תוצאות מושב (פרונטלי)
פסטיבל 54 - תחרויות בוקר | |||
מושב 1 מתוך 7 | תאריך: 07/07/22 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 13.58 |
מנהל תחרות: שחר קובי | |||
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | נא'א | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירשי טובה - רומן חנה | 66.280 | 347 | 14655 | 30 | 15 | ת"א - אביבים |
2 | קליין קטי - בלס אביבה | 65.060 | 12558 | 11586 | 24 | 12 | פ"ת - ויצו |
3 | בנימין סלביה - שמואלי רן | 63.820 | 10037 | 3112 | 19 | 10 | רמת השרון |
4 | פרידלנדר דודי - שטאובר אריה | 62.110 | 12719 | 22530 | 15 | 8 | נס ציונה |
5 | פרי סוזנה - ברזילי ליאורה | 59.180 | 22920 | 17093 | 12 | 7 | ירושלים |
6 | בראז ינאי - רבינוביץ יונתן | 58.370 | 4438 | 40489 | 10 | 6 | פ"ת - אם המושבות/פתח תקווה - ברידג' קורס |
7 | Kupriyanov Evgeny - Gusev Viacheslav | 58.200 | IOC82515 | IOC82516 | 8 | 5 | לא חבר בהתאגדות |
8 | גילרמן ג ניס - וקסלר רבקה | 58.110 | 8000 | 410 | 6 | 4 | ת"א - אביבים |
9 | רגב יורם - בנבניסטי רונן | 57.410 | 15877 | 23717 | 5 | 4 | כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט |
10 | גוטפריד שי - זורנה ברזוביץ אנה | 57.010 | 17756 | 43034 | 4 | 3 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות |
11 | קופלביץ דולי - שינבאום שלמה | 56.660 | 22490 | 23421 | 3 | 2 | פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים |
12 | סטרליץ ארלין - אס אילנה | 56.200 | 15152 | 36 | 3 | 2 | ת"א - אביבים |
13 | רז מזל - רז ניסן | 56.110 | 14589 | 15461 | 3 | 2 | ירושלים |
14 | גל-לוי ארנה - גלדקוב מרינה | 56.010 | 40351 | 93-1 | 3 | 2 | רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות |
15 | אולגה סימיכ - Sabljic Milka | 55.780 | 25063 | SRB | 2 | 2 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
16 | חיות אבי - דה סימון אמליה | 55.280 | 5366 | 23108 | 2 | 2 | רמת השרון |
17 | טבל עדית - ליטני אורית | 54.920 | 23859 | 42959 | 2 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג' |
18 | אבידור יהודה - נחום ניסים | 54.580 | 6886 | 4558 | 2 | 1 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
19 | פרטיג מיכאל - שטרק איתי | 54.300 | 2068 | 10670 | 2 | 1 | מודיעין/רמת השרון |
20 | חץ קלרה - אופיר דייל | 54.200 | 10643 | 10797 | 2 | 1 | סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים |
21 | סולקוביץ אלכס - ארנון גדי | 53.570 | 21945 | 4592 | 1 | 1 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
22 | מנחמי אבשלום - בכר פנחס | 53.070 | 3103 | 21421 | 1 | 1 | פ"ת - אם המושבות |
23 | אלספל חנן - זמיר עמי | 53.060 | 16044 | 19705 | 1 | 1 | ת"א - אביבים/י"ם - בית בלגיה |
24 | Rosencranz David - כהן שמואל | 53.010 | USA | 4938 | 1 | 1 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
25 | שיפטר שושי - גרינס יונית | 53.000 | 9198 | 13960 | 1 | 1 | רמת השרון |
26 | וקסלבאום אבנר - קרוב שמואל | 52.930 | 12406 | 40216 | 1 | 1 | ת"א - אביבים |
27 | אורון רות - אורטל אילן | 52.890 | 18699 | 2195 | 1 | 1 | טבעון - רקפת |
28 | הרציג רבקה - גרבר זיוה | 52.650 | 13391 | 14033 | 1 | 1 | רמת השרון |
29 | פרקש רות - כץ שרה | 52.560 | 5305 | 14791 | 1 | 1 | כפר סבא/נהריה - לב הצפון |
30 | ארנון זאב - ספינקה פיני | 52.059 | 13672 | 18859 | 1 | 1 | כפר סבא |
