21687 | לא חבר בהתאגדות | |
22 | פלס דגנית - פישר צילה | 41.830 | 40388 | 40544 | חדרה - קדימה | |
22 | בומש חוי - אדלר דינר פרידה | 41.830 | 22479 | 22582 | ר"ג - מרום נווה | |
24 | הישראלי שמעון - בלזר שמעון | 40.200 | 24810 | 42172 | חדרה - קדימה | |
25 | קיגל בלה - רמבק גלעד | 36.270 | 42657 | 3228 | לא חבר בהתאגדות | |
26 | יפה יצחק - שרון מרים | 34.310 | 40743 | 19015 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |