תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות מעורבים 2022 - מחוז דרום | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 05/03/22 | סניף: מחוז דרום | מקדם: 18.18 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שונק שושנה - סרוסי דוד | 62.360 | 7923 | 5699 | 10 | אשקלון |
2 | בראל מיכאל - כץ פז | 62.180 | 8453 | 23715 | 8 | חיפה - ברידג' מחניים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
3 | לוי הילה - חכימי אהרן | 58.290 | 17077 | 2429 | 6 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
4 | גרינברג שמואל - בורק לואיזה | 57.550 | 2117 | 16162 | 5 | ירושלים |
5 | פרי יהודית - עמר אבי | 55.340 | 960 | 3366 | 4 | ב"ש - חברי הנגב - עומר |
6 | כהן עדי - ספקטור מיכל | 54.000 | 498 | 6856 | 3 | נס ציונה/ירושלים |
7 | רוזנטל אבי - שמיון דגן יהודית | 52.470 | 17556 | 15048 | 3 | ירושלים/ת"א - אביבים |
8 | מרקוס עמירם - סדיס גובינה | 52.070 | 13526 | 14831 | 2 | כפר סבא/השרון |
9 | מרק סוניה - מרק מיכה | 51.820 | 6937 | 6938 | 2 | כפר סבא |
10 | קורן ניסים - בוברוב מתי | 50.990 | 14994 | 19137 | 1 | אשקלון |
11 | רחימי רחמים - קופליוביץ חיה | 50.950 | 13241 | 18693 | 1 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
12 | וינקלר עמית - גורן בן-שלום עמית | 50.350 | 5148 | 6395 | 1 | מודיעין |
13 | שחר אילנה - רקובר איל | 49.630 | 19952 | 19950 | ירושלים | |
14 | שעובי אביהוא - צין נאוה | 48.510 | 21278 | 17437 | רחובות/קיסריה | |
15 | כהן חיים - כהן עליזה | 47.020 | 4158 | 23550 | אשדוד | |
16 | רגונס פאני - מיכאלי עדי | 43.180 | 40261 | 41724 | יבנה/רחובות | |
17 | בלושבסקי מיכאל - מולוקנדוב לאורה | 33.940 | 42785 | 40808 | ב"ש - בית הברידג' | |
18 | בסין אידה - בסין מארק | 32.850 | 23404 | 23403 | כפר מרדכי |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ממן גיא - גולדפרב איליה | 69.260 | 17554 | 15362 | 10 | אשקלון/מועצת יואב |
2 | שטרק איתי - פינקוביץ רבקה | 61.180 | 10670 | 10681 | 8 | רמת השרון/רחובות |
3 | זינגר מריקה - לירן ינון | 58.800 | 5765 | 11122 | 6 | כפר סבא/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
4 | סגל מרדכי - שחר נטע | 58.060 | 3273 | 9163 | 5 | כפר מרדכי/אשדוד |
5 | קורן דיאנה - בן ארויה אילן | 56.800 | 14993 | 2232 | 4 | אשקלון |
6 | בן חנוך סימה - טמס חיים | 56.640 | 3924 | 2098 | 3 | ירושלים |
7 | ססרקו לאה - אלנבוגן בני | 53.640 | 16554 | 26 | 3 | י"ם - מרכז הברידג' /מודיעין |
8 | בר-שביט אלי - קרן אורה | 51.450 | 40219 | 2362 | 2 | לא חבר בהתאגדות /נס ציונה |
9 | זינגר דן - לוי ביני | 47.720 | 9168 | 22991 | כפר מרדכי | |
10 | רוטבלט מרטין - קירמאיר עדנה | 47.620 | 1845 | 18547 | מועצת יואב/אשקלון | |
11 | קרן אריק - זאבי-אלימלך מרים | 45.020 | 8352 | 18661 | אשקלון | |
12 | פיברט גל - פיברט יוסף | 43.560 | 40647 | 8778 | אשקלון | |
13 | קרפ דינה - אוליאמפרל אשר | 43.310 | 40534 | 21821 | רחובות/מודיעין | |
14 | אורן מאיר - שלומאי תמנה | 42.340 | 4676 | 14306 | ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
15 | שרר אתי - פורמן בארי | 40.270 | 16826 | 21868 | נס ציונה/רחובות | |
16 | אור מאיר ציפי - רוזנטל מרטין | 40.050 | 21347 | 2234 | רחובות/ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
17 | עוזר מיכל - עוזר יורם | 36.990 | 16079 | 16082 | מודיעין | |
18 | וינוגרד עודד - קליינר טניה | 32.240 | 40551 | 40687 | ירושלים |