תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות מעורבים 2022 - מחוז מרכז | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 05/03/22 | סניף: מחוז מרכז | מקדם: 22.77 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים | 54.790 | 19378 | 14691 | 7 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
2 | ברוידא שרה - בנבניסטי רונן | 53.350 | 16556 | 23717 | 6 | סביון - קרית אונו/פולג- ברידג' פוינט |
3 | לויט-פורת רות - הרמתי עפר | 50.990 | 3882 | 1657 | 4 | כפר סבא/ת"א - אביבים |
4 | שזיפי חנה - רונן בני | 49.790 | 983 | 10193 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו | |
5 | קרפלק מרים - רשתי שאול | 48.210 | 4799 | 10470 | כפר סבא | |
6 | מזרחי יפה - זיידנברג נצר יעקב | 46.850 | 9032 | 13339 | רמת השרון/נס ציונה | |
7 | אברמוב ורדה - גרינברג ניר | 45.440 | 22 | 3321 | רעננה - ההגנה/ת"א - אביבים | |
8 | בוגומולוב נטליה - גורביץ לאוניד | 44.260 | 42501 | 41748 | פתח תקווה - ברידג' קורס | |
9 | בן שמחון אמליה - חיות אבי | 33.420 | 23108 | 5366 | רמת השרון |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אסולין עדי - אלטשולר גלעד | 70.710 | 16490 | 2960 | 7 | נס ציונה/רמת השרון |
2 | פטלקו ליה - רטר קורן | 56.160 | 24895 | 40806 | 6 | ת"א - אביבים |
3 | בן נון אביבה - לובינסקי יובל | 55.300 | 19027 | 715 | 4 | ת"א - אביבים |
4 | מינץ ורד - מינץ יעקב | 54.940 | 4062 | 175 | 4 | רמת השרון |
5 | לאו קרול - ישראלי דן | 51.640 | 41829 | 14669 | 3 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו |
6 | ריזנברג אורלי - ארנון גדי | 50.990 | 16451 | 4592 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
7 | גיא חנה - לביא שלומי | 45.880 | 9306 | 15132 | ת"א - בית הלוחם אפקה/כפר סבא | |
8 | וישניצקי מירי - בירן מיכאל | 43.350 | 11922 | 643 | רעננה - הקנטרי/כפר סבא | |
9 | מילנר חיה - בן שמחון אבי | 43.000 | 9800 | 24816 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליהו סיגל - פורת רמי | 64.310 | 17903 | 55 | 7 | ת"א - אביבים/רמת השרון |
2 | מורן אורית - ידלין ישראל | 61.690 | 3724 | 468 | 6 | פולג- ברידג' פוינט |
3 | ערמי רות - פלדבוי גיל | 61.210 | 4512 | 243 | 4 | רמת השרון/פ"ת - אם המושבות |
4 | ליבסטר נדיה - פרידמן שמואל | 59.080 | 798 | 365 | 4 | השרון/רמת השרון |
5 | בקר ג'ני - לונשטיין תומר | 53.030 | 41452 | 24100 | 3 | פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים |
6 | קיש תמר - מגדל אילן | 52.590 | 10948 | 16128 | 2 | כפר סבא/נס ציונה |
7 | גרינברג שוש - ליפין גנאדי | 50.090 | 9687 | 20896 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
8 | אברנוק חוה - ארואץ אבי | 48.140 | 3337 | 4810 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
9 | כהן מזל - ליבסטר בני | 44.630 | 13927 | 3642 | השרון | |
10 | אברמוביץ ענת - פרידלנדר דודי | 43.700 | 16263 | 12719 | כפר סבא/נס ציונה | |
11 | אלון אדל - נחום ארז | 43.110 | 17028 | 22567 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
12 | ללוש יעל - שיינמן רמי | 42.290 | 13303 | 2 | ת"א - אביבים/רמת השרון | |
13 | גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר | 38.870 | 15388 | 21323 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
14 | גוטמן בטי - יקיר דני | 37.260 | 17236 | 19116 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |