תוצאות מושב (פרונטלי)
ימי שני בוקר - ינואר פברואר | |||
מושב 6 מתוך 6 | תאריך: 28/02/22 | סניף: רחובות | מקדם: 7.06 |
מנהל תחרות: אינדיג אופיר | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פוקס סוניה - קוזי אתי | 57.590 | 41813 | 25006 | 6 | רחובות |
2 | בוטה ארלין - כהן בת-שבע | 57.100 | 42730 | 40815 | 5 | רחובות |
3 | להט מוטי - אברבך אלכס | 56.170 | 20373 | 42133 | 4 | רחובות |
4 | קשת רוני - צברי רות | 54.490 | 21540 | 20489 | 3 | רחובות |
5 | כסיף רחל - צנעני אילנה | 53.040 | 15332 | 17408 | 2 | רחובות |
6 | שושני נוגה - אלון אלה | 52.440 | 41792 | 6615 | 2 | רחובות |
7 | אלמוג שושנה - פלדי עדינה | 51.740 | 24637 | 16149 | 2 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
8 | פלר חיים - סביר אירנה | 49.350 | 41597 | 40827 | רחובות | |
9 | קינברג יונתן - אברמוביץ סורין | 49.240 | 23210 | 21546 | רחובות | |
10 | הינדי שרה - שובל אורנה | 48.710 | 40816 | 40138 | רחובות | |
11 | וייס אלכס - ברדשניידר לאה | 41.610 | 42167 | 20488 | רחובות | |
12 | לוי שוש - כהן עידית | 41.290 | 23320 | 18719 | רחובות | |
13 | נקר שלום - ברנשטיין שלי | 36.810 | 16638 | 3254 | רחובות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קריב מיכאל - קמפלר יוסף | 65.010 | 22999 | 14817 | 6 | רחובות |
2 | סטרניק דוד - כהן יוסף | 62.010 | 13356 | 19685 | 5 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
3 | וקס גל - אינדיג אופיר | 60.420 | 15333 | 25007 | 4 | מודיעין/רחובות |
4 | שובל אפרים - פיסטינר ציפורה | 55.100 | 5007 | 12898 | 3 | רחובות |
5 | בלומשטיין נחמה - ארגז דבורה | 49.750 | 40883 | 41652 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
6 | ריישר בלה - פרי מוטי | 49.450 | 16825 | 18022 | רחובות | |
7 | קיקוב ברכה - קיקוב רפאל | 49.410 | 23562 | 14021 | רחובות | |
8 | שובל ציונה - אשרוף זהר | 45.610 | 21444 | 21461 | רחובות | |
9 | זיו אבי - שחר אתי | 44.290 | 21519 | 19202 | רחובות | |
10 | גולד סילביה - ביתן דוד | 41.810 | 21441 | 23841 | רחובות | |
11 | אדר אילנה - ביננבאום מירה | 40.770 | 40681 | 42939 | רחובות | |
12 | שריג נוגה - סער ליאורה | 36.270 | 8718 | 21449 | רחובות |