31 | ניצן רינה - טיקוצינסקי מלכה | 52.055 | 20459 | 8643 | 1 | 1 | ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
32 | גלט אהרון - לוי קארן | 51.880 | 40141 | 40300 | 1 | 1 | ת"א - אביבים |
33 | סדן נגה - פלמן גילה | 51.090 | 17024 | 8132 | 1 | 1 | ת"א - בית הלוחם אפקה |
34 | עילם משה - לוי יצחק | 50.910 | 8972 | 17092 | 1 | 1 | ת"א - אביבים |
35 | מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס | 50.790 | 24822 | 5435 | 1 | 1 | כרמיאל |
36 | רבינוביץ ריטה - קגן יבגני | 50.680 | 40728 | 40729 | 1 | 1 | פתח תקווה - ברידג' קורס |
37 | פז שרה - פן אסתר | 50.470 | 8631 | 5520 | 1 | 1 | רמת השרון |
38 | וקסלבאום חנה - מלאך יעקב | 49.880 | 12405 | 14443 | ת"א - אביבים/נס ציונה | ||
39 | שפרוך אדוארד - ישראלי יוני | 49.620 | 42206 | 42205 | רחובות | ||
40 | חוטר יפה - גני יוסף | 49.540 | 5687 | 13268 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות | ||
41 | ינאי זאב - שוהם יורם | 49.390 | 40727 | 40726 | ת"א - האקדמיה לברידג'/סביון - קרית אונו | ||
42 | גוראל איתן - בן אלי מיכל | 49.200 | 17114 | 24591 | לא חבר בהתאגדות | ||
43 | לבהר משה - פרולינגר איל | 49.180 | 824 | 19940 | ראשון לציון/השרון | ||
44 | כהנא ישראל - סולניק אריה | 49.000 | 3510 | 3038 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים | ||
45 | מילר בני - בנישטי שלמה | 48.880 | 18358 | 18360 | פ"ת - ויצו | ||
46 | ציפרוט בטי - שפלר עפרה | 48.770 | 15737 | 13187 | ת"א - אביבים/רמת השרון | ||
47 | רייכמן יוסי - רייכמן ברכה | 48.670 | 746 | 747 | כפר סבא | ||
48 | שמש רותי - שמש סמי | 48.020 | 18560 | 18561 | סביון - קרית אונו | ||
49 | רונן מרים - רונן בני | 47.220 | 10192 | 10193 | סביון - קרית אונו | ||
50 | לונדון אילנה - לונדון רן | 46.590 | 40052 | 40053 | ב"ש - בית הברידג' | ||
50 | מידן שחר - גונן גדי | 46.590 | 42992 | 42994 | ת"א - אביבים | ||
52 | קמיניץ רחל - קידר-ויסמן עפרה | 46.080 | 15492 | 18272 | ירושלים | ||
53 | שוחט תמר - אלקון עידית | 45.090 | 1354 | 7851 | ת"א - אביבים | ||
54 | תדמור אורי - אלקלעי משה | 44.620 | 40088 | 21482 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה | ||
55 | מירון מאירה - לייכטר שרית | 44.270 | 21326 | 23998 | ב"ש - בית הברידג'/להבים | ||
56 | ליבוביץ דוד - בן-מיור אריה | 43.520 | 18294 | 42489 | כפר סבא/כ"ס - הדר | ||
57 | שפירו יהודית - שופט דוד | 40.590 | 18834 | 1766 | ת"א - אביבים | ||
58 | בינט ג'ורג' שמעון - שניידר אבי | 40.120 | 23284 | 4821 | ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן | ||
59 | כהן-פדני ענת - וסרמן גילדה | 39.440 | 43149 | 24115 | ת"א - אביבים | ||
60 | מור משה - אביב זאב | 39.250 | 19169 | 23419 | השרון | ||
61 | פדלון אורה - פריד עדינה | 39.070 | 24901 | 21761 | ר"ג - מרום נווה | ||
62 | בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה | 38.270 | 12515 | 12514 | ת"א - בית הלוחם אפקה | ||
63 | גקמן לילית - אלקבץ שלי | 38.080 | 11161 | 9510 | מודיעין/ת"א - אביבים | ||
64 | טל אריה - בהר שרה | 37.570 | 22777 | 40370 | ר"ג - מרום נווה/ת"א - אביבים | ||
65 | שיף מכאלה - עמירון חנה | 36.180 | 21078 | 9211 | רמת השרון | ||
66 | שחר מרים - ריצקר נשמה | 35.550 | 21251 | 21705 | להבים | ||
67 | נדיבי אריה - בר תמר | 35.310 | 41547 | 43391 | השרון/ת"א - אביבים | ||
68 | ברדה אברהם - ברדה אסתר | 32.260 | 21246 | 21247 | ב"ש - בית הברידג' |