תוצאות מושב (פרונטלי)
סגל קרייתי 2022 - מוקדמות | |||
מושב 1 מתוך 3 | תאריך: 09/03/22 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 22.50 |
מנהל תחרות: מונטאנו אאורליה | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 44.700 | 837 | 2656 | 15 | חיפה - בית הלוחם |
1 | גל שמואל - ברסלאור מנחם | 44.700 | 530 | 515 | 15 | חיפה - ברידג' מחניים/נהריה - לב הצפון |
3 | עמית אסף - כהן אילן | 28.400 | 5622 | 5350 | 10 | קריות/ לא חבר בהתאגדות |
4 | גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן | 12.000 | 9069 | 801 | 8 | חיפה - ברידג' מחניים |
5 | גולדנברג שלום - ירוס מיכאל | 10.900 | 1265 | 40706 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
6 | פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל | 8.700 | 4648 | 13512 | 5 | נהריה - לב הצפון/נהריה |
7 | בן דוד רמי - רפפורט לאה | 5.000 | 16104 | 4261 | 4 | קריות |
8 | תמיר טובה - פואה דורית | 4.400 | 667 | 11064 | 3 | קריות |
9 | לייבוביץ אנטון - דרמר שלמה | 1.100 | 10306 | 1911 | 3 | קריות |
10 | שיפמן פרנסלין - כהן אברהם | -14.000 | 13809 | 4292 | קריות | |
11 | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | -15.300 | 4253 | 2140 | קריות/טבעון | |
12 | הורן אלי - ארזיל אתי | -21.800 | 3782 | 6825 | קריות | |
13 | שלייפר ישראל - טל דן | -34.900 | 3955 | 1267 | טבעון - רקפת | |
14 | בר רבקה - רהב יוסף | -35.000 | 4002 | 1940 | קריות/חיפה - ברידג' מחניים | |
15 | ארבל שמואל - בייצר מוטי | -36.000 | 12060 | 12001 | לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק טל - עממי צבי | 33.000 | 4720 | 3452 | 15 | לא חבר בהתאגדות /קריות |
2 | זק שחר - צינגיסר אריה | 30.000 | 5348 | 3951 | 12 | חיפה - ברידג' מחניים/נהריה - לב הצפון |
3 | גל טיבור - ניסר לאון | 29.000 | 13841 | 772 | 10 | קריות |
4 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 28.000 | 850 | 2218 | 8 | קריות/כרמיאל |
5 | ברון יוליאן - דב אלכס | 20.000 | 9583 | 12008 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות |
6 | אידלמן עזרא - פלור יהודה | 12.000 | 1812 | 1813 | 5 | נהריה/קריות |
7 | טל חיים - טל לביאה | 10.000 | 5720 | 5719 | 4 | קריות |
8 | בוך משה - טל ישראל | -10.000 | 1864 | 1780 | כפר תבור | |
9 | אלון אלכס - אדטו אבי | -13.000 | 14907 | 18873 | כרמיאל | |
10 | שפיר רוחמה - שטרן ורד | -15.000 | 19419 | 24290 | קריות | |
10 | אהרונוביץ מיכאל - פסטרנק יוסף | -15.000 | 803 | 1273 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | קפלן אהרון - ברקוביץ אריה | -29.000 | 1763 | 2502 | חיפה - בית הלוחם/חיפה - ברידג' מחניים | |
13 | ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | -33.000 | 5419 | 8215 | קריות | |
14 | כהן בתיה - פייטלוביץ רחל | -46.000 | 8275 | 3496 | קריות |