תוצאות מושב (פרונטלי)
שלישי בוקר במועדון נובמבר דצמבר | |||
מושב 7 מתוך 9 | תאריך: 14/12/21 | סניף: רחובות | מקדם: 6.22 |
מנהל תחרות: גל-אור אלכס | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | טיין דליה - מילצן רוני | 66.940 | 15103 | 5018 | 7 | רחובות/נס ציונה |
2 | ארליך ברוך - אברבך אלכס | 60.280 | 42681 | 42133 | 6 | רחובות |
3 | מודיורוש מרים - בלומשטיין נחמה | 60.000 | 14725 | 40883 | 5 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
4 | מורגנשטרן אתי - שובל אורנה | 55.560 | 21097 | 40138 | 4 | רחובות |
5 | פוקד שרה - מוטט שרה | 54.440 | 41698 | 40305 | 3 | רחובות |
6 | קראוז עקיבא - שושני נוגה | 53.610 | 21602 | 41792 | 2 | רחובות |
7 | אייזק אלה - גבאי מוטי | 51.110 | 15097 | 2378 | 2 | רחובות |
8 | פנחסוב אלכסנדרה - גבעון בת-שבע | 50.000 | 20260 | 16006 | 2 | ראשל"צ - בית מכבי/רחובות |
9 | לזר שוקי - אלון אלה | 49.440 | 10789 | 6615 | רחובות | |
9 | ריישר בלה - סביר אירנה | 49.440 | 16825 | 40827 | רחובות | |
11 | שרון עליזה - שבדרון שלי | 48.610 | 41739 | 41740 | רחובות | |
11 | ונקרט צילי - חממי מזל | 48.610 | 13397 | 41268 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
13 | גלבוע ניצה - לב גילה | 48.330 | 43245 | 18871 | רחובות | |
14 | כסיף רחל - ארגז דבורה | 47.500 | 15332 | 41652 | רחובות | |
15 | אליהו עדנה - דודפור גולן | 43.610 | 43095 | 43234 | רחובות | |
16 | לב ארי רוני - שושני יוסי | 42.500 | 19321 | 41793 | רחובות | |
17 | קינברג יונתן - אברמוביץ סורין | 38.060 | 23210 | 21546 | רחובות | |
18 | בן שלום תלמה - לחובר חגי | 31.940 | 23212 | 43187 | רחובות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שרון כרמל - לשם דורית | 66.390 | 17833 | 14566 | 7 | רחובות |
2 | זיגמן ברכה - טוביאס חיים | 61.940 | 20493 | 922 | 6 | רחובות |
3 | שרון מרים - ויזנטל מרים | 61.670 | 19015 | 15102 | 5 | רחובות |
4 | גוטליב מגי - ויסלברג יורם | 59.440 | 20495 | 20546 | 4 | רחובות |
5 | ירושלמי דליה - פרי מוטי | 54.170 | 24041 | 18022 | 3 | רחובות |
6 | זעירי יגאל - זעירי נעמי | 53.330 | 24237 | 24238 | 2 | רחובות |
7 | ליברמן נח - גרנות דוד | 53.060 | 43169 | 43157 | 2 | לא חבר בהתאגדות |
8 | אלדאג גלילה - אדר אילנה | 52.780 | 24748 | 40681 | 2 | רחובות |
9 | יערי רחל - וישקין תמר | 50.280 | 42663 | 42766 | 1 | רחובות |
10 | פלדי עדינה - צנעני אילנה | 47.220 | 16149 | 17408 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
11 | להט מוטי - להט חוה | 46.390 | 20373 | 41253 | רחובות | |
12 | קוזי אתי - אסולין אשר | 46.110 | 25006 | 42554 | רחובות/נס ציונה | |
13 | זיו אבי - מסלטון ציונה | 45.830 | 21519 | 22646 | רחובות | |
14 | שליטין נעמי - שליטין גדי | 45.560 | 24811 | 23965 | ת"א - אביבים | |
15 | בוימל אדלה - קשת רוני | 43.890 | 21859 | 21540 | רחובות | |
15 | אבן שמואל - קיקוב רפאל | 43.890 | 14825 | 14021 | רחובות | |
17 | בורי סילביה - באומן נעמי | 35.280 | 22942 | 41062 | רחובות | |
18 | וייס אלכס - כגנס דוד | 32.780 | 42167 | 41196 | רחובות |